Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • To ty z tych co się za takim szajsem oglądają ? Odpuść sobie...
    www.automobile-catalog.com
    http://www.facebook.com/automobilecatalog

    Komentarz


    • PZ spokojnie , kolega pyta i dobrze, bo nieźle by utopił, choć kombinierki w gratisie

      a teraz do Ciebie harrods zanim kupisz auto przejrzyj dobrze ogłoszenia i zadaj sobie pytanie...jeśli ktoś sprzedaje 850 za 15tyś PLN i jeszcze pewnie na tym coś ma to za ile ją ktoś sprzedał....nie, nie sprzedał a pozbył się bo inaczej tego nie można nazwać to co jest warte takie auto prócz tych 15 tysi?

      Jak poczytasz sobie to zwróć uwagę na to, że sam osobiście kupowałem 8er w Niemczech płacąc za nią 2x tyle co koleś sprzedaje a wpakowałem 4x tyle za ile chce są sprzedać i dopiero teraz mogę powiedzieć, że moje 8 jeździ, choć pewnie do wielu rzeczy można jeszcze się czepić.

      Zatem rada jeśli szukasz 8semki w stanie do jazdy dołóż i to sporo, chyba, że nie boisz się naprawiania wszystkiego co w aucie jest możliwe ale wtedy licz się z kosztami i to ogromnymi, bo o ile skrzynie automat naprawią Ci za ok 4-6 tys. to już inne rzeczy mogą okazać się zabójcze dla portfela.

      Gdzie kupić? z pewnością nie od handlarza, bo ten ma w nosie co stanie się z autem jak opuścisz jego posiadłość a Ty zostaniesz z problemem.
      Więc albo osobisty wyjazd na zachód co też może kosztować i to nie mało a sprawdzenie na "obcej" ziemi auta nie należy do prostych albo uzbroić się w cierpliwość i kupić w PL od kogoś kto użytkuje jakiś czas samochód i wie co w nim jest zrobione lub co musisz jeszcze zrobić...

      Pamiętaj, że e31 nie jest jakimś GOLFEM czy innym miejskim autem, do którego części dostaniesz na każdej giełdzie samochodowej i w każdym "kiosku ruchu" tu w większości przypadków nieźle trzeba się nagimnastykować...
      Zatem Twoja kasa, Twój wybór i jedno co dobrze zrobiłeś to zajrzałeś na to forum i zapytałeś...powodzenia ))

      Komentarz


      • Robert, takich osób były tu już dziesiątki, większość u nas już chyba straciła cierpliwość do takich pytań ... jeśli chcesz napisać jakiś artykuł, historię odbudowy swojego auta wraz ze zdjęciami to z chęcią zamieszcze stosowny artykuł na stronie głównej klubowego portalu

        od jakiegoś czasu i tak rozważam pomysł zamknięcia forum tylko dla właścicieli ósemek .. przynajmniej trochę porządku się tu zrobi w tematach i działach.

        Komentarz


        • Robert, nie uspokajaj mnie, jeśli człek ma trochę oleju w głowie to podziękuje za ten kubeł zimnej wody... Doceni że się pofatygowałem zdecydowanie odezwać, a nie głaskałem po główce wyjaśniając oczywistości. Tu nie ma co się rozpisywać.
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • Co racja to racja, kubeł zimnej wody się należy...
            co do forum to jak zapisywałem się to chyba konieczne było podanie VIN auta (co równało się z jego posiadaniem), by mieć tu dostęp, czy coś się zmieniło?
            Ale faktem jest, że jeśli mamy już 8semki w posiadaniu to niech to jest zamknięte forum tylko dla posiadaczy a nie dla ludzi, którzy szukają sportowo wyglądającego auta...i chcą na to przeznaczyć kieszonkowe...

            Komentarz


            • Ten wątek jest w części ogólnodostępnej. Poza tym jest część tylko dla Klubowiczów (tj z posiadaczy 8ki).
              www.automobile-catalog.com
              http://www.facebook.com/automobilecatalog

              Komentarz


              • http://otomoto.pl/bmw-850-C34063100.html
                PZ znasz auto? Fajny wpis "Oglądaczom bez gotówki i ciekawskim "z forum", którzy potrafią spędzić z człowiekiem kilka godzin jedynie udając kupujących dziękuję"
                Wygląda na zadbane
                ... all we know is, he's called the Stig.

