Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • http://otomoto.pl/bmw-850-m-8-m8-alp...C17681296.html

    :-D

    Komentarz


    • O kur... :573: Tego sie nie spodziewalem...masakra....

      Komentarz


      • Jelenia Gora, ladny jelen ze sprzedawcy :-D M-PAWER :573:
        Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

        Komentarz


        • No, w sobotni poranek ktos pocieszyl moja dusze , to jednak nie jest tak zle - sa gorsze od mojej . A, i jeszcze jedno - nie wiedzialem ze jestem posiadaczem ALPINY ! A tak swoja droga, to cos by sie jednak z niej wymontowalo... Jakby tak ktos dal 2-3 nieskrepowane godzinki...

          Komentarz



          • Ona jest w gorszym stanie niz moja jak ja kupowalem !
            Z tego auta mozna wymontowac jedynie fotele i felgi, reszta to syf, no chyba ze jeszcze ten M-PAWER, bo to chyba daje te 400KM.
            Bardzo podobaja mi sie w nim dodatkowe lampy zamontowane w miejscu wlotow powietrza (!), profesionalne naklejki Alpina i B12, fachowo zamontowany tylny zdezak na wkretach, no i dywaniki z gumy ryflowanej - pelny wypas !
            PIEKNE!
            Ciekawe czy jest jakas szansa ze to cos odpali i ruszy z miejsca?
            Napisalem do goscia maila i zobaczymy co odpowie.

            Komentarz


            • Kapitan a Twoja ruszy?

              Komentarz


              • No wlasnie, bo tak czekam na jakies wieksze info co do skladania silnika

                Komentarz


                • Zamieszczone przez ogorek
                  Kapitan a Twoja ruszy?
                  Jeszcze jest na kolach, zawsze mozna ja popchnac :-D

                  Silnik poskladany i skrecony ze skrzynia wisi na podnosniku, musze jeszcze wymienic pompe hamulcowa , bo jest lepszy dostep i wkladam, niestety ostatnio brakuje mi czasu i jeszcze jakas grypa mnie rozlozyla.

                  Komentarz


                  • Uwaga na oszusta!
                    Mysle ze na forum niema na tyle "inteligentnych" osob zeby kupowali auto przywozone w kontenerze z UK i wplacali pieniadze przez Western Union, ale i tak ostrzegam.

                    http://otomoto.pl/bmw-840-ci-C17805733.html

                    Na moje pytanie o ten woz dostalem taka odpowiedz:
                    Witam,
                    Dziekujemy za zainteresowanie moim samochodzie.
                    Samochod jest w dobrym stanie, nie ma technicznych uszkodzen w ogole, nie ma zadrapan lub wgniecen, zadnych ukrytych wad.
                    I pracowal w Niemczech przez rok i kupilem samochod stamtad. Teraz pracuje Mieszkam w Aberdeen, Szkocja, Wielka Brytania to samochod jest w tej chwili pracuje dla firmy naftowej wiertniczych na Morzu i nie moge zarejestrowac ten samochod, bo to jest lewostronny i tu w Anglii Potrzebuje kierownica po prawej stronie. Jest zarejestrowany w Niemczech z wszystkimi podatkami placonymi, i musi sie lub dostarczyc samochod do Ciebie, jesli wyrazenia zgody na zakup it.Of I oczywiscie dostarczy samochod do Ciebie na moj koszt. Mozemy miec umowe, jesli jestes naprawde zainteresowany, aby go kupic.
                    Cena jest prawidlowe i nie podlega negocjacjom.
                    Uzywam online tlumacz sie czytac i pisac polski. jesli mowisz po angielsku prosze pisac w jezyku angielskim.
                    Pozdrowienia!

                    Komentarz


                    • niezly walek
                      Jeszcze nie kupiles?

                      Komentarz


                      • Jestem w trakcie zalatwiania formalnosci,!
                        Wlasnie odebralem kolejnego maila

                        Hello
                        I am currently on sea my friend recommended to use a local shipping company that is able to deliver the car to your address.The car is at them already since myself will not be back in UK soon.
                        I will handle the shipping cost so you will not have to pay any fees or extra-money. The company deliver 7-8 cars on a single truck so the shipping tax is pretty cheap for me. All the car documents are OK and you can check them when you will receive the car.
                        The company will take care for all export documents and they help with the registration of car on your name. Delivery time:3-4 days.
                        They also have a return policy and the car will be insured.
                        What is your opinion about that?
                        About the price, I tried to sell the car here, but it is impossible because we drive on the right side and cars need the wheel on the right side. I had a very good job in Germany, I bought from Berlin, but my wife was home alone with the children. (two girls, 1 and 2 years), and I was forced to seek a jobe here in Aberdeen.The family was more import_ant to me and I decided to return to England, I learned that money is not the most import_ant thing in life .
                        Thanks

                        Facet do konca chyba nie wie co pisze, zrezygnowal z dobrze platnej pracy w niemczech, bo jego zona i corki siedza same w domu w Aberdeen w szkocji, po to zeby spedzac z nimi wiecej czasu i polecial pracowac na platwormach wiertniczych, co na pewno pozwoli mu na czeste wizyty w domu! DEBIL :-D

                        Komentarz


                        • No troche ma porypane w tej glowie, ale auto jest ladne i ciekawe ma te paski na siedzeniach.

                          Komentarz


                          • hehe zwykly scam. Kapitan wez mu napisz zeby Ci wyslal skan osobistego Zobaczysz jakiego ladnego photoshopa dostaniesz. A wplata zapewne przez western union do afrykanskiego kraju

                            Komentarz


                            • Juz mam zdjecie dowodu ! :-D

                              Facet jest prawdziwym swiatowcem!
                              Pracowal w Niemczech, mieszka w Aberdeen w Szkocji, a zameldowany jest w Londynie !

                              Komentarz


                              • Zaprosmy go na zlot.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X