Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzieki za info- i kup tu k***a autow Polsce.

    Komentarz


    • A ta zjawa z lodzi ci nie odpowiada?

      Komentarz


      • Ktora z Lodzi?

        Komentarz


        • ta zjawa to chyba gdzies do wawy poszla czy cos.
          Probowalem namierzyc po lodzkich komisach ale ni hu hu

          Komentarz


          • A dobre forumowe auta czekaja na wlascicieli, ale narod i tak szuka taniej, ech - byle do 20 byla i najlepiej niepsujacy sie bezwypadek..
            BMW - Bron Masowego Wrażenia
            www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez KinceK
              A dobre forumowe auta czekaja na wlascicieli, ale narod i tak szuka taniej, ech - byle do 20 byla i najlepiej niepsujacy sie bezwypadek..
              Widziales gdzies bym pisal, ze szukam bezwypadkowego niepsujacego sie?

              Na pewne rzeczy trzeba tez realnie patrzec- jest ta ze Slupska za 40 tys zl. - kupic nie problem ale sprzedac za takie siano takie auto to juz nie lada wyczyn- w Polsce naturalnie.

              Komentarz


              • Zdziwil bys sie ale te auta za 40 i wiecej tysiecy sprzedaja sie w Polsce, musi trafic sie klient.

                Komentarz


                • Tym bardziej ze e31 nie kupuje sie z mysla sprzedazy.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Binio-LODZ
                    Na pewne rzeczy trzeba tez realnie patrzec- jest ta ze Slupska za 40 tys zl. - kupic nie problem ale sprzedac za takie siano takie auto to juz nie lada wyczyn- w Polsce naturalnie.
                    Kolega poprostu mysli w dalszych perspektywach.

                    A tak nawiasem ; 40 tys zl za dobra osemke to niewiele , przynajmniej ja tak uwazam.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Binio-LODZ
                      Zamieszczone przez KinceK
                      A dobre forumowe auta czekaja na wlascicieli, ale narod i tak szuka taniej, ech - byle do 20 byla i najlepiej niepsujacy sie bezwypadek..
                      Widziales gdzies bym pisal, ze szukam bezwypadkowego niepsujacego sie?

                      Na pewne rzeczy trzeba tez realnie patrzec- jest ta ze Slupska za 40 tys zl. - kupic nie problem ale sprzedac za takie siano takie auto to juz nie lada wyczyn- w Polsce naturalnie.
                      Rozgladasz sie za jakimis nieznanymi srutami za 20 tys a u mnie jest naprawde dobra 8ka raptem za 3 wiecej... nie pojmuje tego.
                      www.automobile-catalog.com
                      http://www.facebook.com/automobilecatalog

                      Komentarz


                      • Juz wspominalem o tobie PZ, tylko chcial sie jeszcze rozejzec zanim podejmie jakies decyzje.
                        Tak wogule to co jest u ciebie do poprawy?

                        Komentarz


                        • Tylko to co widac na zdjeciach z przodu i wymienic gruche. Moze cos w przednim zawieszeniu, choc na przegladzie rejestracyjnym w maju nic nie wyszlo, ale wymiany drazkow i wahaczy robilem 5 lat temu. Nic wiecej.
                          www.automobile-catalog.com
                          http://www.facebook.com/automobilecatalog

                          Komentarz


                          • No to ja nie wiem czemu ludzie szukaja. Grucha to jakies 800 jak nie mniej i tylko sie cieszyc z jazdy

                            Komentarz


                            • Nie wiem. Nikomu sie na razie nie chcialo sie przyjechac, aby ja zobaczyc.
                              www.automobile-catalog.com
                              http://www.facebook.com/automobilecatalog

                              Komentarz


                              • Tak jest jak sie mieszka na zadupiu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X