                Komentarz


                • Nie znam. Ciekawe.
                  www.automobile-catalog.com
                  http://www.facebook.com/automobilecatalog

                  Komentarz


                  • to auto z klasyki gatunku, tak jak ta srebrna 850 która ostatnio sporo potaniała

                    Komentarz


                    • to raczej nie z klasykigatunku tylko kogoś powiązanego bo nie ma jej na stronie, no chyba, że masz lepsze info.

                      Komentarz


                      • http://automobili.pl/ na bank kogoś powiązanego

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez darek325i Zobacz posta
                          http://otomoto.pl/bmw-850-C34063100.html
                          PZ znasz auto? Fajny wpis "Oglądaczom bez gotówki i ciekawskim "z forum", którzy potrafią spędzić z człowiekiem kilka godzin jedynie udając kupujących dziękuję"
                          Wygląda na zadbane
                          Mocno spolerowana... 110 mikrometrow. Ciekawe czy tak jest na calym nadwoziu...
                          BMW Isetta 250. 1962
                          BMW E20 2002 Turbo 1974
                          BMW E9 3.0 CSL. 1973
                          BMW E3 3.0 SI 1973
                          BMW 2000 tii lux. 1971
                          BMW E21 323i 1980
                          BMW E26 M1 1980
                          BMW E24 633 CSI 1982
                          BMW E24 M6 1987
                          BMW E30 M3 1990
                          BMW E31 850 CSI 1994
                          BMW E36 318IS 1995
                          BMW E36 M3 3.2 1996
                          Polski Fiat 125p 1972
                          GAZ 69 1972

                          Komentarz


                          • Paweł czy masz jakieś doświadczenia w pomiarach grubości powłok lakierniczych ?

                            mierzyłem moje e36 i też było 110, auto nie było polerowane.
                            moja ósemka 90-100 (ale to lakier-niemetalik) na całości tylko lampy są grubiej.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez remotec Zobacz posta
                              http://automobili.pl/ na bank kogoś powiązanego
                              wiem kto to jest.. w tym SLu co jest na stronie nawet siedziałem. Pamiętam, że jak oglądałem tą bordową ósemkę u nich na placu to ten synek maskę szybko zamykać zaczął jak za dobrze zaczałem patrzeć

                              Komentarz


                              • Generalnie lakier ponizej 120 mikronow nie zapewnia ochrony przed korozja. Prawidlowa warstwa to 150-180 mikrometrow. Fabryczny lakier wbrew temu co pisza w internecie moze i musi miec w niektorych miejscach i ponad 200 mikrometrow. Naturalnie z biegeim lat,warstwy sie wycieraja. A kazde polerowanie przyspiesza ten proces. Zaleca sie pokrywac lakier twardym woskiem dwa razy do roku i to nie dla estetyki,a wlasnie dla zapobiezenia scieraniu wartswy ochronnej. Mozna tez pokryc lakier dodatkowa warstwa lakieru bezbarwnego. Te "madrosci" wiem od lakiernika Tomasza Piety ( ten sam w Automobiliscie lakieruje W115) ,ktory wlasnie zajmuje sie moja e24... Jak skonczy we wrzesniu ( zaczal w kwietniu) to zamieszcze fotografie z calego procesu.
                                BMW Isetta 250. 1962
                                BMW E20 2002 Turbo 1974
                                BMW E9 3.0 CSL. 1973
                                BMW E3 3.0 SI 1973
                                BMW 2000 tii lux. 1971
                                BMW E21 323i 1980
                                BMW E26 M1 1980
                                BMW E24 633 CSI 1982
                                BMW E24 M6 1987
                                BMW E30 M3 1990
                                BMW E31 850 CSI 1994
                                BMW E36 318IS 1995
                                BMW E36 M3 3.2 1996
                                Polski Fiat 125p 1972
                                GAZ 69 1972

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X