Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupię 840

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Takiej, która jest tu nawet jeszcze w ogłoszeniach z przed 1,5 roku. Zadzwoniłem do właściciela, przemyślał sprawę w 3dni i nie zdecydował się na sprzedaż. Wcześniej Grzesiek się również rozmyślił ze sprzedaży.

    Komentarz


    • #62
      Może się tak stać że ja będę chciał sprzedać swoją, ciągle walczę z myślami, M60B40 jedna z 312 sztuk z maualną skrzynią biegów

      Komentarz


      • #63
        Prawdę mówiąc nie zależy mi jakoś mocno na manualu, ale rozważam każdą opcję, więc jeśli wyrażasz chęć to bardzo proszę o info na pw

        Komentarz


        • #64
          Dzwoń jeszcze raz do Burzy. Rozmawiałem z Nim bo sprzedawał kiedyś SL500. Nie wyklucza sprzedania 840. Za słabo go naciskałeś. . Ma sie zastanowic co do ceny. 609570560
          ... all we know is, he's called the Stig.

          Komentarz


          • #65
            SL się sprzedał ?

            Komentarz


            • #66
              Zamieszczone przez guest Zobacz posta
              SL się sprzedał ?
              Poszedł z piskiem opon, 2002 r za niecałe 70k. Teraz to mega okazyjna cena
              ... all we know is, he's called the Stig.

              Komentarz


              • #67
                Od Burzy brak odzewu, szukam dalej. Byleby nie było srebrne, bordowe i turkusowe (bez urazy dla posiadaczy tych właśnie kolorów).

                Komentarz


                • #68
                  Zamieszczone przez doktorkazdadiagnoza Zobacz posta
                  Od Burzy brak odzewu, szukam dalej. Byleby nie było srebrne, bordowe i turkusowe (bez urazy dla posiadaczy tych właśnie kolorów).
                  Srebrna w pakiecie CSI robi robotę. Fajnie wyróżniają się czarne elementy w dokładkach
                  ... all we know is, he's called the Stig.

                  Komentarz


                  • #69
                    Podobno pewien chłopak wyrwał w niemczech V8 robioną przez MK Motorsport. Szukaj i tobie się poszczęści.

                    Komentarz


                    • #70
                      Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                      Podobno pewien chłopak wyrwał w niemczech V8 robioną przez MK Motorsport. Szukaj i tobie się poszczęści.
                      Tak to Paweł mieszkający niedaleko mnie, naprawdę miał szczęście z tym autem i za niewielkie pieniądze , baza ok , silnik mk 4,8 v8

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X