Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swoja droga znikło z ogłoszeń

    Komentarz


    • Też dzwoniłem, on nie ma tego auta na miejscu. Dopiero jutro można to oglądać. Chyba się wybiorę

      Komentarz


      • Panowie co to za dodatkowy zbiornik w bagażniku?
        To na płyn do spryskiwaczy??

        http://pistonheads.co.uk/sales/3158088.htm

        Komentarz


        • Tak, kazdy taki ma.

          Komentarz


          • Dzwoniłem dzisiaj po tą 8 z Rumii. To chyba jakaś ściema. Gość twierdzi, że na razie nieaktualne.

            Komentarz


            • widzieliście fotki?? a myślałem (bez urazy dla właścicieli) że gorszej niż ten czarny łódzki swap 850/840 to nie ma a jednak... i to ile!

              Komentarz


              • To jest ta wymarzona 8er dla tych wszystkich co to chcieli odrestaurowywać, kupić tanio i sobie robić życzę powodzenia!!!
                Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                Komentarz


                • He. Cukierek jak ta lala. Z tego nic nie da się ulepić. Jedynie z przeznaczeniem na części.

                  Komentarz


                  • Ona jest na rejestracjach Starogardu Gdańskiego z mojej miejscowości, widać na pierwszym zdjęciu GST, ale nigdy jej w moim mieście na oczy nie widziałem.
                    Ostatnio edytowany przez zielony żabot; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez KissV8 Zobacz posta
                      widzieliście fotki?? a myślałem (bez urazy dla właścicieli) że gorszej niż ten czarny łódzki swap 850/840 to nie ma a jednak... i to ile!
                      może nie gorszą ale znam podobną, czarną 850 z manualną skrzynia, cały bok i dach w szpachli bo podobno spadła na niego gałąż z drzewa, w środku syf, brak tylnego zderzaka i chyba jednego wydechu, właściciel pod koniec tamtego roku chciał za nią okazyjne 23 tyś. zł.
                      Ostatnio edytowany przez remotec; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                      • Jak by ktoś ją brał na części to jestem zainteresowany skrzynią, pod warunkiem że sprawna
                        Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                        Komentarz


                        • Nie wiadomo o co chodzi z tym autem. Gość wystawia najpierw zdjęcie poglądowe, a dzisiaj wystawił jej zdjęcia faktyczne- ciekawe po co (?) -jeśli dzwonie do niego z zainteresowaniem a on twierdzi, że nieaktualne. Nie wierzę, że ktoś nagle w jeden dzień ogłoszenia sprzedał auto w takim stanie. Myślę że gość wystawił tylko po to żeby sprawdzić jakie będzie zainteresowanie. Pewnie będzie chciał to odbudować i zarobić krocie. Życzę mu powodzenia
                          Ostatnio edytowany przez zielony żabot; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                          • Z tego co wiem, auto znalazło nowego właściciela. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że trafiło w dobre, znane nam wszystkim ręce Ale to już kwestia tego dżentelmena czy się ujawni

                            Komentarz


                            • He Adam przyznaj się, że to Ty

                              Komentarz


                              • Niestety mój garaż jest pełny To nie ja.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X