Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Poszukuję] Warsztat E31 w Warszawie lub okolicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
    To się wymieni elektrykę
    tą drogą to może wymienimy auto na inny model

    Komentarz


    • #62
      Zamieszczone przez guest Zobacz posta
      tą drogą to może wymienimy auto na inny model
      To w ostateczności ;-)

      Komentarz


      • #63
        Fantazja Was ponosi koledzy
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #64
          Odgrzeję temat - polecicie kogoś kto skutecznie naprawia ten układ http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...CB09842#part08
          Cieknie mi dosyć mocno więc chcę zrobić raz a dobrze.

          Komentarz


          • #65
            Ja dzisiaj te rurki prawie wszystkie wymieniałem na nowe, w oplocie w bimer-serwis

            Komentarz


            • #66
              Zamieszczone przez zielak Zobacz posta
              Ja dzisiaj te rurki prawie wszystkie wymieniałem na nowe, w oplocie w bimer-serwis
              Dzięki. Już się z nimi skontaktowałem

              Komentarz


              • #67
                Zamieszczone przez Iwan Reddevil Zobacz posta
                Odgrzeję temat - polecicie kogoś kto skutecznie naprawia ten układ http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...CB09842#part08
                Cieknie mi dosyć mocno więc chcę zrobić raz a dobrze.
                U mnie rowniez cieklo zawiozlem do firmy ktora zajmuje sie takimi przewodami i wystarczylo docisnac na maszynie i jest ok.
                Przyjedz do mojej firmy zrobie Ci te przewody i kompa podlacze.

                Komentarz


                • #68
                  witam wszystkich. czy wie ktoś co się stało z FKDW? sklep zamknięty czy przeniesiony?

                  Pozdrawiam,

                  Komentarz


                  • #69
                    Zamieszczone przez bczes Zobacz posta
                    witam wszystkich. czy wie ktoś co się stało z FKDW? sklep zamknięty czy przeniesiony?

                    Pozdrawiam,
                    dzwon 501-015-238
                    ... all we know is, he's called the Stig.

                    Komentarz


                    • #70
                      dziękuję za informację

                      Komentarz


                      • #71
                        Przeczytałem cały post i nowym kolegom na forum powiem jedno - jak macie problem z waszymi 8er śmiało dzwońcie do Michała. Jak Wam się uda dodzwonić to Michał na pewno pomoże.
                        Jeżeli za okolice Warszawy możemy przyjąć Skierniewice to też polecam Sebę.

                        Komentarz


                        • #72
                          A ja przeczytałem tylko kilka stron, natomiast także polecam Michała. Trafiłem na niego trochę z przypadku (podobnie wszedłem w posiadanie E31, ale o tym kiedy indziej) jakoś końcem zeszłego roku lub w styczniu, ale cenię za pomysłowość i otwartość - jeśli na czymś możemy przyoszczędzić, to robimy to wspólnie, nie nabijamy w butelkę na siłę, szukamy rozwiązań. A wiedza kolos, Michała poznałem z moim współpracownikiem - Patrykiem jakieś 2 miesiące temu, czego wynikową jest też wypuszczony wczoraj u niego na kanale materiał traktujący o naszym ulubionym modelu, z Michałem w roli... niemalże głównej polecam, tutaj link: https://youtu.be/MUG_mQoIoZk

                          Komentarz


                          • #73
                            Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                            Przeczytałem cały post i nowym kolegom na forum powiem jedno - jak macie problem z waszymi 8er śmiało dzwońcie do Michała. Jak Wam się uda dodzwonić to Michał na pewno pomoże.
                            Jeżeli za okolice Warszawy możemy przyjąć Skierniewice to też polecam Sebę.
                            Sławek, Seba jest zarezerwowany przez najbliższe 3 miesiące ;-)

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X