Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale mala warstwe szpachli zawsze nakladaja?

    Komentarz


    • szpachle nakłada się po to by wyrównać nierówności powierzchni. Większe wgniecenia i takie odgięcia blachy bardzo ciężko wyprostować perfekcyjnie.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
        Blacharz spawa do blachy od wierzchu małe haczyki czy śruby i wyciąga do siebie. Widziałem raz jak się to robi.
        Takiego wgniota trzeba naprawiać tradycyjnie - młotkiem.

        Komentarz


        • Też je parę dni temu zauważyłem ale jak sobie wyliczyłem ile może mnie wynieść to też stwierdziłem że to może nie być żadna okazja.
          Dodam tylko dla jasności że ja sobie do każdego M70 doliczam jeszcze kwotę na swap na M73 i niech mi to posiadacze starszych V12 wybaczą ale albo V8 albo M73 ale nie wracajmy do tego wątku
          Najbardziej to te koła robią wrażenie no i pakiet CSi (ciekawe czemu tyłu nie zrobili?)
          Zauważ "HU fällig" - nie wiem jak to tłumaczyć? Chodzi o przegląd ale czy że wymagany, czy zrobiony, czy że nie przeszedł?

          Komentarz


          • Panowie, niestety wczoraj po auto przyjechały aż 3 osoby... i niestety jest sprzedane.
            Czułem po kościach... ale co zrobic.

            Nie mogę odpisac na priv wiadomości, ani też wysyłać nowych. Czy to wiąże się z tymczasowym uruchamieniem forum, czy po prostu mam zbyt ubogi profil w nowej odsłonie?. W poprzednim wydaniu działały privy...

            Dziękuję też wszystkim, którzy chcieli w expresowym tempie mi pomóc

            Komentarz


            • Zamieszczone przez KissV8 Zobacz posta
              Też je parę dni temu zauważyłem ale jak sobie wyliczyłem ile może mnie wynieść to też stwierdziłem że to może nie być żadna okazja.
              Dodam tylko dla jasności że ja sobie do każdego M70 doliczam jeszcze kwotę na swap na M73 i niech mi to posiadacze starszych V12 wybaczą ale albo V8 albo M73 ale nie wracajmy do tego wątku
              Najbardziej to te koła robią wrażenie no i pakiet CSi (ciekawe czemu tyłu nie zrobili?)
              Zauważ "HU fällig" - nie wiem jak to tłumaczyć? Chodzi o przegląd ale czy że wymagany, czy zrobiony, czy że nie przeszedł?
              Tak, fele miał ok, tylko rant do tyłu trzeba większy byłoby wstawić. Zwróciłem także uwagę na brak tylnego dyfuzora... no ale już po ptakach. Ja osobiście żałuję, bo wyposażenie było takie jakie chciałem, no i dodatkowo problem z głowy z przednią podkładką CSI.
              ehh...

              Komentarz


              • Przeniosłem off-top do nowego wątku.
                www.automobile-catalog.com
                http://www.facebook.com/automobilecatalog

                Komentarz


                • Jutro jadę do Poznania oglądać auto, to po drodze zobaczę tę: http://otomoto.pl/bmw-inny-bmw-850-C22905402.html

                  Porobię trochę fotek to będzie co komentować.

                  Komentarz


                  • Jedziesz ogladac 8, czy po prostu cos innego a 8 przy okazji oblukasz?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta
                      Jedziesz ogladac 8, czy po prostu cos innego a 8 przy okazji oblukasz?
                      Jadę po Compacta dla siostry, a 8er zobaczę bo Kalisz mam po drodze.

                      Komentarz


                      • strasznie ma nadkola ponaciągane

                        Komentarz


                        • Obiecałem, więc opiszę http://otomoto.pl/bmw-inny-bmw-850-C22905402.html

                          Doświadczenia wielkiego nie mam, więc najpierw opiszę to na czym się znam - lakier. Auto było całe malowane, ale było to już jakiś czas temu. Skórka pomarańczowa na całej karoserii, z tyłu ślady pasty polerskiej. Siatka rys po prostu powala. Jak sprzedający przyznał - auto było "pastowane", podejrzewam, że użyto do tego celu starej szmaty i szuwaxa ze stacji benzynowej. lewa strona z rysą do podkładu, podobnie jeden reflektor. Lakierniczo jest źle, ale przy bardzo dużym nakładzie pracy do wyprowadzenia.

                          Dalej kwestie wizualne. Nadkola powypychane, z tyłu były gigantyczne dystanse, na oko ze 30 mm. Dyfuzor tylnego zderzaka wyrwany. Reflektory nie zamykają się i nie otwierają. Okolice przedniego grilla były łatane, więc są popękane.

                          W wnętrzu plastiki w bardzo wielu miejscach poprzecierane, połamane, ale katastrofy nie ma. Radio do rozkodowania. Najgorzej wypada sufit, który został oklejony materiałem zastępczym zupełnie nie przypominającym oryginału. Brakuje też podsufitki na szyberdach.

                          Silnik po odpaleniu dostał lekkich wibracji. Po chwili ciut się uspokoił, ale i tak cały czas miał lekką czkawkę. Poza tym nie był zimny - wskazówka temperatury była w pionie. Od strony kierowcy blok lekko spocony, ale to może być jakaś pierdoła. Ja się na mechanice nie znam, więc więcej nic nie napiszę.

                          Wrażenia z jazdy - przeciętne. Nigdy nie jechałem zdrową 850, więc nie wiem jak powinna się zbierać. Dla porównania łódzki swap 840/850 to przy tym egzemplarzu potwór zaginający asfalt. Skrzynia łupnie przy zmianie z D na R i odwrotnie. Na nierównościach coś bije w lewym przednim kole.

                          Tyle ode mnie. Jeszcze raz podkreślam, że ekspertem nie jestem. Podobno auto oglądał jakiś pan Lucjan z Kalisza, który jest wiceprezesem klubu E31...

                          Zdjęcia mam, jak chcecie to mogę coś wrzucić.

                          Komentarz


                          • hhhhhmmm ciekawe, czyli w skrócie,do ceny jakieś 20-30 tyś i autko cacy

                            Komentarz


                            • Przyznać się, który z was przedstawia się jako Lucjan !
                              Za 15 chyba nie warto tego brać, ale z drugiej strony za te pieniądze nie kupi się nic lepszego.

                              Komentarz


                              • mysle ze latwo do uratowania auto.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X