Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auto Pana Zbigniewa, bylo na zlocie w Jastrzebiej i nawet nie wiem czy to nie jest to auto co bylo w BMW Trends opisane.
    Pozdro
    Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

    Komentarz


    • Jakies dwa i pol roku temu byla wystawiana na alledrogo za ok. 25.000 PLN, czarna Ósemeczka z jasnobezowym wnetrzem, ktora stala w jednym z komisow na terenie Gdanska. Wygladala zachecajaco, ale odleglosc mnie troche przyhamowywala i jak sie wreszcie zdecydowalem to okazalo sie ze zniknela. Wiecie cos o tym autku ? Zwracam sie glownie do Kolegow z Gdanska i okolic.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Willi
        Jakies dwa i pol roku temu byla wystawiana na alledrogo za ok. 25.000 PLN, czarna Ósemeczka z jasnobezowym wnetrzem, ktora stala w jednym z komisow na terenie Gdanska. Wygladala zachecajaco, ale odleglosc mnie troche przyhamowywala i jak sie wreszcie zdecydowalem to okazalo sie ze zniknela. Wiecie cos o tym autku ? Zwracam sie glownie do Kolegow z Gdanska i okolic.
        Nie przypominam sobie jej,a raczej przegladalem wtedy wszystkie ogloszenia...a wnetrze nie bylo czasem biale?
        BMW 850 CSi .... no prawie

        Komentarz


        • To moglo byc nawet troche wczesniej, natomiast wnetrze bylo na pewno jasnobezowe z czarnymi wstawkami. Ona stala dosc dlugo w tym komisie, gosc z ktorym rozmawialem twierdzil ze opony byly raczej do wyrzucenia ( w momencie kiedy dowiedzial sie ze po ewentualnym zakupie bede nia jechal do Krakowa ), miala byc bezwypadkowa ( juz widze usmiech na Twojej twarzy ), jedyna rzecz, do ktorej przyznal sie " na odleglosc " to naprawiany, czyt. malowany tylny lewy blotnik. No i jeszcze jedno: pamietam ze jak ja pierwszy raz widzialem to byla za 28.000, i pozniej sukcesywnie " tracila " na wartosci az do 24 z groszami.

          Komentarz


          • Willi, czy chodzi moze o numerek 6?

            http://www.e31-klub.pl/topics2/cieka...skie+salonowki

            Komentarz


            • To chyba nie ta nr 6, pamietam ta o ktorej pisal Willi, ona chyba miala caly jasny srodek i podobno w dobrym stanie.

              Komentarz


              • Willi jesli chodzi o czarna 8 z indywidualna rejestracja to ogladalem to na komisie. Strasznie kopcila na bialo.

                Komentarz


                • Wydaje mi sie ze tu jej nie ma, choc ta z 6-ki ma bardzo podobne wnetrze (kompozycja z czernia ) lecz tamten bez byl bardzo jasny ( moze taka fotka ), felgi tez byly inne, ale to normalne - do sprzedazy mogli zalozyc byle co... Szkoda ze nie mozna wejsc do archiwum OTO MOTO, bo wtedy bym ja "trafil".

                  Komentarz


                  • http://img101.imageshack.us/i/c61911611.jpg

                    http://img694.imageshack.us/img694/6...95e4074med.jpg

                    http://img337.imageshack.us/i/c61911616.jpg/

                    Chodzi o ta? Tak troche przypadkiem znam troszke historii tego auta.

                    Komentarz


                    • Tak jest !!! Strzal w dyche !!! Oczywiscie masz u mnie browarka :564: Mozesz cos o niej napisac ? Czy mialem dobre tzw. " czucie " ze sie do niej przymierzalem ?

                      Komentarz


                      • Sluchaj wg mnie to jedna z tych ladniejszych osemek ktore sa w PL, a nawet w skali globu. Twierdze tak mimo ze jej nie widzialem na zywo, ale to bylo widac. Byla wystawiona za smiesznie male pieniazki, gdyby teraz ktos ja wystawil w tej cenie i tym samym stanie, to bym ja kupil :-D Na poczatku stala w Inowroclawiu w salonie Auto ¦wiata za 59k brutto, pozniej zmienila lokalizacje i sukcesywnie spadala cena poprzez 44,900 az do kwoty ponizej 30k. Kupil ja lekarz z Gdanska i "natrzepal" bardzo duzo kilometrow w krotkim czasie, juz nie pamietam teraz, ale ze 130k zrobilo sie 200 albo i wiecej, ale z tym wiecej to nie chce strzelac. Kupil on ode mnie zbiorniczek spryskiwaczy, bo poprzedni pekl. Na pewno wszystkie naprawy wykonywal mu mechanik, nawet wymiane zbiorniczka... Cos jeszcze pamietam, ze auto mial wczesniej brat, czy tam szwagier, ogolnie byl baaardzo zadowolony z auta. Jak chcesz wiedziec wiecej, to mam nawet numer telefonu do wlasciciela.

                        Zamieszczone przez ogorek
                        Willi jesli chodzi o czarna 8 z indywidualna rejestracja
                        W0 PP1 jakby cos 8-)

                        Komentarz


                        • Wielkie dzieki, tak wtedy czulem, ze to chyba bylo naprawde niezle auto. W zasadzie to zadecydowala ta odleglosc, ze nie pojechalem od razu go obejrzec, ale coz, teraz to i tak juz " po ptokach " Mam, co mam i konca roboty przy niej nie widac :-/

                          Komentarz


                          • Marcin, na dobrze zrobionych zdjeciach wszystkie wygladaja ladnie. Jesli jej nie widziales, to mogl by rownie dobrze szrot, nie stresuj Willego...
                            www.automobile-catalog.com
                            http://www.facebook.com/automobilecatalog

                            Komentarz


                            • To jest ten samochod o ktorym mowilem. On na 100% mial silnik do remontu jak stal w Gda. Osobiscie go odpalalem

                              Komentarz


                              • Panowie, jeszcze raz WIELKIE DZIEKI - E23 mialem 14 lat i zrobilem ja jak trzeba to i E31 bedzie kiedys taka jak ma byc. ;-) To jest moje calkowicie swiadome " frycowe "

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X