Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogloszen, rady przed zakupem.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Morze wiesz jak jest z autami Hiszpani mam są dowód rejestracyjny są tam tylko dane samochodu niema danych właściciela czy na sam dowód się zarejestruje
    sigpic

    Komentarz


    • Miałem kiedyś auto z Belgii. Nie pamiętam za bardzo, ale prawdopodobnie tak samo jak z Niemiec
      A z Hiszpanii nie mam zielonego pojęcia
      Ostatnio edytowany przez zielony żabot; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


      • ja mam z Belgii i żadnych udziwnień czy niedogodności nie było przy sprawach związanych ze sprowadzaniem

        Komentarz


        • Zobacz http://www.transport.gov.pl/2-483e62518f93a.htm

          Komentarz


          • Dziś piękna pogoda wiec wybrałem się obejrzeć 8er.

            Zadzwoniłem sobie do Pana w sprawie tego egzemplarza
            http://moto.allegro.pl/bmw-850-i2294417745.html - piekna, do małego dopieszczenia BEZWYPADKOWA (specjalnie podkreślam to słowo - dlaczego info poniżej)itd.
            Mówie sobie ok. ładna pogoda 120 km niedaleko podjadę zatem.

            No i zajechaliśmy.. starszy Pan wrzucił akumulatory odpalił... V12 to było z vinu tylko... szarpał prychał itd... w końcu po jakimś czasie unormowało ale i tak falowały obroty strasznie.

            No i ta wspomniana bezwypadkowość - Ten jakże piękny zadbany egzemplarz na boku kierowcy miał tyle szpachli ,ze można by podstawić wiaderko by sama pospadała, ale idziemy dalej z drugiej strony nieco lepiej ale tez bez szału. Tył krzywy , przód popękany krzywy lampy nie otwierały się poprawnie.
            Środek - sportowe fotele powiedzmy mega zniszczone nie były ale plastiki popękane połowa rzeczy nie działa.
            Podsumowaniem tego egzemplarza niech będzie to zdjęcie...

            [IMG]

            Uploaded with ImageShack.us[IMG]

            A na koniec ciekawostka...
            Vin auta... WBAEG21070CB05032
            i kolor GLETSCHERBLAU METALLIC (280)

            Gdybym oto nie zapytał to pewnie zapomniałby wspomnieć ,ze lakierowany, poza bagażnikiem.
            Ostatnio edytowany przez Binio-LODZ; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


            • "Stan dobry do dopieszczenia" ot takie zdanie
              Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

              Komentarz


              • Binio, a z ciekawości, dlaczego nie zdecydowałeś się zobaczyć tych dwóch egzemplarzy http://otomoto.pl/bmw-850-oryginalny...C23589413.html http://moto.allegro.pl/bmw-850ci-i2282594305.html ? wszystkie 3 w podobnych cenach, a ta o której mówisz już od razu na zdjęciach wygląda na straszną padakę ... a w ogóle był w niej gaz ? bo w ogłoszeniu z 2005 pisało że niby jest.
                Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                • Nie wiem nie sprawdzałem czy był gaz - powiem tylko tyle do tego etapu nie doszliśmy i w sumie dobrze bo to strata czasu.

                  Gruz i tyle...
                  Aż żal patrzeć jak takie auta się marnują.


                  Niebieską opiszę niedługo - za bardzo nie było możliwości ocenić ją w całej okazałości bo umówiłem się w sumie na szybko, także wszystko możliwe ,ze zajadę do Pana ponownie.
                  Właściciel naprawdę mega pozytywnie zakręcony gość - miał jeszcze jedną E31 ciemny grafit w czarnych skórach 1991 rok- naprawdę ładna...

                  A co do czarnej no jakoś nie było mi dane... Pan naopowiadał jaka to ona piękna no to mówie - zweryfikuje na żywo dziś - miał za chwilę oddzwonić i podać dokładny adres gdzie miałbym podjechać - bo Wilanowska jest dość długa - ale jakoś nie doczekałem się telefonu...
                  Ostatnio edytowany przez Binio-LODZ; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                  • o tej niebieskiej to mogę Ci tylko podpowiedzieć, że poprzedni właściciel cenił ją na 21tys. - to tak jakbyś doszedł do negocjacji ceny

                    Komentarz


                    • Ta pierwsza z tych z Twojego linku, ma obłędne rury - przepraszam, kształtki - nieźle się ubawiłem, bo mam z czegoś takiego poręcze w chacie i co by nie powiedzieć, trzymają się na zewnątrz już prawie piętnaście lat i nic ich nie rusza, he, he...


                      No i jeszcze jedno, gletscherblau metallic, to jest to, co po lewej na obrazku. ( To tak dla ścisłości, żeby każdy kto chce, wiedział).
                      Ostatnio edytowany przez Willi; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                      • Will dokładnie taki kolor miała w bagażniku;-)

                        Dray - niezły pomysł na reklamę.Słyszałem ,ze dobrze ogarniasz BMW w tym Opocznie.

                        Quest nie było opcji rozmawiania o cenie tego gruzu.

                        Komentarz


                        • Guest już sie pogubiłem trochę...

                          Jeśli chodzo oto auto - http://moto.allegro.pl/bmw-850ci-i2282594305.html Pan twierdzi ,ze jest pierwszym właścicielem w kraju od 2009 roku.
                          Masz może tą starą aukcje gdzieś zapisaną?

                          Komentarz


                          • Tak o ten egzemplarz mi chodzi, kopie starych ogłoszeń
                            http://moto.archiwumallegro.pl/?item...zarejestrowana
                            http://moto.archiwumallegro.pl/?item...92&t=bmw_850_i
                            ze zdjęć wynika, że auto zostało zarejestrowane przed 2007 rokiem, na tablicy rejestracyjnej jest flaga polska zamiast gwiazdek EU, chyba, że ktoś założył do zdjęć tablice z innego pojazdu.

                            Komentarz


                            • Guest ty tropicielu ty ;-)

                              Coś mi się zdaje ,ze chyba masz rację - sprzedający zapodał mi info ,ze jakbym bardzo chciał to ona ma jeszcze felgi w 18 AC Schnitzer... i jakoś oglądając te Twoje fotki połączyłem fakty...

                              Też wspominał o nowych klockach i tarczach, przebieg podobny itd... może to przypadek ale chyba jednak nie.

                              Nie bardzo tylko rozumiem- po co ktoś miałby kłamać ,ze jest pierwszym właścicielem w kraju i on to sprowadzał bo ma super znajomego w niemczech itd...
                              Pokrywa się za to okres rejestracji - u niego w dowodzie był maj-czerwiec 2009 r.


                              Skoro na takiej głupiej informacji jest wałek to kto wie co się kryje jeszcze...



                              Edit z 14:14

                              Ponieważ nie lubie jak ktoś tak ordynarnie w h**a wali zadzwoniłem do Pana zapytać którym to on jest właścicielem pojazdu (wczoraj mówił ,ze jest pierwszym i że on sprowadzał itd.)
                              I co się okazało... no wie Pan hmm musiałbym sprawdzić w karcie pojazdu itd.

                              Żal.pl
                              Ostatnio edytowany przez Binio-LODZ; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                              • przebiegi pasują, identyczne wyposażenie, identyczne radio i co mnie przekonało, identyczna naklejka na tylnej szybie(mam zdjęcia w oryginalnym rozmiarze u siebie), mogę Ci zapodać na priv nr tel do poprzedniego właściciela. (handlarz niestety)

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X