Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Maciej Zobacz posta
    Calypso przyjeżdżają na zloty
    Zgadzam się z Tobą w 100%

    Komentarz


    • Panowie co nie których jeszcze humor po zlocie się trzyma

      Komentarz


      • Zamieszczone przez słejzik Zobacz posta
        Panowie co nie których jeszcze humor po zlocie się trzyma
        I tym przed zlotem też: patrz Głest i ja ;-)

        Komentarz


        • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
          zapomniałeś o Kucharzu...
          Nie zapomniał.
          Było Mercedesa Wziąć.

          Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
          http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

          Komentarz


          • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
            pachnie strasznym ulepem na kilometr
            A dlaczego tak uważasz?
            Bo wyczuwam tu takie typowe diagnozowanie przez internet - nie widzialem, ale się wypowiem

            Komentarz


            • Zamieszczone przez kilej Zobacz posta
              A dlaczego tak uważasz?
              Bo wyczuwam tu takie typowe diagnozowanie przez internet - nie widzialem, ale się wypowiem
              Kilej - czyżby to Twoje 8er było.

              Guest to Sherlock Holmes wśród 8er, więc jak tak pisze to tak jest ;-)

              Komentarz


              • to jest te auto z łodzi, nie jestem pewny czy to czasem nie te same trupisko które Gregory oglądał ileś lat temu....
                gość zachwala samochód w ogłoszeniu a nawet nie potrafii grilla zderzaka założyć jak fabryka przykazała.


                sam widziałem +/- 30 takich samochodów plus moi znajomi kolejne +/-30 które były tu opisane... z takim doświadczeniem można wyczuć jak coś jest nie tak z autem
                Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                • W sumie jutro mam wolny dzień, to mogę pojechać rozstrzygnąć ten spór Daleko nie mam.
                  BMW 850 CSi .... no prawie

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                    Kilej - czyżby to Twoje 8er było.

                    Guest to Sherlock Holmes wśród 8er, więc jak tak pisze to tak jest ;-)
                    Sherlock Holmes to jeździ z kierownicą po prawej stronie, a tu akurat Europejczyk
                    Ja tam nie oglądam 30 egzemplarza, ani nie kupuje w kółko tego samego modelu by stać się Alfą i Omegą jednego samochodu na świecie.
                    Jest fajna, od kilku lat dobrze się sprawuje, ale padł spontaniczny pomysł zakupu 4drzwiowego v8 - gdzie rodzina szczęśliwa że w końcu duże auto, a i mocy więcej jak w e31.

                    PS: proszę o poradę jak prawidłowo zamontować grill bo ja tego nigdy nie robiłem a chętnie poprawię jeśli jest coś nie tak lub wymaga wymiany na nowe.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Chris Zobacz posta
                      W sumie jutro mam wolny dzień, to mogę pojechać rozstrzygnąć ten spór Daleko nie mam.
                      Chris, chcesz przyjechać i diagnozować --> zapraszam.

                      Tylko jeden warunek: przyjedź proszę swoim e31, aby w przypadku ewentualnej krytyki jakiegoś aspektu mógłbym zobaczyć u Ciebie jak wygląda benchmarkowe porównanie.

                      Komentarz


                      • Kilej ,ale ja nie zakładam,że Twoja jest aż taka fatalna jak widzi ją guest. Można powiedzieć,że moje nastawienie jest życzliwie neutrealne Nie jestem wyrocznią ,ale swoją mam już 8 lat i przez ten czas coś niecoś się nauczyłem.
                        Co do przyjazdu ósemką to ok,ale może się okazać że moja nie wytrzyma tego porównania,a już na pewno nie ma idealnie spasowanego przodu.
                        BMW 850 CSi .... no prawie

                        Komentarz


                        • Spoko
                          Dla mnie jest to normalne, sprawne auto. Ulepy to widziałem i ich nie kupiłem, bo strach byłoby nimi wrócić do domu, po zakupie. U mnie 300 - 400 km to norma.

                          A diagnozowanie przez internet jako auta nieciekawego jest tyle warte co prognozowanie pogody na wczoraj

                          Komentarz


                          • Sie czepiacie. Ja odrazu po kupinie mojego zrobilem 1500 i smigala, a PZ jak zobczyl to sie malo nie przewrócil

                            Komentarz


                            • Andrzeju, nie bierz tego jako doczepke, ale od tego zlotu minęło chyba 10 lat i dalej boisz się zrobic jakąś dłuższą trasę, a problemów z autem masz teraz więcej niż miałeś na początku ....

                              co do swapowanej ósemki to tylko moja prywatna opinia, mogę sobie napisać co tylko zechce, a auto oglądało 3ch kolegów z forum gdy stało jeszcze w łodzi za 15tys - nie będe przytaczał ich ocen bo były dużo surowsze od mojej.

                              Komentarz


                              • To ze u Andrzeja się nie polepszylo nie znaczy ze u Kilofa również.
                                ... all we know is, he's called the Stig.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X