Zwiń

Drodzy klubowicze, użytkownicy forum!

Po dwóch latach po poważnej awarii udało postawić forum na nowo.

Chcielibyśmy przy tej okazji uporządkować forum i wprowadzić zmiany – szczegóły wkrótce. W ciągu najbliższych dni każdy z Was otrzyma mail z prośbą o potwierdzenie/aktualizację danych aby zweryfikować ilość faktycznych użytkowników, nieaktywne konta będziemy usuwać. Podział na strefę klubową i ogólnodostępną pozostaje, nowi klubowicze to posiadacze serii 8 którzy będą przesyłać na PW do administratorów (Kuchel i Dealerix) swoje zgłoszenia z podaniem nr vin użytkowanego samochodu.
Zapraszamy do aktywnego korzystania z forum, klubowiczów prosimy o aktualizacje lub założenie wątków o Waszych ósemkach, sporo czasu minęło więc pewnie większość z nas modyfikowała, naprawiała, zmieniała i nabywała ósemki oraz inne modele.

Pozdrawiamy
Dealerix i Kuchel
See less

Blogs

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Nie znaleziono zawartości
Show More
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
  • Subskrybowany
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  • Blogi użytkownika (Wszystko)
    Ostatni wpis
Nie znaleziono blog

It seems you belong to more than one blog. Please select the blog that you want to create the new blog entry in.

Before you create your first blog post, please create your own blog channel by entering the blog channel title and description.

If blog channel title is left blank, your username will be used instead.
Tell people what your blog is about. BBCode is not allowed.
Chcesz zobaczyć więcej ustawień bloga? Przejdź do zaawansowanych ustawień.

My Blogs

Brak wyników