Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupię 840

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Dokładnie tak jak mówisz. Poczekam chwilę, bo uważam że przesadził z ceną

    Komentarz


    • #47
      Darowałby sobie powód sprzedaży...
      Było Mercedesa Wziąć.

      Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
      http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

      Komentarz


      • #48
        Przypominam o sobie, żeby nikt nie pomyślał, że straciłem zapał

        Komentarz


        • #49
          Trzymam kciuki

          Komentarz


          • #50
            Troche dziwny ten temat. Próbujesz kupić 840 od stycznia tego roku, to nie auto których jest na rynku 5 w Europie. Rozpiętość cenowa też jest różna , więc myślę że przy odrobinie zaparcia i poświęcenie czasu na wycieczki takie auto można kupić o wiele szybciej. Ewentualnie trzeba obniżyć swoje wymagania co do stanu lub zwiększyć kwotę do wydania.

            Komentarz


            • #51
              Moim zdaniem wręcz przeciwnie, rozmawiałem z wieloma z posiadaczy 8ek i każdy swoje przeszedł poszukując egzemplarza odpowiedniego dla siebie. U niektórych były to nawet 2 lata, nawet kilku ludzi na forum o tym pisało. Oglądałem kilka egzemplarzy i nie zamierzam na siłe wydać kilkudziesięciu tysięcy złotych byleby posiadać 8ke, nieważne w jakim stanie.

              Komentarz


              • #52
                to wszystko kwestia szczęścia, ósemki taką jaką chciałem znalazłem po 4 latach a merca kupiłem pierwszego którego pojechałem oglądać

                Komentarz


                • #53
                  Mając ograniczony budżet oglądałem pierwszą 8 u PZ nie będąc jeszcze w 100% zdecydowany czy chce mieć takie auto. Kiedy już zdecydowałem że chce mieć oglądałem kilka innych w Polsce i dwie w rzeszy. Wróciłem i kupiłem trzecią z oglądanych w Polsce. A cała ta operacja poszukiwań trwała ok dwóch tygodni. Później żałowałem że nie kupiłem auta od PZ. W tej chwili na choćby mobile.de jest 125 egzemplarzy E31. Jakoś mi się nie chce wierzyć że któraś nie trafia w Twoje oczekiwania i widełki finansowe. Zwariował bym szukając auta kilka miesięcy lub kilka lat.

                  Komentarz


                  • #54
                    Podstawowym warunkiem jest V8 a to już mocno zawęża oferty. Spoko, ja też wariuję ale nic na hura. Nie mam kaprysu, żeby kupować cokolwiek z tych dostępnych, budżet urósł przez ten czas i wciąż mam jakieś preferencje co do zakupu
                    Rozmawiałem z wieloma z was, nie wiem czy pamiętasz ale również z Tobą i zwracam uwagę na różne szczegóły. Oglądałem już 3 egzemplarze u tych z którymi ostatnio zremisowaliśmy 0:0 no i Grzesia, który niestety dla mnie rozmyślił się ze sprzedaży.

                    Uważam, że kolega guest trafił tu w 10 jeżeli chodzi o zakup, nie tylko 8ki.
                    Ostatnio edytowany przez doktorkazdadiagnoza; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja na swoją czekałem rok czasu i było warto ;-)
                      Podstawa to dobra baza

                      Komentarz


                      • #56
                        E31 840Ci od 1 właściciela
                        1993 rok produkcji , przebieg 180.000 km
                        Auto zrobione na wzór Alpiny.
                        Sprzedajacy oczekuje 14.000 CHF
                        Wejdz na FB profil Swiss Bmw
                        https://www.facebook.com/Swissbmw/posts/1279350128742123




                        ... all we know is, he's called the Stig.

                        Komentarz


                        • #57
                          Pisałem do nich, ale nie otrzymałem odpowiedzi, dzięki za cynk.

                          Komentarz


                          • #58
                            Odp[owiedzieli po 2 dniach, że samochód na drugi dzień po dodaniu ogłoszenia się sprzedał.

                            Komentarz


                            • #59
                              Cóż, podjąłem ostatnio próbę kupna kolejnej E31 i właściciel nie zdecydował się na sprzedaż. Zatem dalej poszukuje

                              Komentarz


                              • #60
                                czyli której ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X