Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lamy to pikus. Jest przelacznik na nich co przelaczasz i sa LHD

    Komentarz


    • żeby to zrobić jako tako aby jeździło to wyjdzie w miare rozsądnie kosztowo ... najdroższe i najbardziej czasochłonne są wszelkie detaliki i pierdółki.

      Komentarz


      • Ładna, fajny kolor. Zadzwonię jutro do gościa i może podjadę ją zobaczyć

        Komentarz


        • Bardzo ładna! Jeśli techniczne jest taka sama jak wizualnie to ja bym ją brał nawet gdyby miała być zrobiona tylko "jako tako"!
          (oczywiście gdybym nie miał swojej)
          Było paru szukających 840 - panowie do dzieła.

          Komentarz


          • Kolor niewątpliwie ciekawy, ale osobiście nie chciałbym takim jeździć. Zauważcie że zdjęcia są przyciemnione, w rzeczywistości to może wyglądać różnie.
            www.automobile-catalog.com
            http://www.facebook.com/automobilecatalog

            Komentarz


            • moim zdaniem te autko byłoby fajnym prezentem dla kobiety zrobić jako/tako przekładkę i założyć erdgas ...

              Komentarz


              • czemu dla kobiety? że kolor taki mało męski i jasne wnętrze? ale kobieta w takiej osiem to dopiero była by atrakcja na drodze
                opony ma coś nie halo - przód dwie różne, do tego inne od tych z tyłu

                Komentarz


                • Na takich retuszowanych zdjęciach to nawet najgorszy pasztet wygląda jak modelka

                  Komentarz


                  • kolor w sam raz pod kolor oczu jakiejś niebieskookiej blondyny
                    wydaje mi się, że to zestawienie kolorów spodoba się raczej każdej babie, facetowi niekoniecznie ... mi się podoba chociaż osobiście ciągle przy czerni pozostaje...

                    dwa, że to byłby przełożony zagazowany anglik a normalna baba nie zwraca uwagi na takie szczegóły....
                    ostatnio się przekonałem, że jednak v8 są tańsze i prostsze w serwisie od v12.
                    Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                    • Po czym takie wnioski Guest?

                      Komentarz


                      • Zgadzam się ze spostrzeżeniem PZ'a. Zdjęcia są przyciemnione raczej celowo.
                        Z opinią tych rewelacyjnych silników, których rzekomo miało wyjść tylko 3tys. sztuk, zgodzę się, ale dopiero, jak swój "wyleczę".
                        Było Mercedesa Wziąć.

                        Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                        http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                        Komentarz


                        • Andrzej chodzi Ci o baby czy silniki ?

                          do ósemy tylko 3tysie ale naklepali tego pełno do e38 i e39 ... i w tych polskich gazowaniach po 15-20 latach, po przejściu przez ręce polskich handlarzy, po polskich fachowych naprawach ciągle dają radę a v12ki już zdychają ...

                          Komentarz


                          • Tak Paweł, naklepali tych V8, ale czy dokładnie chodzi o same M62 B44, czy razem z M62 B44 TU? "Wujek" Google milczy na ten temat.
                            Było Mercedesa Wziąć.

                            Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                            http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                            Komentarz


                            • Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Coś tam mi się obiło o uszy o wyciągających się cięgnach (linkach) gazu czy o mechanizmach tego. Pamiętam jak przez mgłę od kolegi jeszcze z czasów BKP.
                              www.automobile-catalog.com
                              http://www.facebook.com/automobilecatalog

                              Komentarz


                              • Rexman, i jednych i drugich dużo zrobili ... szczególnie na rynki us. m62 to nie tylko jednostka 4.4 ale także 3.5.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X