Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Worek o który pytałem image.jpg

    Komentarz


    • sprawia wrażenia schowka na parasol.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez LiS Zobacz posta
        Z zeznań pracownika wynika że amortyzatory zostały zakupione ponoć w aso.
        Masz EDC. Myślisz ze handlarz dałby w ASO prawie 16 tys zł za amortyzatory???
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • ten pokrowieć na parasol to ori gadzet czy też jakaś myśl geniusza lubiącego podłubać. nie zdjęcia bagażnika nie zrobiłem ale masakra generalnie. wszystko odświezone a bagaznik masakra. maty bagaznika widać że miały modyfikowany kształt. coś musiała mieć zamontowane prawdopodobnie. jutro jeśli spotkam się z właścicielem to cykne i z tyłu fotkę. masakra generalnie. roleta działa jednak przy chowania dojeżdza do końca i silnik nadal pracuje przez co trybiki stukają. sprawdzałem takie rzeczy o jakich wyczytałem na forum jak domykanie szyb itd i to działa. ogólnie ok. pracownik serwisu wspominał tez, że są te felgi ze zdjęć komisowych i sa na nich zimówki.

          Komentarz


          • nie, w wydatek 16k za amortyzatory nie wierzę. powiedział cytuję. takie rzeczy mozna kupić tylko w aso. Osobiście myślę, że zostały zregenerowane jeśli to możliwe.

            Komentarz


            • może być i oryginał ten umbrella bag https://www.1stbmwparts.com/images/5...fab3dd6059dd9c

              Komentarz


              • To jest olstro dla bejsbola.

                Komentarz


                • Dla mnie to auto to typowy hit handlarza i chęć wyrwania wiekszej gotówki od kupijacego. Obszywanie wszystkiego przy 190tys km? Remont skrzyni przy tym przebiegu? Te felgi ala'Alpina to porazka. Zaraz bedziesz je prostował bo to chińszczyzna. Same amorki to nie wszystko bo reszta zawieszenia tez jest droga. Pytanie czy "wszystkie gumowe elementy zawieszenia wymienione" to wszystkie-wszystkie czy wszystkie ,które trzeba było wymienić? A , i skąd mu sie wzięła oś skrętna? W Vinie jej nie widziałem i chyba tylko (popraw mnie Paweł) była dostępna w CSI .Powiem Ci uczciwie, chcesz wydać takie pieniadze to poszukaj innego egzemplarza, moze cos bezposrednio z Niemiec. To M70 z 93 roku, przy tej kasie mozna wymagac wiecej. Doświadczenie pokazuje ze mozna kupic dobry egzemplarz za przyzwoite pieniadze, ot choćby ostatni zakup Macka. Obejrzałbym to M73 z Bydgoszczy. I jeszcze jedno , wydajesz 70k to zabierz auto na oględziny do warsztatu, pokusiłbym sie nawet o ASO
                  Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                  ... all we know is, he's called the Stig.

                  Komentarz


                  • jak dla mnie to ta firma jest przykładem jak nie powinno się handlować klasykami ... Spierdolili lakier, wymienili skórę na oryginalnych elementach i założyli felgi z allegro za 2tys zł na zimówkach bo taniej

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                      A , i skąd mu sie wzięła oś skrętna? W Vinie jej nie widziałem i chyba tylko (popraw mnie Paweł) była dostępna w CSI .
                      P237A
                      Fahrdynamik-Paket Driving dynamics package

                      to jest tylna oś skrętna i można to było zamówić chyba nawet do 840ki ... możesz sobie przejrzeć statystyki vinów w dziale historia -> statystyka sprzedaży


                      tak swoją drogą zastanawia mnie realna cena samochodu i realna cena netto bez marży komisu. Z tego co pamiętam to cena w tym ogłoszeniu co wklejałem była 29tys wyjściowa - a tamci handlarze bujali się z nią dobre pół roku więc margines do jej negocjacji także był spory ...

