Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeczytaj zanim sie zarejestrujesz !

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Przeczytaj zanim sie zarejestrujesz !

  Witaj

  Zanim zdecydujesz się zarejestrować na tym forum i aktywnie uczestniczyć w życiu grona posiadaczy i entuzjastow serii 8, przyjmij do wiadomości i zastosuj się do kilku podstawowych zasad:

  1. Napisz swój pierwszy post w dziale "Powitania", zaraz po zarejestrowaniu. Jak się przywitać pewnie wiesz sam. Konta osób bez żadnego postu na forum zostaną po jakimś czasie wykasowane.

  2. Nie trzeba być posiadaczem 8-ki, aby się tu zarejestrować. Jednak jeśli w powitaniu zadeklarujesz zamiar kupna takiego auta, wiedz że deklaracja taka ważna jest pół roku. Jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, uznamy że to czcza przechwałka i raczej nie będziemy mieli ochoty dłużej z Tobą rozmawiać. W każdym razie nie każdy z nas...
  Zatem jeśli nie masz w tej chwili zamiaru posiadać 8ki, a jedynie czegoś więcej się o niej dowiedzieć, napisz to otwarcie, na pewno to zrozumiemy.

  3. Dostęp do większości działów forum zarezerwowany został tylko dla posiadaczy 8ki. Jeśli jesteś takowym, po zarejestrowaniu na forum dołącz do grupy "Klubowicze" (skontaktuj się z Administratorem). Warunkiem będzie podanie numeru VIN Twojego samochodu.

  4. O zasadach kultury osobistej na wszelki wypadek też przypominam. Jesteśmy na to tutaj wrażliwi, zatem wszelkie wulgaryzmy zachowaj dla siebie. O ortografii pamiętaj, bo język polski, mimo że trudny, to jednak piękny jest i szacunek mu się należy. Capslocka przy pisaniu nie wciskaj. Obrazki, o dowcipie na poziomie przedszkola, w avatarze i podpisie sobie podaruj. Zastosowanie się do powyższego oznacza, że poważasz swych rozmówców, więc tego samego będziesz mógł oczekiwać w zamian.

  5. Wszelkie zloty i spotkania są tylko dla posiadaczy i byłych posiadaczy serii 8, chyba że organizator zaznaczy wyraźnie, że jest inaczej.

  Witaj zatem. Jesteśmy tutaj gronem sympatycznych ludzi, więc za bardzo się nie stresuj. Przede wszystkim budujemy tu relacje w oparciu wyjątkowe auto, jakim jest seria 8, więc bardzo chętnie każdego posiadacza tego auta poznamy, również w realnym świecie na którymś ze zlotów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że o ile kupno takiego samochodu w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wyjątkowym wyczynem, o tyle jego eksploatacja i utrzymanie wymaga pewnych poświęceń. I to doceniamy bardzo.

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tu:

  http://www.e31-klub.pl/content.php?115-FAQ


  problemy techniczne z forum, aktywacja kont klubowiczy - proszę o kontakt na pw do użytkownika guest.
  Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].
  www.automobile-catalog.com
  http://www.facebook.com/automobilecatalog
Pracuję...
X