Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupię 840

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    http://allegro.pl/pakiet-bmw-840ci-a...9.html#thumb/5
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • #32
      To chyba byłoby zbyt piękne znaleźć wymarzone 8 jakieś 50km od domu
      Aaa do sprowadzenia teraz doczytałem ... czyli wielka niewiadoma,no i coś te zdjęcia nie pasują do 840 za 10k euro +zarobek handlarza.
      Ale życzę doktorowi ,żeby to był "strzał w dziesiątkę"
      BMW 850 CSi .... no prawie

      Komentarz


      • #33
        Zamieszczone przez Chris Zobacz posta
        To chyba byłoby zbyt piękne znaleźć wymarzone 8 jakieś 50km od domu
        Aaa do sprowadzenia teraz doczytałem ... czyli wielka niewiadoma,no i coś te zdjęcia nie pasują do 840 za 10k euro +zarobek handlarza.
        Ale życzę doktorowi ,żeby to był "strzał w dziesiątkę"
        Dziwne ogłoszenie...
        "uszkodzony: tak" a niżej "bezwypadkowy"

        no i kwiatek: "sprowadzony z Niemiec"... "autko do sprowadzenia". Więc jak?

        Komentarz


        • #34
          http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...l?id=225447544

          Akurat ta 840 u niemca 8k €.
          Stoi trochę czasu na mobile, więc chyba coś z nią nie tak

          Komentarz


          • #35
            Już wiem ten wałek to już jest w DE na mobilu. Nie ma telefonu tylko "kontakt per e-mail".Tylko nie wiem na co liczy ten co to chce sprzedać na allegro?
            BMW 850 CSi .... no prawie

            Komentarz


            • #36
              Chyba jasne, że tego auta nie ma a już na pewno nie za takie pieniądze?? Ktoś poważnie (poza naiwnym handlarzem) o niej myślał?

              Komentarz


              • #37
                ja myślałem, że to normalne ogłoszenie, jak grzegorz szukał dla siebie to pamiętam, że kilka takich słabych 840ek mi podesłał.
                cfaniak rozkodowany vin i info skopiował z tego ogłoszenia:http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8-ID6yaQIj.html

                Komentarz


                • #38
                  Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
                  Chyba jasne, że tego auta nie ma a już na pewno nie za takie pieniądze?? Ktoś poważnie (poza naiwnym handlarzem) o niej myślał?
                  Ja też byłem poważnie zainteresowany

                  Komentarz


                  • #39
                    Kupię BMW 840

                    Komentarz


                    • #40
                      Gregory - zlituj się nad Doctorem i sprzedaj to swoje 8er ;-)

                      Komentarz


                      • #41
                        Gregory swojej 2 lata szukał, więc przed Doktorem jeszcze długa droga ...

                        Komentarz


                        • #42
                          Jestem wytrwały w wymaganich, zależy mi wyłącznie na V8, bezwyadkowości i europejskiej wersji

                          Komentarz


                          • #43
                            Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                            Gregory - zlituj się nad Doctorem i sprzedaj to swoje 8er ;-)
                            Zamieszczone przez doktorkazdadiagnoza Zobacz posta
                            Jestem wytrwały w wymaganich, zależy mi wyłącznie na V8, bezwyadkowości i europejskiej wersji
                            Nic z tego Sławku :/ bo:
                            - moja nie jest wyłącznie V8 (nie raz słyszałem, że to osiemsetpiendziesiona więc czasami mam V12 czyli lepszy sort)
                            - bezwypadkowa nie jest bo kiedyś mi na parkingu drzwi przetarli a ja zarysowałem zderzak zjeżdżając do garażu
                            - nie jest europejska tylko holenderska a Holendrzy to jak wiadomo taki naród podróżujący po świecie, auto niby germańskie a kolor Orient więc totalne pomieszanie

                            Komentarz


                            • #44
                              ja zdecydowanie polecam japonczyki i amerykance, sporo mniejsze przebiegi a jak mile bolą to zegary zawsze można wymienić

                              Komentarz


                              • #45
                                Doktor pewnie już widziałeś
                                http://olx.pl/oferta/bmw-840ci-prawd...f1227;promoted
                                Napisał żeby mu nie proponować 25k,więc na 45k nie powinien się zdenerwować Aha i możesz mu obiecać ,że pójdzie w dobre ręce
                                BMW 850 CSi .... no prawie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X