Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wiekszosc linkow nie dziala, wiec sorry jak juz bylo

    byl ktos ogladac te 8er?

    http://moto.allegro.pl/12439_seria_8.html

    jakies spostrzezenia? wiem ze wisi juz dwa lata :-?



    przy okazji: ile kosztuje drazek kierowniczy? wlasciciel upiera sie ze nie pasuje od e32

    Komentarz


    • Jesli to auto, o ktorym mysle, to juz sprzedana i znam wlasciciela nowego. Jest na forum, moze potwierdzi albo zaprzeczy, w kazdym razie auto wyglada znajomo.

      ¦rodkowy drazek nie pasuje z E32, kiedys dalem za niego bodajze ze 300 zl, nie wiem gdzie, warsztat kupowal.
      www.automobile-catalog.com
      http://www.facebook.com/automobilecatalog

      Komentarz


      • Skoro jest na forum, to czego nie wzucil fotek?

        Komentarz


        • Eee, chyba jednak to nie ta.
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • ogloszenie na 100% aktualne

            Komentarz


            • Jakby ktos byl zainteresowany kupnem osemki, to polecam:

              http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11635204

              Kincek ja kiedys ogladal i mowil ze jest w bdb stanie.

              Komentarz


              • To chyba nie ta, przebieg podobny, ale tamta nie miala sportowych foteli, ta tez ladnie wyglada
                BMW - Bron Masowego Wrażenia
                www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                Komentarz


                • Dywaniki ma z allegro i na co tam tyle tych pilotow
                  Fakt, wyglada ladnie, fajna biala skorka. Tylko przebieg chyba troszke traca walkiem...
                  Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                  Komentarz


                  • Teraz patrze, ze ona nie jest granatowa, tylko czarna
                    To bedzie ta sama:


                    Zamieszczone przez kuchel
                    Tylko przebieg chyba troszke traca walkiem...
                    Przebieg u poprzedniego wlasciciela to 127tys km., ja wierze w realnosc tego przebiegu :-D

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez MArcin850
                      Przebieg u poprzedniego wlasciciela to 127tys km., ja wierze w realnosc tego przebiegu :-D
                      Tyle to ona moze miala pod koniec poprzedniego wieku, a to i tak mocno optymistyczna kalkulacja...Ja swoja kupilem z przebiegiem niecalych 200 tys, a sadze, ze miala ze stowke wiecej. I to tez jest 1991 rocznik...

                      Komentarz


                      • Wszystko jest mozliwe, moja ma teraz 165 tys i 200 tkm to u mnie zobaczy za 7 lat.

                        EDIT - dla porownania CL mojego ojca z przelomu 95/96 ma juz 285tkm,a teraz to glownie odpoczywa, choc w zeszly roku 10 trzasnal.
                        BMW - Bron Masowego Wrażenia
                        www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez a1410
                          Ja swoja kupilem z przebiegiem niecalych 200 tys, a sadze, ze miala ze stowke wiecej.
                          Z tego co pamietam to miala niecale 310.000km jak jezdzila u mnie po miescie.
                          BMW 850 CSi .... no prawie

                          Komentarz


                          • Jezeli dobrze auto kojarze, to wydaje mi sie, ze miala 2 razy przebieg zdejmowany - oryginalny oscylowal wokol 400tkm - poruszalismy ten temat jeszcze na BKP, dziwiac sie, ze z takim przebiegiem trzyma fason i ze wzgledu na ilosc kilometrow jakie miala za soba, nie ma chetnego na nia. Ale nie jestem pewien czy to jest to auto. Wg mnie Marcin to jestes dalton, bo to ciemny granat. Jol.
                            BMW - Bron Masowego Wrażenia
                            www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                            Komentarz


                            • zgadza sie, autko to ciemny granat

                              Komentarz


                              • U nas oczywiscie kazde auto ma 200 tys przebiegu

                                Jeden z naszych kolegow klubowych mial pieknego tds'a kombi, na liczniku 480tys. Auto w super stanie, zadbane itd. Wrecz nie do wiary, ze tyle przejechalo. Chlopak uczciwy, chcial sprzedac auto, oczywiscie nikt auta nie chcial tknac z takim przebiegiem. Wkurzyl sie, wymazal 200 tys i sprzedal w kilka dni

                                Handlarz u ktorego kupilem Camaro mial wczesniej Alpine V8 E39, identyczna jak ostatnio na forum u nas sie pojawila. 450 tys przebiegu. Jedyne objawy tego to przetarta skora na kierownicy, reszta bardzo ladna, widzialem ja na zdjeciach. Tania byla, wiec poszla szybko. Kto uwaza, ze nadal ma 450 tys na liczniku i jezdzi nia ten, co ja kupil ??

                                Mialem dwa sluzbowe auta w zyciu. Mondeo kombi diesel przejechalem niecale 100.000 i auto nie mialo absolutnie zadnych sladow zuzycia, mozna bylo wstawic do salonu. To samo volvo V50, po 60.000 km wciaz smierdzialo w srodku nowym autem z salonu, jedynie metalowy wisior przy kluczyku obtlukl plastik przy stacyjce. A ja wcale nie jestem jakims samochodowym pedantem, szczegolnie gdy to darmowoz

                                Nastepny rodzynek:
                                Znajomi sciagaja z Wloch. Przyjechalo kilkumiesieczne Audi A4 najnowszy model, tuz po premierze ktos je ostro rozwalil z przodu. Zaraz po ogloszeniu kilka telefonow oferujacych komplet czesci do naprawy za dwadziescia pare tysiecy, potem zeszli do parunastu tysiecy, w tym komplet poduszek. Ciekawe skad w parumiesiecznym modelu auta, ach, zapomnialem, ci idioci na Zachodzie parumiesieczne oddaja na zlom, gdy sie pobrudza... Zostalo sprzedane za bodajze czterdziesci pare tysiecy. Do tego czesci za kilkanascie. Kto kupil ? Wlasciciel ASO jednej z japonskich marek w jednej z miejscowosci w PL. Za pol roku wyladuje w komisie przysalonowym jako samochod zony wlasciciela salonu, dla ktorej "to auto bylo za duze, nie radzila sobie biedna niewiasta"

                                Nastepne:
                                Pomagalem znajomemu kupic auto. Jeszcze wtedy naiwnie wierzylem w przysalonowe komisy i "sprawdzone" uzywane. ASO Hondy we Wroclawiu. Ogladamy Saaba 9-3 diesel. Przebieg 100 paredziesiat. Nie mialem sie do czego przyczepic, w kazdym zakamarku sprawial wrazenie super zadbanego auta z malym przebiegiem. Az wykrylem nie zdjeta nalepke z przegladu w Niemczech - ile ? 280 tys dwa lata wczesniej...

                                Za duzo w zyciu widzialem, aby wierzyc w przebiegi aut w Polsce.
                                www.automobile-catalog.com
                                http://www.facebook.com/automobilecatalog

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X