Zwiń

Drodzy klubowicze, użytkownicy forum!

Po dwóch latach po poważnej awarii udało postawić forum na nowo.

Chcielibyśmy przy tej okazji uporządkować forum i wprowadzić zmiany – szczegóły wkrótce. W ciągu najbliższych dni każdy z Was otrzyma mail z prośbą o potwierdzenie/aktualizację danych aby zweryfikować ilość faktycznych użytkowników, nieaktywne konta będziemy usuwać. Podział na strefę klubową i ogólnodostępną pozostaje, nowi klubowicze to posiadacze serii 8 którzy będą przesyłać na PW do administratorów (Kuchel i Dealerix) swoje zgłoszenia z podaniem nr vin użytkowanego samochodu.
Zapraszamy do aktywnego korzystania z forum, klubowiczów prosimy o aktualizacje lub założenie wątków o Waszych ósemkach, sporo czasu minęło więc pewnie większość z nas modyfikowała, naprawiała, zmieniała i nabywała ósemki oraz inne modele.

Pozdrawiamy
Dealerix i Kuchel
See less

Group Home