Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie przyjedzie bo jest na platwormie wiertniczej.
    A szkoda.

    Musze to auto kupic, na mobile.de, znalazlem dwie z tego rocznika, z gorszym wyposazeniem, z czego jedna jest gdzies w dubaju, ceny 15000 i 17500 ojro, a on chce tylko 3000 ! Zaraz wplacam pieniadze.

    Komentarz


    • Wplacaj. Czekaj, bede posrednikiem, wlac mi te 4000 euro a wplace do niego

      Komentarz


      • Czyzby sie cos zmienilo w UK ze nie mozna juz zarejestrowac auta z kierownica po lewej stronie ? Moja hulala po Albionie na tamtejszych blachach, az sie prawie zajezdzila :-D i jakos nikt jej nie probowal "poprawiac" i to przez cale osiem lat.

        Komentarz


        • Ktos moze rozwinac ta mysl...:
          http://otomoto.pl/bmw-840-ci-C17805733.html

          Koles chyba sobie zartuje. Nie odpisuje na maila a auto marzen wystawil za darmo!!
          _________________
          renowacja | ochrona | detailing
          www.autodream.waw.pl

          - car detailing
          - serwis mechanika / elektryka
          - polskie menu, aktualizacja nawigacji

          Komentarz


          • Zamieszczone przez grabol
            Ktos moze rozwinac ta mysl...:
            http://otomoto.pl/bmw-840-ci-C17805733.html

            Koles chyba sobie zartuje. Nie odpisuje na maila a auto marzen wystawil za darmo!!
            Czytaj posty wyzej :-/

            Komentarz


            • Grabol musze Cie zasmucic, samochod zostal juz do mnie wyslany :-D

              Komentarz


              • Zatkalo mnie! Jesli stan i wyglad tego auta jest faktyczny z opisem itp to masz prezent za free!
                Kolor idealny!silnik super ze steptronickiem! Wyposarzenie i rok poprostu szok!!
                Czekam na Twoje opinie i foto po odebraniu "paczki".
                Pozazdroscic!!!

                (Mi nie odpisal na maila, a juz chcialem mu proponowac zamiane na swoja 7er lub brac za gotowke od miejsca..)
                _________________
                renowacja | ochrona | detailing
                www.autodream.waw.pl

                - car detailing
                - serwis mechanika / elektryka
                - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                Komentarz


                • Zamieszczone przez grabol
                  Zatkalo mnie! Jesli stan i wyglad tego auta jest faktyczny z opisem itp to masz prezent za free!
                  Kolor idealny!silnik super ze steptronickiem! Wyposarzenie i rok poprostu szok!!
                  Czekam na Twoje opinie i foto po odebraniu "paczki".
                  Pozazdroscic!!!

                  (Mi nie odpisal na maila, a juz chcialem mu proponowac zamiane na swoja 7er lub brac za gotowke od miejsca..)
                  :-? :-? :-? :-? :-?

                  [ Dodano: 2011-03-08, 11:10 ]
                  Tak wogule to pojawila sie w ladnym stanie na allegro.

                  http://allegro.pl/bmw-850-i-v12-300-...495768565.html

                  Komentarz


                  • Faktycznie, stara ale jara... ;D

                    Sam wiesz, ze nie lubie v12 a w/w czerwona z sercem m62 bylaby mi pisana
                    Kocham swoja 7er ale do 8er mam ciagle slabosc :/
                    _________________
                    renowacja | ochrona | detailing
                    www.autodream.waw.pl

                    - car detailing
                    - serwis mechanika / elektryka
                    - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                    Komentarz


                    • Jesli jeszcze nie skumales, ta 840tka to sciema

                      Komentarz


                      • Tzn?
                        _________________
                        renowacja | ochrona | detailing
                        www.autodream.waw.pl

                        - car detailing
                        - serwis mechanika / elektryka
                        - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                        Komentarz


                        • Z tym autem to sciema, facet jest anglikiem, pracowal w niemczech gdzie kupil ten samochod, pozniej wyjechal spowrotem do UK i nie moze nim tam jezdzic, dla tego sprzedaje za 3000 euro a nie za 25000 ( gdzie w UK dostal by za to auto duzo wiecej niz te 3000 i nikt by nie patrzyl na kierownice po lewej).

                          Kontaktujesz sie z gosciem przez maila, on ci sciemnia zebys wplacil mu pieniadze, samochodu sam nie odbierzesz bo jest juz zapakowany w kontenerze i gotowy do wyslania, nawet jak jestes z UK nie pojedziesz po niego !

                          Wplacasz kase gosc znika i tyle.

                          Nie slyszales nigdy o takich walkach ?

                          Komentarz


                          • I bys Grabol se 7 sprzedal, a osemki bys nie zobaczyl. Odgrzeb te zakurzone Euro spod poduchy i lyknij sobie Alpine Zbyszka - nie jest zla, troche kosmetyki i uszczelki pod kolektorami. Z reszta uwazam, ze to jest mega cool !!! miec 7 i 8

                            A co do tej za 55 to juz byla wystawiana. ladnie sie prezentuje, ale taka idealna nie jest - chocby urwany spojler, lakier do renowacji :-D , ale teraz kazdy dla mnie jest. Jak ja bym swoja na alpinach wystawil za 46 to by byla prawdziwa okazja
                            BMW - Bron Masowego Wrażenia
                            www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                            Komentarz


                            • Zakonczylem wlasnie wspolprace z milym Panem od czerwonej 8, facet ma problem z przeslaniem takich rzeczy jak vin pojazdu, czy wlasne zdjecie, zdjecie paszportu i prawka dostalem bardzo ladne, zauwazylem tez ze poziom angielskiego jak na rodzonego brytyjczyka ma bardzo niski.


                              Hello,
                              I sent you my passport.....
                              I got picture from my wife and send my driving license.
                              Now,more i can't do.all the papers are shipping company.
                              If you sent the money prove it, if in next mail you don't show me the proof i cancel the deal, and this is the end of our communication.
                              I understand your safety but understand me too.
                              Regards!


                              Takie rzeczy wypisuje ten Pan zeby wymigac sie od przeslania mi nr vin :-D

                              Komentarz


                              • Jego Angielski jest zalosny. Arab - English I guess
                                Szczegolnie ten tekst co przeslales, jakby 5-cio latek pisal, chociaz nie, lepiej by odmienial. Moze zglosic sprawe do portalu.
                                BMW - Bron Masowego Wrażenia
                                www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X