Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zdjęcia nie mają rewelacyjnej rozdzielczości i nie ma na nich silnika,za to jest dużo środka i to wyglądającego dość przyzwoicie.Wróć... o ile pixele to można powiedzieć standart to gałka skrzyni jest nieoryginalna i nie zdjęć posufitki,a to raczej ważne w e31.
    Co mi sie rzuciło w oczy to dokładka zderzaka na błysk-w oryginale jest matowa (nr 1)
    Ale za to gumy (nr 2 i 3) są na miejscu.Z tego co pamiętam wiele ósemek po przejściach nie ma tych nr 3 ,bo nie widać ich specjalnie i mało kto wie ,że powinny tam być.
    Na zdjęciach tyłu nie widzę czy jest zaślepka zderzaka -taka pomiędzy wydechami-też często jej brakuje w ósemkach sprzedawanych w PL.Przynajmniej kiedyś tak było.
    Ogólnie mam wrażenie ,że te zdjęcia są tak robione ,żeby ładnie na nich wyglądała,ale niekoniecznie było widać szczegóły(mankamanty???)
    Załączone pliki
    BMW 850 CSi .... no prawie

    Komentarz


    • z czestochowy do radomia jest chyba tak blisko, że i tak warto pojechac i zobaczyć dla porównania z innnymi ewentualnymi egzemplarzami.

      Komentarz


      • Sprzedający w ogłoszeniu zaznaczył ,że nie życzy sobie "oglądaczy"

        Dla porównania na traderze jest taka podobna,ale ta ma już małe braki.
        Załączone pliki
        BMW 850 CSi .... no prawie

        Komentarz


        • ta osemka ze zdjecia juz dawno sprzedalo sie do warszawy. to jakies stare nieaktualne ogloszenie

          Komentarz


          • Jedź i oglądaj. Nie oczekuj że ktoś z nas podejmie za Ciebie wybór. Jak Ci się spodoba to kupisz, jak nie to szukasz dalej. Nawet jak byś miał jechać ze Szczecina to koszty podróży to pryszcz w porównaniu z pieniędzmi które zainwestujesz zaraz po zakupie!!!
            Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

            Komentarz


            • Nie oczekuje odpowiedzi typu "kup na 100% warto". Pytałem czy ktos zna/oglądał to auto
              200 km czy nawet 1200 to nie problem o ile sens jest jechać.

              Komentarz


              • No i dobrze!!! Jedź i podziel się na forum opinią lub pochwal zakupem. Na 100% jest coś ukryte, handlarze zawsze chcą zarobić i kupują najtańsze auta na zachodzie. Ale odstępstwa od reguły się zdarzają nawet w zagłębiach oszustów.
                Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                Komentarz


                • Ja już chyba pisałem o tym egzemplarzu a mianowicie kolega jego oglądał jakieś pół roku temu, stan słaby, zdjęcia zrobione faktycznie tak żeby za duzo nie było widać. Z daleka samochód wyglądał dobrze ale z bliska już słabo, był uszykowany typowo na sprzedaż, w kilku miejscach podmalowany, wiem, ze coś chyba było ze skrzynią. Ostatecznie jej nie kupił bo było coś w niej kombinowane jak to u handlarzy z resztą jak ja szukałem dla siebie 8er i patrzyłem na auta w Szwajcarii to były bardzo drogie. u tego faceta to cena skacze od 47 do 60tys. Zł nie wiadomo dlaczego i samochód jest wystawiany chyba od roku. Mogę się kolegi dopytać co dokładnie z nią było jak chcesz?

                  Komentarz


                  • Bardzo proszę. I wlasnie na taka odpowiedz czekałem; -)

                    Komentarz


                    • Od jakiegoś czasu na sprzedajemy.pl ogłoszona jest 840 w bardzo niskiej cenie:
                      http://sprzedajemy.pl/bmw-840-ci-e31,19479057

                      Wiecie coś o tym egzemplarzu? Za tą cenę powinien się sprzedać na pniu...

                      Komentarz


                      • I się sprzedała w ubiegłym roku, ogłoszenie tylko wisi

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez TEXAS Zobacz posta
                          I się sprzedała w ubiegłym roku, ogłoszenie tylko wisi
                          To auto Remoteca . Przechodzi przez ręce handlarzy obecnie
                          Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                          ... all we know is, he's called the Stig.

                          Komentarz


                          • w myszkowie też była w ubiegłym roku niewiele droższa, czarna 4.4 z ceną 36800, 34800, ostatnie ogłoszenie jakie widziałem 32800zł, nie mogła się sprzedać mimo niskiej ceny

                            Komentarz


                            • ta 840 ka to było auto Remoteca

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez TEXAS Zobacz posta
                                w myszkowie też była w ubiegłym roku niewiele droższa, czarna 4.4 z ceną 36800, 34800, ostatnie ogłoszenie jakie widziałem 32800zł, nie mogła się sprzedać mimo niskiej ceny
                                cały czas mowa o tym samym aucie. to zwykłe 4.0.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X