                      Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                      wydajesz 70k to zabierz auto na oględziny do warsztatu, pokusiłbym sie nawet o ASO
                      wiem, że nie lubisz RBW ale raczej dałbym im do obejrzenia bo w tych samochodach najważniejsze jest doświadzczenie a w aso pojęcia nie mają o nich ...
                      Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                      • nie, zimówki sa na tych m-systemach co były założone wcześniej. kolega umieszczał zdjęcia z komisu sprzed 2 lat. generalnie będę szczery, że chciałem mu zaproponować 55k i uważam, że jest to cena uczciwa za ten egzemplarz. jesli właściciel czyta ten post to nie będzie zakoczenia. samochód jest fajny ale jest mnóstwo jakiś wątpliwości. przyznam, że kolor zwrócił moją uwagę. przerobiłem w zyciu mnóstwo "klasyków" i wiem mniej więcej jakie sa następstwa emocjonalnych zakupów. wiem też, że taka 850 jaka spełniłaby moje oczekiwania powinna kosztować minimum 40k euro w niemczech ale na takie auto mnie niestety teraz nie stać. fioletowa trzyma się kolokwialnie to ujmując "kupy" jednak pojawia się co jakiś czas trzaśniecie w drzwiach podczas jazdy. takie naprężenia konstrukcji. jeżdziłem autami które miały po 200k przebiegu i były idealne, ten taki nie jest jednak mimo wszystko jest fajny. kolor robi swoje. tutaj nie tylko ważna jest praktycznośc
                        są na allegro jeszcze 2 egzemplarze. pierwszy to http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8-ID6y5JCZ.html , drugi to srebrna w czerwonej skórze, która chyba się już sprzedała bo nie widzę jej. Nie wiem która to z Bydgoszczy ale jeżeli to ta za 70kilka tysięcy to nawet nie chcę jej oglądać. jeśli ktoś robi renowację auta za mnóstwo kasy a znaczek przykleja tak jak jest tam przyklejony to wszystko jasne co jest dalej.
                        Ostatnio edytowany przez LiS; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                          P237A
                          Fahrdynamik-Paket Driving dynamics package

                          to jest tylna oś skrętna i można to było zamówić chyba nawet do 840ki ... możesz sobie przejrzeć statystyki vinów w dziale historia -> statystyka sprzedaży
                          Oki, mój błąd, ale od czego mamy Ciebie Guest? Czujny, spostrzegawczy i doswiadczony


                          Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                          wiem, że nie lubisz RBW
                          Eeee, plotki. Zresztą nie o "lubienie" tu chodzi


                          Zamieszczone przez LiS Zobacz posta
                          Nie wiem która to z Bydgoszczy ale jeżeli to ta za 70kilka tysięcy to nawet nie chcę jej oglądać. jeśli ktoś robi renowację auta za mnóstwo kasy a znaczek przykleja tak jak jest tam przyklejony to wszystko jasne co jest dalej.


                          A co jest ze znaczkiem, bo nie zwróciłem uwagi?
                          Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                          ... all we know is, he's called the Stig.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez LiS Zobacz posta
                            Nie wiem która to z Bydgoszczy ale jeżeli to ta za 70kilka tysięcy to nawet nie chcę jej oglądać. jeśli ktoś robi renowację auta za mnóstwo kasy a znaczek przykleja tak jak jest tam przyklejony to wszystko jasne co jest dalej.
                            w tej bydgoskiej nikt żadnej renowacji nie robił, moim zdaniem to zaleta a nie wada, m73 cenione są o 50% wyżej względem m70. http://allegro.pl/ac-schnitzer-850-w...441666308.html zobaczyć możesz jeszcze tą, w słońcu i fajnym wosku ten lakier prezentuje się równie atrakcyjnie jak ten fiolet. Warto pojechać i zobaczyć, daleko nie masz a porównanie będziesz mieć ...

                            Komentarz


                            • była taka czarna która była ceniona kiedyś powyżej 100k a ostatnio bodajże za 74 była. znaczek z tyłu przyklejony jak te znaczki turbo na polonezach tj. klejone przez jakiegoś jacka i placka. jeżeli ktoś dopuszcza takie zaniedbania to znaczy, że reszty nawet doktor pajchiwo nie wyleczy. znam to. jeżeli mowa o tej z radomia w schnitzerze to też zwróciłem na nią uwagę. jedyne co mnie przeraża to ten spojler z tyłu. musiałbym maskę prezydenta zakładać żeby nie wstydzić się jeżdzić po zdjęciu spojlera musiałbym i zderzak tył zmieniać żeby to grało i cała będzie kombinowana.

                              Komentarz


                              • oooo, i w tej z Radomia zalane coś więcej niż rezerwa

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X