Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kwintesencja ósemkowości... No lepiej się nie da.
    www.automobile-catalog.com
    http://www.facebook.com/automobilecatalog

    Komentarz


    • PZ ale się wyłamałeś ze stereotypów to w takim razie będzie już druga (oprócz Twojej) ósemka którą zachwalasz

      Komentarz


      • Bo ja nie jestem wredny, tylko wybredny
        www.automobile-catalog.com
        http://www.facebook.com/automobilecatalog

        Komentarz


        • Piękna, jedyne 400 tysi z groszami, więcej tam nie zaglądam
          Moje 8siem

          Komentarz


          • Ło matko ale piękna ta B12 !

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta

              Jest sliczna i tak uczymana mmmmmmm.
              Oby kazda 8 miala taki stan.
              Cena jak jest w tej chwili pewnie nie odbiega od ceny w dniu zakupu z salonu nowej.
              Ciekawe ile kosztowala wtedy??

              Komentarz


              • Jest idealna. Ja stawiam, że kosztowała jakieś 300 tys. DM, gdzie za zwykłą trzeba było dać wtedy jakieś 150 tys. DM. Dla przykładu cena E36 M3 to 80tys DM w 1993r.

                Komentarz


                • 1993:
                  268.500 DEM
                  (850Ci M70 152.000 DEM, 850CSi 185.000 DEM, Alpina 5.0 222.000 DEM)

                  Na dzisiejsze pieniądze po inflacji to w zasadzie tyle samo ale w euro. Najtańszy golf wtedy kosztował 21.500 DEM. Ferrari 348 200.000 DEM, 512 TR 322.800 DEM. Lambo Diablo 340.000 DEM.
                  Ostatnio edytowany przez PZ; [ARG:4 UNDEFINED].
                  www.automobile-catalog.com
                  http://www.facebook.com/automobilecatalog

                  Komentarz


                  • to ja się wyłamię, chciałbym mieć ósemkę w takim stanie ale nie alpinę, nigdy nie rozumiałem zachwytów nad tunerami typu alpina czy schnitzer. Nie podoba mi się ta dziurawa maska i manualna skrzynia biegów w 2 tonowym samochodzie. Ceny takich wnętrz w individual zaczynały się od jakichś 20.000 DM, więc wg w/w cennika mamy całego golfa w środku , chociaż mam wrażenie, że też nie dokońca jest to dopasowane. Dwukolorowa kierownica wygląda nijako a kolorystyka deski nie przechodzi płynnie w boczki drzwi, kubełki z tyłu w welurze a z przodu skóra.


                    Za te pieniądze to tylko dla prawdziwych maniaków e31 kupiłbym co innego.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                      Za te pieniądze to tylko dla prawdziwych maniaków e31 kupiłbym co innego.
                      Ja jestem takim maniakiem ósemki.

                      PZ, cena Diablo mi się nie zgadza. Mój cennik mówi o skromnych 414 tys DM. Droższe było już chyba tylko Ferrari F40 ale te nie było już dostępne w cennikach w 1993r.

                      Komentarz


                      • 413.980 DEM było w 1992 roku. W 1993 juz tylko 340.000 za zwykłe i 380.000 za 4x4 VT.
                        Ostatnio edytowany przez PZ; [ARG:4 UNDEFINED].
                        www.automobile-catalog.com
                        http://www.facebook.com/automobilecatalog

                        Komentarz


                        • masakryczna ta alpina, ładnie sie komponuje te drewno na konsoli. wow

                          Komentarz


                          • Sie podniecacie, wyziębiona na mrozach podbiegunowych, odpalana przy minus pięćdziesięciu, ma na pewno "zajechany" motor, a Wy "piejecie" z zachwytu, he, he...

                            Komentarz


                            • no coś tam przy chłodnicach musiało być grzebane bo brakuje zaślepki ciekawe do czego służy to coś podwieszone na masce...

                              Komentarz


                              • Jak podwieszone na masce. Ten centralny wlot jest do chlodzenia listwy wtrysków.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X