Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a jesli chodzi o mnie to pierwsze autko dostalam po zrobieniu prawka byla e32 , potem byla kolejna e32 i e 38 i kolejna e38 a teraz e 31
    B-londynki
    M-aja
    W-szystko he,he

    Komentarz


    • No i tak trzymac dalej. Jakie plany co do auta? Przywrocic do stanu orginalnego?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Camil
        garate kto ja nabyl??
        ...czy ona jest Wam znana???
        B-londynki
        M-aja
        W-szystko he,he

        Komentarz


        • O ile pamietam, to cos bylo pisane w tym temacie.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Fatandre
            No i tak trzymac dalej. Jakie plany co do auta? Przywrocic do stanu orginalnego?
            a co masz na mysli "stan orginalny" ?

            [ Dodano: 2011-01-15, 23:17 ]
            kupilam ja 1 maja z kielc
            B-londynki
            M-aja
            W-szystko he,he

            Komentarz


            • Ktos mi ukradl zdjecie i wystawil ogloszenie na allegro. Chcialby miec takie wnetrze

              http://otomoto.pl/bmw-850-C17019610.html

              Zglosilem juz zlamanie regulaminu.
              BMW - Bron Masowego Wrażenia
              www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

              Komentarz


              • ja mialem tak z SL. patrze a typ mojego bialego wstawial na allegro szok...

                Komentarz


                • Zamieszczone przez KinceK
                  Ktos mi ukradl zdjecie i wystawil ogloszenie na allegro. Chcialby miec takie wnetrze

                  http://otomoto.pl/bmw-850-C17019610.html

                  Zglosilem juz zlamanie regulaminu.
                  widac nawet po felgach...
                  B-londynki
                  M-aja
                  W-szystko he,he

                  Komentarz


                  • Chory kraj po prostu...

                    Masakra, zeby zdjecia inne wstawiac
                    Ktos taki powinien dostac na 10 lat bana na wystawianie czegokolwiek :573:

                    Komentarz


                    • A tak wogole, to niezly "poeta" z tego klienta Po lekturze tego ogloszenia, jestem pod glebokim wrazeniem jego stylu, he, he... tez mi sie wlosy jeza Jesli stan techniczny jest rowniez tak bajkowy - to nic innego jak tylko brac i zakasac rekawy

                      Komentarz


                      • Od poczatku emisji tego ogloszenia ta fotka wydawala mi sie dziwnie znajoma Teraz zostaly rozwiane moje watpliwosci 8-)

                        Komentarz


                        • Mieszkam w Wodzislawiu . Moja mam ok 6 lat . Sprawowala sie dobrze do tej pory , ale teraz widac przyszedl na nia czas i pewne rzeczy wymagaja wymiany ...
                          Hmmm... Ten opis zamieszczony zostal na pewnym forum, przez pewnego uzytkownika i jest dziwnie podobny do tresci ogloszenia z podmienionym zdjeciem, ja sie nie znam, ale gosc wyglada mi na jakiegos oszusta, wkleja czyjes zdjecie, w ogloszeniu pisze ze auto zapierdziela lepiej niz CSI i Alpina B12 razem wziete, a tu jakies problemy na forum opisuje.
                          Ja tam nie chce nic mowic ale moze bylo by warto ostrzec administratora tego forum, moze cos zrobi z delikwentem jakies male ostrzezenie mu da albo bana ?

                          Komentarz


                          • No nie wiem, ja od razu zglosilem do serwisu na ktorym zdjecie zostalo zamieszczone i podlinkowalem zrodlo, wiec czekam na reakcje. A jak gdzies widziales jakies bzdury powpisywane to mozesz wrzucic info do admina.
                            BMW - Bron Masowego Wrażenia
                            www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                            Komentarz


                            • Nie wiem czy adminowi takiego forum bedzie sie chcialo czytac moje wiadomosci, to pewnie bardzo zajety czlowiek.
                              Dodam tylko ze jest to forum motoryzacyjne.

                              Komentarz


                              • Ogloszenie zostalo usuniete przez pracownika serwisu.
                                BMW - Bron Masowego Wrażenia
                                www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X