Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • może ktoś chce na części http://olx.pl/oferta/bmw-850-CID5-ID...tml#4a1acda1c8

    Komentarz


    • za tą cenę to nawet na części nie warto chyba

      Komentarz


      • Warto nie warto,jutro jadę ją kupić... będę miał bliźniaki
        BMW 850 CSi .... no prawie

        Komentarz


        • Ugadałeś kolesia na 3000PLN?

          Komentarz


          • Jeszcze nie
            Podobno jest olbrzymie zainteresowanie więc sprawę ceny zostawiamy na koniec
            A tak poważnie to jadę obejrzeć i decyzję podejmę na miejscu.
            BMW 850 CSi .... no prawie

            Komentarz


            • masz vin ?

              Komentarz


              • Wygląda jak po powodziowa
                ... all we know is, he's called the Stig.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez DEMON Zobacz posta
                  Ugadałeś kolesia na 3000PLN?
                  bez przesady, same fotele są w niej tyle warte

                  Komentarz


                  • Nie jest popowodziowa,stała 15 lat na parkingu depozytowym.Lubię trudne wyzwania ,ale topielca bym nie brał Jutro się wszystko wyjaśni.
                    Mam vin,nic specjalnego w wyposażeniu,wersja Germany/Austria... ktoś zostawił po wakacjach
                    BMW 850 CSi .... no prawie

                    Komentarz


                    • podeślij na priv jeśli to nie problem

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                        bez przesady, same fotele są w niej tyle warte
                        Te fotele to może będą tyle warte po gruntownym czyszczeniu, pod warunkiem że są sprawne, a ponadto to kapeć w którym wszystko może okazać się kupą złomy i na skupie nie odzyskasz 3000 Jak auto stało przez 15 lat (taki już nudny chwyt sprzedawców 10lat w stodole pod sianem, 15 lat pod gruszą itd) to nie samochód z lat 70 gdzie są trzy kabelki i jeden bezpiecznik, to już nawet nie jest rosyjska ruletka, no chyba że w rewolwerze zamiast zostawić jeden nabój, to wyjmie się tylko jeden

                        Komentarz


                        • To jeden z tych samochodów, które potem po "renowacji" pojawiają się na aukcjach kolekcjonerskich. Low Mileage. One Owner. 100.000 EURO. A potem jak ktoś zacznie tym jeździć to pojawia się tu na forum i ciągle mędzi że to i tamto się psuje i jakie to awaryjne auta są...
                          Ostatnio edytowany przez PZ; [ARG:4 UNDEFINED].
                          www.automobile-catalog.com
                          http://www.facebook.com/automobilecatalog

                          Komentarz


                          • jedyny komplet takich foteli na ebaju kosztuje 1200EUR w stanie podobnym, w dodatku jeszcze z angola.

                            Komentarz


                            • to wszystko zależy jak się trafi, kolega ostatnio kupił Mercedesa, który stał na lotnisku przez 12 lat, stan podobny do tej 850tki. Po wyczyszczeniu doprowadzeniu do sensownego stanu technicznego, polakierowaniu nadwozia okazało się, że był to strzał w 10tkę, jeździ już rok bezawaryjnie. Dodam, że to Mercedes S z 1976roku ale fakt jest taki, że różnie to może być 50/50, że będzie wszystko ok

                              Komentarz


                              • Dlatego nie napalam się.Mam już jedną,dużo się przy niej nauczyłem i potrafię rozpoznać czy to trup.
                                P.S. Moja stała 7 lat,teraz stuknęło 30tys. km zrobionych za mojej kadencji ,najdłuższa trasa to 1250km, 0 poważnych awarii,nigdy nie wracałem na lawecie.


                                I właśnie juz nie jadę Dziś się sprzedała.
                                BMW 850 CSi .... no prawie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X