Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mały przebieg

    Komentarz


    • 5 zer sobie odjął, spryciarz... może nikt się nie pozna
      www.automobile-catalog.com
      http://www.facebook.com/automobilecatalog

      Komentarz


      • http://otomoto.pl/bmw-850-mozliwa-za...C34558195.html

        VIN Auta WBAEG432XVCD05310

        Zdjęcia auta w USA przed sprowadzeniem do Polski.





















        Uszkodzenia może nie jakieś drastyczne, auto na chodzie było.
        Auto z fabryki wyjechało jako AVUSSCHWARZ RAL9005-GL, także w USA ktoś sobie kolor zmienił i mądry Polak przywrócił stan fabryczny.

        Ale żeby pisać że auto jak z fabryki i super kolekcjonerskie to już przesada za tą cenę.
        Ostatnio edytowany przez kuchel; [ARG:4 UNDEFINED].
        Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

        Komentarz


        • Kilka dni temu spojrzałem na to ogłoszenie: czarne 97, M73 z USA znaczy się Kuchlowe Dinany a tu surprise

          Komentarz


          • " Zmyłka " jest, fakt niezaprzeczalny, ale gdyby wszystkie choć w jakimś tam stopniu były tak " bite ", to chyba nie byłoby aż tak źle... Mnie osobiście dodatkowa warstwa lakieru nie przeraża, wręcz odwrotnie, jeżeli tylko porządnie położony to jest " gut ". Po prostu " maskowanie zasadności chorej ceny ", ot i tyle...

            Komentarz


            • W tym sęk że auto wcale nie jest drastycznie rozbite, tym bardziej dziwi fakt że sprzedający lawiruje w odpowiedzi na uszkodzenia auta, jedynie przebąkuje coś o wymianie przedniego zderzaka.
              Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

              Komentarz


              • zwróćcie uwagę jak założony jest wybierak zmiany biegów ... polak potrafi.

                Komentarz


                • Mnie pan poinformował ze wymieniał drzwi i błotnik kupiony w Aso i całe zawieszenie amory, wahacze które sprowadził z USA. Auto przed polakierowaniem było zdarte do golej blachy.
                  ... all we know is, he's called the Stig.

                  Komentarz


                  • No to w sumie Cię nie okłamał) Aż dziwne bo powiedział prawdę.
                    Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                    Komentarz


                    • A nie miala przez przypadek 'wodowania' troche wewn tapicerki jakby mulem zaszly...

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez RobertMateusiak Zobacz posta
                        A nie miala przez przypadek 'wodowania' troche wewn tapicerki jakby mulem zaszly...
                        Mógł to spowodować brak drzwi, nie wiadomo ile auto tak stało z drzwiami "zamkniętymi" za samochodem.

                        Komentarz


                        • jak auto zostało zdartę do gołej blachy przed malowaniem... to faktycznie super pomysł (ciekawe co zostało z fabrycznego ocynku)
                          “Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
                          ś.p. Ayrton Senna da Silva

                          Komentarz


                          • 30 ósemek wystawionych jest w tym momencie na otomoto. rekord wszechczasów czyżby wszystkie szroty z zachodu trafiły już do polski ... a części na allegro brak.

                            Komentarz


                            • "Ciekawe" ... jeszcze jakieś 2 lata temu, na otomoto przez dłuższy czas stała tylko 840- stka Magika. Jakie zainteresowanie było? Wszyscy wiedzą, ale być może ja o czymś nie wiem...
                              Było Mercedesa Wziąć.

                              Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                              http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                                30 ósemek wystawionych jest w tym momencie na otomoto. rekord wszechczasów czyżby wszystkie szroty z zachodu trafiły już do polski ... a części na allegro brak.
                                Już 32 szt.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X