Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak,to prawdopodobne....
    BMW Isetta 250. 1962
    BMW E20 2002 Turbo 1974
    BMW E9 3.0 CSL. 1973
    BMW E3 3.0 SI 1973
    BMW 2000 tii lux. 1971
    BMW E21 323i 1980
    BMW E26 M1 1980
    BMW E24 633 CSI 1982
    BMW E24 M6 1987
    BMW E30 M3 1990
    BMW E31 850 CSI 1994
    BMW E36 318IS 1995
    BMW E36 M3 3.2 1996
    Polski Fiat 125p 1972
    GAZ 69 1972

    Komentarz


    • Jaka tam masakra, oba auta są do uratowania. Jedno już widać uratowane, kwestia tylko dobrego zrobienia tego. Nie chcę tutaj bić piany, ale na pewno niejedno forumowe 8 wyglądało kiedyś podobnie...

      Komentarz


      • dopóki nie jestes wstanie wskazac u kogo konkretnie to nie pisz ze u kogos cos takiego bylo tu u nas na forum.

        Komentarz


        • To tylko przypuszczenia, nie zamierzam nic wskazywać czy sugerować itd. Moje auto też mogło tak wygladać.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Pawel Zobacz posta
            Nie to nie ten sam raczej. Ten rozbity ma pasek przeciwsłoneczny niebieski,a przecież szyba jest nierozbita i raczej nie pęknięta,a na nierozbitej pasek jest żółty...
            Pękła pewnie przy naciąganiu karoserii
            Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta
              dopóki nie jestes wstanie wskazac u kogo konkretnie to nie pisz ze u kogos cos takiego bylo tu u nas na forum.
              A ilu z nas zna tak naprawdę historie swojego auta w 100%??
              Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

              Komentarz


              • tO NAPEWNO TEN WSKAZANY PRZEZ Remoteca- nr rejestracyjny ten sam

                Komentarz


                • Oglądałem to auto jak jeszcze stało w Bralinie, chciałem nawet kupić ale sprzedający nie potrafili określić ceny, przebąkiwali coś o 15 tyś. ale później stwierdzili że chcą ją naprawić i zobaczyć jak się jeździ z V12. Gdyby ktoś był zainteresowany mam więcej jej zdjęć zaraz po przyjeździe z Francji.

                  Komentarz


                  • http://allegro.pl/bmw-850-koening-sp...529767912.html
                    koening po raz kolejny . tym razem z wieksza iloscia zdjęć.
                    ... all we know is, he's called the Stig.

                    Komentarz


                    • Trochę "detailingu" poszło na to auto od ostatniego czasu...
                      www.automobile-catalog.com
                      http://www.facebook.com/automobilecatalog

                      Komentarz


                      • Jak to jest po detailingu, to boję się co było wcześniej. Zły los spotkał ten samochód, wnętrze to jakiś koszmar, oj lepiej już jak nie było tych dodatkowych zdjęć, bo nic na nich nie zachęca do zakupu

                        Komentarz


                        • a mi się totalnie w tej wersji nie podoba... może to tylko ten egzemplarz, ale wygląda, jak tania podróbka F40... no i skrzydło do 8... w ogóle mi się nie widzi

                          Komentarz


                          • Pawel, gdzie Ty tam detailing widzisz ? (pytam na powaznie)

                            Komentarz


                            • Krótko mówiąc auto jest w stanie agonalnym, dokumentów nie potwierdza Koenig itd, ciężki temat do ogarnięcia.

                              Komentarz


                              • Koenig nie potwierdza bo nie jest w stanie. .. bodykit oryginalny pytanie tylko czy oryginalnie byl zalozony w tym aucie, prawdy sie juz pewnie nigdy nie dowiemy... znacznie taniej i tak wyjdzie zakup zdrowej m70 i dolozenie bodykitu za 30kEUR niz ratowanie tego.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X