Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W tym przypadku niebo to 15 tys...
    www.automobile-catalog.com
    http://www.facebook.com/automobilecatalog

    Komentarz


    • Rozmawiałem. Bardzo miło sie gawędziło. Jak się dziś nie sprzeda, to jutro obejrzę.

      Komentarz


      • Byłem wczoraj oglądać, nie kupiłem więc wczoraj poszła na allegro.

        Komentarz


        • Jakie wrażenia ?
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • Auto w stanie zupełnie innym niż na zdjęciach (są z 2009 roku). Lakier ma grubość od 300 do prawie 1000 jednostek. W wielu miejscach bardzo mocno zmatowiony, w wielu wychodzi też rdza. W najgorszym stanie dół samochodu, oba progi mocno zardzewiałe, to samo nadkola, podłoga bagażnika z dziurami. Liczne wycieki pod autem praktycznie ze wszystkiego co może cieknąć, silnik, skrzynia, dyfer itd. Do tego jakaś mała masakra w elektryce. Oryginalna wiązka już praktycznie nie istnieje, masa jakichś kabelków, sztukowań itp. Właściciel zresztą otwarcie mówi że w aucie elektryka działa jak ma ochotę. Wydech nieoryginalny z resztą do poprawki bo już miejscami ma przedmuchy. Środek dość mocno zniszczony, brudny widać że auto nie było faktycznie używane przez 2 lata. W dowodzie data produkcji 97 brak adnotacji że to składak. Po VINie wychodzi 91 i nie zgadza się kolor. Żeby było śmieszniej oglądałem dokładnie auto i nie widać śladów innego koloru w miejscach w których powinny być. O dziwo silnik pracuje w miarę równo, skrzynia nie szarpie. Auto ściąga lekko na prawą stronę ciężko powiedzieć co może być przyczyną. Zawieszenie wydaj się być w miarę w dobrej kondycji, nie słyszałem żadnych niepokojących dźwięków. Jako plus można powiedzieć że chyba nie miało żadnej poważnej przygody wypadkowej z naciskiem na poważnej. W tym stanie auto nie ma szans przejść przegląd, odbiór też tylko na lawecie jeśli ktoś chce ją zabrać dalej niż 50 km.

            Komentarz


            • No i faktycznie właściciel wydaje się być bardzo miły. W sumie nie potrafię powiedzieć czy rzeczywiście nie zdaje sobie sprawę z rzeczywistego stanu auta czy też po prostu szuka naiwnego.

              Komentarz


              • wiedziałem, że będzie źle ale nie, że aż tak .......

                Komentarz


                • Właściciel napisał, że auto sprzedane.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
                    W tym przypadku niebo to 15 tys...
                    aukcja jest na 17.100 chyba i sprzedane jak napisał kolega wyżej.
                    Mam na imię Yeti i nie znam zasad polskiej gramatyki i ortografii ...

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez gamling Zobacz posta
                      No i faktycznie właściciel wydaje się być bardzo miły. W sumie nie potrafię powiedzieć czy rzeczywiście nie zdaje sobie sprawę z rzeczywistego stanu auta czy też po prostu szuka naiwnego.
                      Chyba zdaje sobie sprawe i dla tego nie chce za niego 63900, tylko wystawia na licytacje i chce 15 000!


                      Ludzie, litości, kto jeździ oglądać E31 za 1/8 wartości i bierze ze sobą miernik lakieru, przecież wiadomo że za te pieniądze to będzie złom, przypomina mi się sytuacja, jak kiedyś sprzedawałem Golfa 2 za 600zł i facet zaczął oglądać czy podłoga nie zgnita, od razu grzecznie go pożegnałem.

                      Takie samochody całkiem inaczej się ogląda, patrzysz ile części brakuje, jak dużo "profesionalnych, polskich" napraw przeszła, a jak masz szczęście to może się przejedziesz !
                      E31 za te pieniądze to wrak do całkowitej odbudowy, lub baza części, takiej 8, która będzie wymagała kilku drobnych napraw szuka się od 40 000zł w górę, czasy kiedy można było okazyjnie kupić ładną i sprawną 8 za 20 000 minęły kiedy PZ wycofał się ze sprzedaży !
                      Co z tego że ściąga ją na prawo czy lewo, chłopie ciesz się że to jedzie, a grubość lakieru, chyba nie myślisz że znajdziesz do 100 000zł 8 która nie miała malowanego żadnego elementu ( za ponad 100 też będzie ciężko), wycieki, z nowych aut się leje jak z kranu a ty w patrzysz że w starym wraku są wycieki, ciesz się że po odpaleniu cały olej nie wyleciał przez wydech !

                      Ludzie przestańcie śnić, BMW E31 to nie E30, E34, E32 czy inne E38, tych samochodów jest mało i są drogie w utrzymaniu, części są drogie i trudno dostępne, a rzadko się zdarza że ludzie oddają coś za darmo, jak PZ Jeżeli chcesz kupić ten samochód tanio to licz się że będzie to trup i złom, którego prawdopodobnie nigdy nie doprowadzisz do idealnego stanu, a żeby bez wstydu przejechać się tym samochodem, będziesz potrzebował duuuużo czasu, jeszcze więcej pieniędzy i cierpliwości, jeżeli wydaje ci się że za 20 000zł kupisz E31, w które wsadzisz 2-3 tysiące i będzie igiełka, to radzę rozglądać się za innym autem !
                      Ostatnio edytowany przez kapitan_bomba; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                      • Właśnie.
                        A jak ja sprzedawałem, to przez 3 miesiące nikt się nawet nie pofatygował przyjechać i zobaczyć auto. I całe szczęście...
                        www.automobile-catalog.com
                        http://www.facebook.com/automobilecatalog

                        Komentarz


                        • a ja jestem ciekawy co by Binio napisał na temat Twojego samochodu w recenzji

                          Komentarz


                          • Gdyby ruszył 4 litery i przyjechał to by nic nie napisał tylko wrócił do domu nowym autem i się cieszył. Ale był na to za cienki w uszach, jego strata...
                            www.automobile-catalog.com
                            http://www.facebook.com/automobilecatalog

                            Komentarz


                            • No chyba że by przyjechał i stwierdził że to trup nie warty 10 000, bo miał za gruby lakier na błotniku !
                              PZ ciesz się chłopie że nie oddałeś tego auta za tak gówniane pieniądze !

                              Komentarz


                              • Z każdą recenzją w tym dziale cieszę się się coraz bardziej. Ale i tak nie będę jej już sprzedawał, nawet gdyby tylko służyła do wyjazdów na nasze zloty.
                                Ja po prostu nie umiem sprzedawać samochodów...
                                www.automobile-catalog.com
                                http://www.facebook.com/automobilecatalog

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X