Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Poszukuję] Warsztat E31 w Warszawie lub okolicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Pozytywnie o http://www.klinika-bmw.pl/ wypowiadał się Zielak i Sławek
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • #17
      Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
      Pozytywnie o http://www.klinika-bmw.pl/ wypowiadał się Zielak i Sławek
      W Opocznie uszczelnialem silnik , polecam !

      Komentarz


      • #18
        Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
        ...... Juz takie hasło krąży wśród forumowiczów : "Jesteś baran to daj sie wygolić w FKD"
        Darek, ja siebie nie uważam za barana . Z Michałem czyli FKDW nigdy nie miałem problemów. Nie kojarzę aby ktoś poza Tobą narzekał na Michała /DINAN/ co do roboty robionej przez niego.

        Trzeba rozgraniczyć 2 firmy tj. FKDW - detaling i RBW mechanika.

        Komentarz


        • #19
          Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
          Nie kojarzę aby ktoś poza Tobą narzekał na Michała /DINAN/ co do roboty robionej przez niego.
          .
          Za mało jeździsz ostatnio na zloty , a przepraszam przecież to nie Twoja wina.
          Poczekaj, poczekaj.... a to nie przez ta firmę miałeś wycięty z kalendarza cały sezon 2015r??? Zresztą nie Ty jeden

          P.s. Domyślam się ze zaraz usprawiedliwisz obsuwe czasową Fkdw-Rbw Twoimi korektami projektu
          Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
          ... all we know is, he's called the Stig.

          Komentarz


          • #20
            No nie da się ukryć że moja obecność na zlotach w 2015 roku oscylował w okolicach 0%,

            Ten drugi to szczególny był przypadek - trzymam kciuki aby nowy doktor wyleczył Andrzejową elektrykę.

            Ivan, jak będziesz cierpliwy to na pewno na zlot dojedziesz tak jak ja w 2016 roku

            Komentarz


            • #21
              Zamieszczone przez TheStig
              P.s. Domyślam się ze zaraz usprawiedliwisz obsuwe czasową Fkdw-Rbw Twoimi korektami projektu
              jak się już wykłócacie to róbcie to przynajmniej zgodnie z zasadami polskiej ortografii

              Komentarz


              • #22
                Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                jak się już wykłócacie to róbcie to przynajmniej zgodnie z zasadami polskiej ortografii
                Przepraszam Prof. Miodek , jakbym chodził jeszcze do szkoły jak Ty to pewnie udałoby się uniknąć takich wpadek. A że w szkołę rzucałem kamieniami kilkanaście lat temu to wylecialo z głowy to i owo Panie Administratorze
                Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                ... all we know is, he's called the Stig.

                Komentarz


                • #23
                  Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                  ......P.s. Domyślam się ze zaraz usprawiedliwisz obsuwe czasową Fkdw-Rbw Twoimi korektami projektu
                  Nie, wręcz przeciwnie z terminowością dali d..y, termin był przekładany i projekt jeszcze nie jest skończony, ale jest szansa że od wstawienia na garażowanie do owocnego zakończenia wyrobię się w 365 dni

                  Komentarz


                  • #24
                    Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                    Przepraszam Prof. Miodek , jakbym chodził jeszcze do szkoły jak Ty to pewnie udałoby się uniknąć takich wpadek. A że w szkołę rzucałem kamieniami kilkanaście lat temu to wylecialo z głowy to i owo Panie Administratorze
                    uwierz, że naóka w szkole tu nic do rzeczy nie ma z ortografi miałem w niej zawsze pały ... kwestia oczytania po prostu.
                    żeby nie było Całość miała formę żartu mającego na celu rozładowanie napiętej trochę dyskusji

                    Komentarz


                    • #25
                      Ale zapominacie o jednej podstawowej rzeczy: Auto tematu pytał o możliwość oceny auta przed zakupem. A tu nawet Stig musi przyznać, że mu chłopaki pomogą bo znają 8er na wylot.

                      Ja akurat mam kilku znajomych, którzy Kliniki Radka nie polecą.

                      High Tech Tuning jest w Nowym Dworze Mazowieckim, a nie Siedlcach i też na pewno pomogą fachowo.

                      Mogę jeszcze polecić Auto Serwis Wołomin należący do mojego przyjaciela Marcina
                      www.FirmaOrchidea.pl
                      www.zajazdpodsosnami.pl
                      http://i.imgur.com/9oQP8Wa.jpg

                      Komentarz


                      • #26
                        A ja polecam Bimmer service w Piastowie 200 m od granicy Warszawy (termin min 2 tygodnie jak chcesz wstawić auto, ale nie ma lipy), myślę że z oceną auta na pewno pomogą, ewentualnie BMW Osowiecki w Milanówku.

                        Komentarz


                        • #27
                          plus ACS auto classic service w Raszynie

                          Komentarz


                          • #28
                            A auto58 w Piasecznie?

                            Komentarz


                            • #29
                              Zamieszczone przez zielak Zobacz posta
                              plus ACS auto classic service w Raszynie
                              o faktycznie, Adama również z całego serca polecam!
                              www.FirmaOrchidea.pl
                              www.zajazdpodsosnami.pl
                              http://i.imgur.com/9oQP8Wa.jpg

                              Komentarz


                              • #30
                                Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                                Ale zapominacie o jednej podstawowej rzeczy: Auto tematu pytał o możliwość oceny auta przed zakupem.
                                Czy ja to czytam inaczej?
                                Zamieszczone przez Iwan Reddevil Zobacz posta
                                kto zna się na (w szczególności) układzie hamulcowym i wspomaganiem.Ósemka którą mam na oku ma z tym problemy więc w przypadku ewentualnego zakupu będę musiał niezbyt daleko podjechać bądź wrzucić samochód na lawetę.
                                Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                                ... all we know is, he's called the Stig.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X