Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Całe to auto z ogłoszenia jest nie takie, zły rocznik, nie ta poj. silnika a na dodatek ma kierownicę z niewłaściwej strony

    Komentarz


    • auto miało jakieś przygody z przodem i było naprawiane po taniości ... a jak z irl to pewnie trochę przeruszciałe też już będzie ale ogółem tragefdii nie ma - kierownice po złej stronie to my mamy a nie oni ...

      ciekawe na ile kobiecina sobie ceni to cacko ? a swoją drogą nie chciałbym auta po kobiecie ...

      Komentarz


      • Masz rację Paweł! Auto po kobiecie, to raczej wada. Wśród Irlandczyków pokutuje to jeszcze jako zaleta.
        Ale mniejsza o to, bo w tym przypadku automat. Zazwyczaj w manualu jest sprzęgło zaraz do roboty.
        Fotka jednego koła, które powiedzmy dobrze wygląda, jeszcze o niczym nie świadczy. Widać jeżdżone, bo tarcze się błyszczą i opłaty są na kilka miesięcy do przodu porobione.

        Z fotki można wywnioskować, że skrzynia 5-ka.

        Jest jeszcze kilka niewiadomych... jeśli auto ma korzenie z ROI (Repubic of Ireland), to o rdzę raczej bym się nie martwił. Kobieta niby jest pierwszym właścicielem, ale czy aby nie Angielka?

        Przedni zderzak... na bank wymieniana dokładka. Pewnie było łatwiej, a raczej taniej o "taką".

        Pewnie nie wszyscy wiedzą, że niezaciąganie ręcznego, z czasem może wróżyć problemy ze skrzynią.
        Nie wiem co to tam leży na środkowym tunelu.

        Kierownica nie z tej strony, więc pozostaje tylko popatrzeć i skomentować szczegóły...


        A tak przy okazji... o mało brakowało i niedawno bym przytulił srebrną 850i w manualu. Rocznik 93, lub 94. za €4,5 tys.
        Do transakcji nie doszło mimo kilku tel. z mojej strony. Facet zaczął zwodzić a to przygotowaniem do uruchomienia, bo dawno nie odpalana (akumulatory), a to brakiem czasu, a to wyjazd do Szkocji... Pewnie się kapnął, że za tanio.
        Po zdjęciach widać było, że w jakimś warsztacie stało.

        [edit]
        Zapomniałem z wrażenia o najważniejszym... kierę miała z lewej strony!
        Było Mercedesa Wziąć.

        Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
        http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

        Komentarz


        • Auto moim zdaniem ewidentnie z lat produkcji 97-99 bo w tych latach klepali tzw sport-edition więc silnik 4.4.

          Czy nie-używanie ręcznego (jakkolwiek to zabrzmiało ...) naprawdę może powodować problemy ze skrzynią biegów ? ..

          Komentarz


          • [QUOTE=guest;100541Czy nie-używanie ręcznego (jakkolwiek to zabrzmiało ...) naprawdę może powodować problemy ze skrzynią biegów ? ..[/QUOTE]

            Paweł, może chodzi o to że jeśli parkujesz w górzystym terenie układ napędowy jest cały czas "napięty".

            Komentarz


            • Tak, to miałem na myśli. To, że skrzynia jest zostawiona na "P", to nie wszystko. Zwłaszcza na pochyłościach.
              Nawet słyszałem, że niektórzy zaciągają ręczy na "N", a dopiero później przełączają dźwignię biegów na "P". Wtedy rzekomo w skrzyni nic nie jest napięte. Trzyma sam hamulec ręczny.

              Co do pierwszego zdania o sport edition, też się zgadzam.
              Dzwonił nie będę, bo i tak nie kupię.
              Było Mercedesa Wziąć.

              Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
              http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

              Komentarz


              • Zamieszczone przez rexman Zobacz posta
                Tak, to miałem na myśli. To, że skrzynia jest zostawiona na "P", to nie wszystko. Zwłaszcza na pochyłościach.
                Nawet słyszałem, że niektórzy zaciągają ręczy na "N", a dopiero później przełączają dźwignię biegów na "P".
                Ja tak robie

                Komentarz


                • http://allegro.pl/show_item.php?item=5247264270

                  to są oryginalne szwy ?

                  Komentarz


                  • Ooo Paweł czegoś nie wie. Dziwne.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Maciej Zobacz posta
                      Ooo Paweł czegoś nie wie. Dziwne.
                      Maciek, raczej Paweł nas sprawdza

                      Komentarz


                      • Dobrze pamiętam, że cena tego "unikatu" była kiedyś dwa razy wyższa? Aż tak się coś sp... czy najnormalniej w świecie typowa "okazja"?

                        http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8...tml#22308be7d9


                        A tu debeściak: 3-drzwiowe, moc 210KM (chyba jakaś wersja zdławiona) no i bogaty opis...

                        http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8...tml#22308be7d9


                        A przy okazji - ale okropne to nowe otomoto.

                        Komentarz


                        • jak dla mnie ktoś coś spi... i otwiera się wersja mobilna tego otomoto a nie normalna przeglądarkowa.

                          Komentarz


                          • Ale cena ciągnie w dół
                            Było 110k jest 74k. I w dodatku zarejestrowana. Teraz to juz okazja
                            Kuchel to ta 3 numery starsza od Dinana
                            http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8...-ID4p6WRN.html
                            Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ... all we know is, he's called the Stig.

                            Komentarz


                            • zawsze jak widze te ogłoszenie mam beke z tego jak polska myśl techniczna założyła wybierak zmiany biegów na zdjęciach świeżo po sprowadzeniu był normalnie.

                              handlarska gadka moim zdaniem działa na niekorzyść sprzedającego, te auta kupują ludzie intelgentni, frajerów na nie nie stać, więc teksty typu "najlepszy egzemplarz w pl" odrzucają z obrzydzeniem ...
                              Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                              • Mnie się podoba wielofunkcyjna kierownica

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X