Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ta 850 wypłynęła na Allegro za 63 tyś
    http://allegro.pl/bmw-850i-i5701894038.html
    Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • ładnie to wygląda, choć ciekawa sprawa, że końcówki wydechów ma w srebrnym kolorze

      Komentarz


      • Zamieszczone przez RobertM Zobacz posta
        ładnie to wygląda, choć ciekawa sprawa, że końcówki wydechów ma w srebrnym kolorze


        Wlasnie ze nie. Można było w aso zamówić takie nakładki na czarne ☺️

        Komentarz


        • Dzięki łagodnemu klimatowi, pozbawiony jest rdzy (jakoś tak).
          Jak oni to robią (ci Japończycy)? W GB też jest łagodny klimat...

          Ciekawe co zaszkodziło starej podsufitce woda, czy słońce?

          Sceneria mi się bardzo podoba, ale bałbym się stanąć tak blisko krawędzi ze skręconymi kołami...
          Było Mercedesa Wziąć.

          Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
          http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

          Komentarz


          • Zamieszczone przez rexman Zobacz posta
            Dzięki łagodnemu klimatowi, pozbawiony jest rdzy (jakoś tak).
            Jak oni to robią (ci Japończycy)? W GB też jest łagodny klimat...

            Ciekawe co zaszkodziło starej podsufitce woda, czy słońce?

            Sceneria mi się bardzo podoba, ale bałbym się stanąć tak blisko krawędzi ze skręconymi kołami...
            W ogłoszeniu trzeba napisać coś co przyciągnie uwagę klienta
            Jeden właściciel, dziadek (w sumie teraz już pewnie tak, bo jakiego młodzieńca stać było w latach 90tych na 8er?
            bezwypadkowy...tak, bo części do naprawy zostały użyte z bezwypadkowego auta
            udowodniony przebieg...a potem okazuje się, że natrzaskane jest 500tys tylko komuś zero zniknęło z licznika
            itp...jak oglądam ostatnio na TVNTURBO programy jakie wały robią sprzedawcy aut, to strach się bać...
            Pamiętajmy, że w Japonii przeszło tsunami, które mogło spowodować odklejenie się podsufitki jak auto "pływało", bo czy nie dziwne jest, że mniej więcej od roku rozpoczął się import z tego miejsca? może się mylę a może nie ...

            Komentarz


            • Ja mam auto z Japonii i wymieniałem podsufitkę. I co? Przebieg 105000. Może napromieniowane?

              Komentarz


              • Jak ja przymierzałem się do kupna 8er z Japonii miałem nagranych kolegów ze sprzetem do sprawdzenia czy auto jest napromieniowane czy nie.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez zenon Zobacz posta
                  Może napromieniowane?
                  Raczej niemożliwe. Nie otrzymałoby pozwolenia na transport
                  ... all we know is, he's called the Stig.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                    Nie otrzymałoby pozwolenia na transport
                    Z Bliskiego Wschodu imigranci bez zezwoleń, a z Dalekiego Wschodu pojazdy...
                    Było Mercedesa Wziąć.

                    Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                    http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                    Komentarz


                    • Darek te papiery importowe to w niektórych przypadkach są robione typowo po Polsku...

                      Komentarz


                      • Każdy z nas wie, że są dwie drogi zakupu auta
                        1. przez pośrednika, który kupując auto chce na nim jak najwięcej zarobić, bo przecież nie robi się tego charytatywnie i tylko on wie co piszczy w trawie a właściwie w sprzedawanym aucie
                        2. osobisty import co pewnie kosztuje więcej ale wiemy co mamy (teoretycznie). Tylko o ile nie ma problemu pojechać do Niemiec czy Szwajcarii to lecieć do Japonii czy USA to już większy problem, a zakupy przez aukcje hmmm nie zawsze są miarodajne do rzeczywistości...niestety.
                        więc tak źle i tak niedobrze a będzie coraz gorzej z naszymi autami, bo powoli wykruszają się z przedziału 10-20tys euro...ale to dobrze, bo cena naszych idzie w górę

                        Komentarz


                        • Nawiązując do tematu ósemek z Japonii (napromieniowanych, zalanych i w ogóle ) - 21.10 trafia na aukcję 850CSI z 1995r., nie jest na pewno nowa ale wątpię, czy uda się znaleźć nowszą, przebieg: 6049km a wygląda tak:
                          2kNVAL59HoUYy2kuh72WwC9EQl8FBZ1V8fNtCl5Y6lLjizor1x0Cevsfvp3Xti13d00zIpCVZrO6dkE5dKMXmJ6mGZHpgDSI.jpg
                          2kNVAL59HoUYy2kuh72WwC9EQl8FBZ1V8fNtCl5Y6lLjizor1x0Cevsfvp3Xti13d00zIpCVZrO6dkE5dKMXmJ6mGZHpgp2o.jpg
                          2kNVAL59HoUYy2kuh72WwC9EQl8FBZ1V8fNtCl5Y6lLjizor1x0Cevsfvp3Xti13d00zIpCVZrO6dkE5dKMXmJ6mGZHpgws4.jpg
                          VIN: 0C00787
                          Sprowadziłem już kilka aut z Japonii i póki co nie wpadłem na żadną minę. Nie robię tego zawodowo - po prostu bardzo lubię auta z duszą, w szczególności kiedy są w dobrej kondycji. Sam na pewno tego samochodu nie będę kupował - za dużo mi się porobiło już w garażu i dopóki czegoś nie sprzedam po prostu nie mam za co . Rzadko takie rodzynki się trafiają i od razu pomyślałem, że może ktoś z Klubu/Forum byłby zainteresowany. Fajnie by było gdyby ten samochód trafił do Polski, zawsze mnie cieszy widok ciekawego, nietuzinkowego klasyka w pięknym stanie na naszych drogach. Ze swojej strony służę radą/pomocą a moje oczekiwania to co najwyżej przejażdżka na fotelu pasażera . Jakby co proszę o kontakt na priv.

                          Komentarz


                          • Cena będzie pewnie kosmiczna ze względu na przebieg. Z drugiej strony to nie wiem czy bym chciał auto z tym przebiegiem. Żal byłoby nabijać kolejne kilometry, o utracie wartości nie wspomnę. A co to za przyjemność posiadać i nie korzystać? ;-) Żartuje, jakbym miał takie pieniądze to oczywiste że widziałbym ja u siebie. Robimy przymiarki za ile zostanie sprzedana?
                            Obstawiamy
                            1. TheStig 70tys €
                            Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ... all we know is, he's called the Stig.

                            Komentarz


                            • 2. Kucharz 100 tys E, bo ostatnio w dupach się przewraca ludziom
                              www.FirmaOrchidea.pl
                              www.zajazdpodsosnami.pl
                              http://i.imgur.com/9oQP8Wa.jpg

                              Komentarz


                              • Jest 840 na otomoto.
                                http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8...tml#22308be7d9
                                Po rozkodowaniu Vin wychodzi anglik.
                                A tu potwierdzenie:
                                http://www.mforum.com.pl/viewtopic.php?t=5401

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X