Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Faktycznie jest krzywo napis 850CI przyklejony, ale to takie ocenianie książki po okładce. Mnie też to czeka, zobaczymy czy mi tez wyjdzie koślawo
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • prawda jest taka, że dopiero widziałem jedną i ciężko wyrobić sobie zdanie. myślę, że drugą podjadę obejrzeć tę ale jeszcze poproszę o Wasze opinie. kolor nie jest moim ulubionym ale chociaż wnętrze nadaje akcentu. http://www.dmclassic.com/sprzedam-bmw-850i-e31,135.html
      Pytanie do forumowiczów czy ktoś zna tę w pakiecie schnitzer z Radomia?

      Komentarz


      • ta z Bydgoszczy generalnie wydaje mi się kombinowana. tutaj być może się*mylę ale kierownica to chyba nie z tego modelu???? nie widzę teraz tego ogłoszenia ale wiele akcentów mi tam nie grało.
        Są książki z takimi okładkami.....
        Nie ma tłumaczenia. jeśli masz swoje cacko i pokoślawisz tak główny znaczek, "popiersie" i tego nie zmieniasz to znaczy, że kleiła to fleja. tylko incydentalnie może to świadczyć o innych przeciwnościach losu. kiedyś kleiłem w vovlo znaczek i dopiero za 3cim razem ogarneli mi temat. nie jest to łatwe
        Ostatnio edytowany przez LiS; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


        • forumowicze cieszą się swoimi ósemkami albo rwą włosy z głowy przy kolejnych usterkach i raczej nie jeźdzą oglądać kolejnych samochodów
          Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • zaczynam rozumieć, że na szybko raczej 8-ki się nie kupi chyba, że przez przypadek. w wolnej chwili powrzucam jeszcze kilka sztuk z niemieckich stron do oceny. tak czy inaczej jutro pojadę porozmawiać z właścicielem fioletowej choć zapał trochę minął.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez LiS Zobacz posta
              myślę, że drugą podjadę obejrzeć tę ale jeszcze poproszę o Wasze opinie. kolor nie jest moim ulubionym ale chociaż wnętrze nadaje akcentu. http://www.dmclassic.com/sprzedam-bmw-850i-e31,135.html
              Bardzo fajne zestawienie kolorystyczne. No i przebieg 72tys km, z Japonii z certyfikatem więc duże prawdopodobieństwo że oryginalny
              ... all we know is, he's called the Stig.

              Komentarz


              • goły tylko trochę ale niestety w swoim zestawieniu to tylko w salonie. felgi fajne i może nie będzie najgorzej.

                Komentarz


                • no i pytanie ponowne do forumowiczów którzy rwą sobie teraz włosy z głowy i chcieliby pooglądać potencjalnie dobry egzemplarz i mieszkają w sąsiedztwie srebrnego. Enyłan?

                  Komentarz


                  • O kurde, tam raczej drugiej 8mki nie ma w pobliżu

                    Komentarz


                    • roleta, fotel i schowek to częste przypadłości, nie skreślałbym auta ze względu na nie
                      www.FirmaOrchidea.pl
                      www.zajazdpodsosnami.pl
                      http://i.imgur.com/9oQP8Wa.jpg

                      Komentarz


                      • Nie, ja przez to absolutnie nie skreślam, tak jak napisałem to drobiazgi choć jednak irytujące. Podoba mi się cholernie mimo opinii na forum o wytrawnych trickach handlarskich. Zresztą prawdopodobnie w dużej mierze trafionych.

                        Komentarz


                        • samochód jest po prostu sporo za drogi jak na stan który opisuje kolega i historie cenową. Realna cena to około 40-45tys ... żadnych wytrawnych trików nie zauważyłem (nawet zdjęcia niezbyt dobre), ogłoszenie raczej w stylu typowego mirasa

                          Komentarz


                          • Znajomy puścił mi pytanie na temat:
                            http://olx.pl/oferta/bmw-850-manual-...e96a1;promoted

                            Szczere odpowiedzi, jak zwykle- mile widziane

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez kamik306 Zobacz posta
                              Znajomy puścił mi pytanie na temat:
                              http://olx.pl/oferta/bmw-850-manual-...e96a1;promoted

                              Szczere odpowiedzi, jak zwykle- mile widziane
                              szczerze ? tak szczerze to te ogłoszenie to buahahaha

                              realnie to auto mniej więcej w takim stanie jak brałeś od naszego forumowego fachowca Yetiego z tym, że felgi fajniejsze

                              Komentarz


                              • Ojejej wrócił Toxic na forach rozgorzały dyskusje bo "fajne" 8 w pieniądzach do przyjęcia dla rodaków Kilka lat temu sam się chciałem po nią wybrać Ciekawi mnie zawsze co się dzieje z tymi autami, które od lat się przewijają w ogłoszeniach a raczej daleko im do stanu opisywanego przez właścicieli. Chociaż by zdjęcia dał aktualne bo te już ładnych kilka lat mają.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X