Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • to wygladalo jak zywica, jasno brazowy nalot i palcem sie tego nie dalo ruszyc. Gdybym wiedzial co to to bym nie pytal , pierwszy raz cos takiego widzialem.

    Wszystko to samo w e38, tylko po 97 roku zrobili maly lifting, zmieniły się wtryski na takie odpowietrzane, i moduly. W 99 roku byl kolejny maly lifting, znowu elektryka, katalizatory i cos tam jeszcze. Ogólem w e31 m73 byly montowane dokladnie te same graty co w e38 m73 do 97 roku. Mechanicznie blok silnika, glowice przez caly okres produkcji do 2001 roku bez zmian.

    Komentarz


    • Jak wyglada sprawa przedniej szyby? Sa rozne rodzaje, czy cos? Bo moj chlop od szyb ma przednia po 480zl OEM, wiec nie wiem czy sa jakies roznice, podgrzewanie etc?

      Komentarz


      • Panowie, jest w Krakowie TRZECIA ÓSEMKA . Byłem u kumpla i powiedział mi że jego sąsiad nabył E 31 na łódzkich numerach. Nie miałem okazji jej oglądać, ale jest ponoć bordowa. Ktoś, ( Guest ) coś wie na ten temat ?

        Komentarz


        • kiedy ja nabyl ? Nie ma czasem takich felg jak Twoja ?
          szyby w e31 roznia sie tylko zielonym paskiem I logiem producenta ;-)

          Komentarz


          • Przypuszczam, że został " zarażony " przeze mnie, bo czasami parkowałem koło jego warsztatu. Jak będzie okazja, to tam podjadę i ją obejrzę i wtedy będę mógł coś napisać o niej.

            Komentarz


            • Jeśli to calypsorot z Łodzi, to wiem która. Jedna z dwóch, których nie znam. Druga tajemnicza :



              Uploaded with ImageShack.us

              Komentarz


              • Tomek wiecej info o tej srebrnej !
                calypso masz na mysli ta z jasnym wnetrzem, zderzakiem przednim od csi I felgami z csi ?

                Komentarz


                • Tak, chyba o tej samej calypso myślimy. O srebrnej nic więcej nie wiem, ogólnie trzymała się kupy na drodze, nie zdążyłem nawet spojrzeć na wnętrze.

                  Komentarz


                  • Czy doczekamy sie w koncu publikacji katalogu?

                    Komentarz


                    • nie mów, że wyczekujesz jakoś specjalnie tego spisu ? będzie kiedy będzie, doczekaliście się kupienia przeze mnie ósemki to i spisu też się doczekacie

                      Komentarz


                      • No to za jakies 2 lata moze

                        Komentarz


                        • tak, ja czekam na niego

                          Komentarz


                          • A może coś takiego?
                            http://www.ebay.de/itm/BMW-325i-Cabr...90781596173%26



                            Żartowałem.

                            Komentarz


                            • zaraz zwymiotuję
                              Moje 8siem

                              Komentarz


                              • Wlasnie zwymiotowalem.
                                Maciala, za takie cos to BAN

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X