Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zanizone przebiegi dotycza glownie diesli, ale ze wszystkiego da sie zdjac. Mam czesto stycznosc z ludzmi ktorzy w 3 lata robia po Polsce 250tkm i czesto z takich samochodow mozna 200 zdjac i pewnie sie nikt nie kapnie, jak znajomy kupowal 2-letnie 535d z przebiegiem 180tkm, a wygladalo jakby wyjechalo z salonu, teraz ma 270 tkm i wyglada niemalze tak samo.
    BMW - Bron Masowego Wrażenia
    www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

    Komentarz


    • Ja mam prosty "tajny" test na przebieg benzynowych BMW, wypracowany na podstawie wieloletnich doswiadczen:

      - jesli z wydechu cuchnie spalinami, ergo katalizator nie dziala, auto pewnikiem ma blisko 300.000 lub wiecej. Im bardziej cuchnie, tym wiecej kilometrow ponad 300.000
      - do 200.000 km spaliny powinny byc czyste jak powietrze
      www.automobile-catalog.com
      http://www.facebook.com/automobilecatalog

      Komentarz


      • Chyba ze nie masz katow 8-) 8-)

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Fatandre
          Chyba ze nie masz katow 8-) 8-)
          No to bedzie z 600.000 km, bo wyparowaly ze starosci
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • Zamieszczone przez KinceK
            Jezeli dobrze auto kojarze, to wydaje mi sie, ze miala 2 razy przebieg zdejmowany - oryginalny oscylowal wokol 400tkm - poruszalismy ten temat jeszcze na BKP, dziwiac sie, ze z takim przebiegiem trzyma fason i ze wzgledu na ilosc kilometrow jakie miala za soba, nie ma chetnego na nia. Ale nie jestem pewien czy to jest to auto. Wg mnie Marcin to jestes dalton, bo to ciemny granat. Jol.
            Tak, to ciemny granat ale na az tyle to jej nie szacowalem. Jezeli rzeczywiscie miala 400 tys, to musiala byc w dobrych rekach, bo i zewnetrznie i zawieszeniowo i wewnetrznie wyglada idealnie.
            Kupujac mialem pelna swiadomosc ryzyka i otwarcie to sprzedajacemu w postaci propozycji ceny wyartukuowalem, co ze scisnietymi zebami zaakceptowal...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez PZ
              Ja mam prosty "tajny" test na przebieg benzynowych BMW, wypracowany na podstawie wieloletnich doswiadczen:

              - jesli z wydechu cuchnie spalinami, ergo katalizator nie dziala, auto pewnikiem ma blisko 300.000 lub wiecej. Im bardziej cuchnie, tym wiecej kilometrow ponad 300.000
              - do 200.000 km spaliny powinny byc czyste jak powietrze
              Moja e32 740 z 93 roku ma oryginalne 530 tys km i jezdzi z oryginalnymi katalizatorami. zadnego smrodu nie wydziela. Gdy w Gnieznie kupilismy 850ke, to sprzedawcy z komisu nie mogli wyjsc z podziwu nad stanem naszej 7-mki, bo ona wyglada oraz prowadzi sie tak, jak by miala 400 tys mniej
              Btw, moja 540ka tez ma juz 450 tys i tez jezdzi bezsmrodowo na oryginalnych katalizatorach, 750ka wlasnie dobija do 360 wygladajac i chodzac jak nowa...

              Komentarz


              • 530 to juz sporo, co ty robiles aby utrzymac skore w dobrym stanie?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Fatandre
                  530 to juz sporo, co ty robiles aby utrzymac skore w dobrym stanie?
                  www.lederzentrum.de

                  Komentarz


                  • W ppolsce tez jest ta firma

                    www.lederzentrum.pl

                    Komentarz


                    • Panowie-nie pamietam zeby to autko pokazywalo sie wczesniej...pomijajac ferie felg wyglada git...ktos zna? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11767989
                      BMW(lac. popapralus totalus)-grozna choroba zakazna.Przenosi sie droga wzrokowa.Leczenie-dziewieciomilimetrowe olowiane pigulki dawkowane dopotylicznie.Stany terminalne-e31.

                      Komentarz


                      • http://bmtcordah.pl/e31/viewtopic.php?t=156
                        BMW - Bron Masowego Wrażenia
                        www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                        Komentarz


                        • Cos nowego, pierwsze widze. Tylko ze to takie 8er bez 4 cylindrow, silnik ubogi i jeszcze ten welur. Kiepskoooo
                          Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                          Komentarz


                          • Na pewno pierwsze widzisz :568:
                            BMW - Bron Masowego Wrażenia
                            www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                            Komentarz


                            • A to nie jest auto Grabola? Ciekawi mnie ten zapis: "tapicerka welurowa(na zamowienie mozna bylo zrezygnowac ze skory)". O ile na poczatku lat 90 skorzana tapicerka wymagala sporej doplaty, to faktycznie po 1993 - 94 nie kojarze osemek bez skory. Dysponuje ktos moze cennikiem z 1995 roku?

                              Ps. przy okazji dysponuje cennikiem dla E31 z 1991 i 1993 roku. Jesli ktos chce moge mu wyslac je na maila, albo moze ktos by je wrzucil tu na forum, ja niestety nie mam cierpliwosci do stron typu megaupload :-|

                              Komentarz


                              • Fakt,"czerwona"stoi u mnie i zaczolem juz ja po woli robic bo plan byl by je odkupic od kumpla,ale cos sie u niego nagle posypalo z pieniedzmi i byl zmuszony wystawic ja bo nie moze czekac az sprzedam e38 by miec gotowke na czerwona :/
                                Faken-bede ganial psami jak ktos przyjedzie ja ogladac :569:
                                _________________
                                renowacja | ochrona | detailing
                                www.autodream.waw.pl

                                - car detailing
                                - serwis mechanika / elektryka
                                - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X