Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Tez zauwazylem ta swieza aukcje i powiem,ze po TYCH zdjeciach wyglada na rowna i w ori.
    Cena uwazam jest adekwatna do v12 w automacie i 91 roku...
    Znajomy tez ma dosc ladna 8er praktycznie identyczna i chce za nia jeszcze mniej... ;-)
    _________________
    renowacja | ochrona | detailing
    www.autodream.waw.pl

    - car detailing
    - serwis mechanika / elektryka
    - polskie menu, aktualizacja nawigacji

    Komentarz


    • #77
      A cos wiecej informacji o tym znajomym? Moze chetny by sie znalazl.
      Pozdrawiam
      Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

      Komentarz


      • #78
        Powiedzmy, ze sie znalazl - znow pomysl rozebrania osiem wpadl mi do glowy.
        BMW - Bron Masowego Wrażenia
        www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

        Komentarz


        • #79
          To fakt, na TYCH zdjeciach wyglada bardzo przyzwoicie. Nie zgodze sie jednak, ze 16k to adekwatna cena dla osemki w automacie z 1991r. Znam pare osob, ktore kupily w takiej cenie osemki. Jeden kolega zrobil takim autem 80 kilometrow w ciagu roku i byly to kilometry od poprzedniego wlasciciela do domu nowego wlasciciela...

          Komentarz


          • #80
            Dawaj grabol wiecej info, bo nigdy nie wiadomo. moze jakies fotki

            Komentarz


            • #81
              Cena tak jak z nim rozmawialem jest 15tys...
              Na jego "zezwolenie" podaje namiar telefoniczny: 609 668 736
              W aucie ponoc zostalo zrobione zawieszenie przednie,pozostalo do zrobienia amorki przod i jakas ponoc zaprawka na przednim zderzaku.
              Fotek nie mam,ale to zwykla czarna seria na niskim zawieszeniu

              pozdrawiam i dajcie znac jesli ktos ja obejrzy bo sam jej nie widzialem ze 2 lata..
              _________________
              renowacja | ochrona | detailing
              www.autodream.waw.pl

              - car detailing
              - serwis mechanika / elektryka
              - polskie menu, aktualizacja nawigacji

              Komentarz


              • #82
                Witam, Panowie, dla mnie ewidentnie miala "stuku-puku" - pierwsza rzecz- zwroccie uwage jak "ladnie" wystaja srebrne otoczki nerek, ja mam to samo w swojej a odbieralem ja za przyslowiowa "miedza" (w Krosnie) tak wiec moga pochodzic z tego samego sklepu . W moim przypadku mialem ten niezaprzeczalny komfort, ze uszkodzony nos lezal w garazu i moglem bez trudu stwierdzic ze nic wielkiego sie nie stalo. Druga sprawa: od ktorego roku byly montowane takie kierownice? Czyzby "Jasiek" wystrzelil? . Plastiki przy halogenach tez "nie leza" pod linijke... No i jeszcze jedna sprawa: "status pojazdu sprowadzonego" tak ladnie brzmi, ze czlowiek juz nawet nie zawraca sobie glowy brakiem elementarnego stwierdzenia: "pojazd bezwypadkowy", bez wzgledu na to, co mialo by to oznaczac... To tyle, co ja widze na pierwszy "rzut oka" ciekawe, jak to wyglada w naturze.


                Pozdrawiam

                Komentarz


                • #83
                  A tak przy okazji, spojrzcie Panowie co dwa - trzy lata temu bylo wystawiane do sprzedazy w Krakowie. Fotka pochodzi z Allegro, pamietam ze gosc chcial za nia chyba jakies 42 tys. Oj, wiele dni mialem "Myslenice", ale ostatecznie realia zyciowe (czytaj - portfel) sprowadzily mnie na Ziemie.



                  Od tamtej pory, juz jej nie widzialem, ( o naturze nie wspomne ).

                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez willi-59
                    Witam, Panowie, dla mnie ewidentnie miala "stuku-puku"
                    Teraz to ona i tak jest ladnie zlozona, bo kilka lat temu wygladala tak:





                    Ten model poduszki nie wystepowal w E31.

                    Co do srebrnej 840 ktorej dales fotke, to mysle ze moze to byc jeden z najladniejszych egzemplarzy w PL, tylko ten silnik... :-P

                    Komentarz


                    • #85
                      No, niezly "bombowiec" , a odnosnie tej srebrnej osemki, to wiesz cos wiecej na jej temat?

                      Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • #86
                        Wiem tylko tyle, ze byla ona fizycznie w naszym kraju, jezdzila na Szwajcarskich tablicach rejestracyjnych. Chlopaki z EC przylapali ja w Krakowie pierwszy raz w marcu 2007, pierwsze i jak narazie ostatnie ogloszenie na allegro pojawilo sie w grudniu 2008. Wyglada na naprawde bardzo zadbany egzemplarz.

                        Komentarz


                        • #87
                          Ok-co to za autko-ktos zna? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8024810
                          BMW(lac. popapralus totalus)-grozna choroba zakazna.Przenosi sie droga wzrokowa.Leczenie-dziewieciomilimetrowe olowiane pigulki dawkowane dopotylicznie.Stany terminalne-e31.

                          Komentarz


                          • #88
                            To jest auto naszego Kolegi "kuchel"
                            Po wyzej wypowiada sie w tym temacie.
                            _________________
                            renowacja | ochrona | detailing
                            www.autodream.waw.pl

                            - car detailing
                            - serwis mechanika / elektryka
                            - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                            Komentarz


                            • #89
                              hmmmm-felgi mnie zmylily :-P auto kolegi "kuchel" pare razy wpadlo mi juz w oko...myslalem, ze mamy druga csi w polsce-pozdrawiam!
                              BMW(lac. popapralus totalus)-grozna choroba zakazna.Przenosi sie droga wzrokowa.Leczenie-dziewieciomilimetrowe olowiane pigulki dawkowane dopotylicznie.Stany terminalne-e31.

                              Komentarz


                              • #90
                                Czesc Wam !

                                Czy ktos zna to auto??????????????:

                                http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11379881

                                bede wdzieczny za wszelka pomoc..! ;-)
                                _________________
                                renowacja | ochrona | detailing
                                www.autodream.waw.pl

                                - car detailing
                                - serwis mechanika / elektryka
                                - polskie menu, aktualizacja nawigacji

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X