Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No i wróciłem bez auta.

    Pan Schmidt (tak się nazywał w ogłoszeniu) okazał się Abdulem.
    Przód lakierowany.
    Silnik wyczyszczony, a spod głowic już wypływał olej.
    W czasie jazdy mocne drgania z okolic skrzyni biegów (oddawały po odjęciu gazu)
    I zapomniał zdjąć naklejkę z drzwi. W 2007 roku miała taki przebieg, jak dzisiaj.
    Pieczątki w książce serwisowej jednej firmy, w jednym kolorze podpisane przez tą samą osobę, tym samym długopisem.
    Poprzedni właściciel, który miał być 80 latkiem z rodziny, miał Francuskie (nie arabskie...) nazwisko, roczknik 68:
    I jeszcze dziwna rzecz, nawet kiedy silnik się rozgrzał po dodaniu gazu na postoju np. do 3 tys. obroty nie spadały tylko trzymał ten pozion.
    Oczywiście auto było już odpalane przed moim przyjazdem, abym nie odpalał na zimo.
    No i miałem się szybko decydować bo kolejni klienci byli w drodze.
    Trzeba go wysłać ma szkolenie do Polski bo szkolne błędy popełnia.
    Szukam dalej.
    Nowa akcyza nie wchodzi 1 stycznia więc mogę szukać na spokojnie.

    Komentarz


    • powodzenia życzę w takim razie, mam nadzieję, że się Tobie uda znaleźć wymarzoną sztukę. Niestety tak jest jak sprzedaje Abdul, zawsze jest przekręt i coś nie tak z samochodem, tylko szkoda Twojego czasu i nerwów... ale byłeś, zobaczyłeś i jesteś bogatszy o nowe doświadczenia...

      Komentarz


      • Trochę szkoda że sprawy tak się potoczyły ale głowa do góry jeszcze kilka takich wyjazdów 3-4 i powiem Ci jak przyjdzie chęć a serce mocniej zabije to machniesz ręką
        A niech tam i tak będą robił.
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • Mimo wszystko z Twego opisu wynika że to całkiem dobry egzemplarz - tak za 12-13 tys euro. Nie przejmuj się. I tak wszystkie następne jakie pojedziesz oglądać będą gorsze od tego... Tak na moją ocenę budżet za mały przyjąłeś aby oczekiwać lepszego egzemplarza. Nawet w okolicach ceny wywoławczej 15ke. Gdyby wszystko w tym ogłoszeniu było prawdą to ta w Niemczech ma wartość 20ke.
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • Nie mogę uwierzyć... arabus, a po klęcznikach ani śladu. A może w bagażniku się jakiś uchował?

            Kupowałem od Turków. Ciężcy w negocjacjach. Na większość pytań rozkładają ręce.
            Pozostaje tylko własne doświadczenie.

            W sumie to dobre wieści, że odpuściłeś.
            Było Mercedesa Wziąć.

            Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
            http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

            Komentarz


            • Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
              Mimo wszystko z Twego opisu wynika że to całkiem dobry egzemplarz - tak za 12-13 tys euro. Nie przejmuj się. I tak wszystkie następne jakie pojedziesz oglądać będą gorsze od tego... Tak na moją ocenę budżet za mały przyjąłeś aby oczekiwać lepszego egzemplarza. Nawet w okolicach ceny wywoławczej 15ke. Gdyby wszystko w tym ogłoszeniu było prawdą to ta w Niemczech ma wartość 20ke.
              Jeździłem już 850tką, którą mogę mieć w mniejszych pieniądzach. Także mam już jakieś odniesienie. Wolałbym kupić egzemplarz tej 850 (46 tys. pln.) i włożyć w nią 15-20tys. Myślę, że po takiej inwestycji jest stan będzie o niebo lepszy niż wyjściowy 840tki, która wyszłaby 65-70tys.

              Generalnie nie lubię, kiedy ktoś chce zrobić mnie w trąbę. A ten Turek/Libańczyk czy inny Ciapaty próbował to zrobić. Był zdecydowanie nieuczciwym sprzedawcą. Myślał, że skoro wypolerował samochód to sprawy techniczne nie będą miały znaczenia. Za każdym razem kiedy próbowałem rozmawiać o mechanice, on mi biadolił jaki super jest wizualnie.

              PS.
              Testowałem już 2 e31 i zwróciłem uwagę na uwagę na jedną rzecz. Po jeździe próbnej oboma egzemplarzami, moje ubrania przesiąkły zapachem spalin. Czy ten typ tak ma, czy było coś nie tak?
              Spaliny nie powinny dostawać cię do kabiny.

              Komentarz


              • Rynek jest maly na te auta. Ciezko kupic ale i ciezko sprzedac. Myslalem ze moje auto w takim stanie jak bylo i w oczekiwanej cenie pojdzie od reki a przez kilka mcy mialem raptem dwoch powaznie zainteresowancyh ogladajacych. Tez co mnie dziwi ze czesto bardziej ludzie zwracaja uwage na drobne rzeczy estetyczne a mniej na mechanike i 'grube' sprawy.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Miro850i Zobacz posta
                  Rynek jest maly na te auta. Ciezko kupic ale i ciezko sprzedac. Myslalem ze moje auto w takim stanie jak bylo i w oczekiwanej cenie pojdzie od reki a przez kilka mcy mialem raptem dwoch powaznie zainteresowancyh ogladajacych. Tez co mnie dziwi ze czesto bardziej ludzie zwracaja uwage na drobne rzeczy estetyczne a mniej na mechanike i 'grube' sprawy.
                  Może się jeszcze dogadamy...

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez p0sitiv Zobacz posta
                    Może się jeszcze dogadamy...
                    Miro sprzedał auto
                    ... all we know is, he's called the Stig.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                      Miro sprzedał auto
                      Szkoda. W sobotę jadę oglądać Japończyka. (e31 Japan Import)

                      Komentarz


                      • A skoro wszedłem już na nieco wyższy poziom cenowy to zapytam Was jeszcze o ten egzemplarz.

                        http://allegro.pl/bmw-850ci-i6617333255.html

                        Czy wiecie coś o nim? Może jest to auto klubowicza?

                        Komentarz


                        • chyba po przekładce, było o nim na forum, chyba nawet w tym wątku.

                          Komentarz


                          • Było. Ktoś to nawet oglądał.
                            ... all we know is, he's called the Stig.

                            Komentarz


                            • Więc zostaje Japończyk...

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez p0sitiv Zobacz posta
                                Więc zostaje Japończyk...
                                Masz jakieś zdjęcia, vin, link do ogłoszenia?
                                ... all we know is, he's called the Stig.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X