Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno Bmw serii 8 - recenzje ogłoszeń, rady przed zakupem. CZ.II

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piotruś kiedy Ty się swoją pochwalisz, oczywiście w odpowiednim dziale
    Jeszcze raz gratuluję zakupu

    Komentarz


    • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...formation_fsbo

      Całkiem ładna.

      http://suchen.mobile.de/auto-inserat...17967096.html#

      ta też niczego sobie
      Ostatnio edytowany przez Supermen; [ARG:4 UNDEFINED].
      E38 750iL
      E38 740i
      E38 730d Individual

      E34 520i

      E36 320i Convertible

      Syrena 105L

      Komentarz


      • Za tą pierwszą dzwoniłem, facet nie chce podać ceny ostatecznej przez telefon i generalnie ciężki jest jeżeli chodzi o umówienie się na oględziny. Niestety nie dysponuje aż takim budżetem, bo chętnie pojechałbym ja obejrzeć.

        Komentarz


        • http://www.blocket.se/stockholm/Bmw_...tm?ca=23_8&w=3
          Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

          Komentarz


          • dzisiaj byliśmy z Maciejem i Piotrem obejrzeć tą czarną z bordowym wnętrzem. Wnętrze ogólnie ok, do doprowadzenia, ale z zewnątrz tragedia. Malowana była cała, z prawej strony drzwi i błotnik - na mierniku brakowało skali więc był na pewno poważny dzwon, nadkole tylne było nawet szpachlowane. Z oryginalnego lakieru to był tylko dach i lewy przedni błotnik. Silnik nie wiemy jak chodzi bo facet zgubił kluczyki jak twierdził "po pijaku". Trochę niepoważny, bo mi przez telefon powiedział, że tylko lewy tylny błotnik był robiony a tu ogólnie masa kasy w niego do włożenia - chociaż i tak bez sensu, uważam, że nadaje się tylko jako dawca części... Szukam dalej zatem... Jakbym czegoś nie dopowiedział to mnie uzupełnijcie proszę Maciek i Piotrek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Arturos Zobacz posta
              dzisiaj byliśmy z Maciejem i Piotrem obejrzeć tą czarną z bordowym wnętrzem. Wnętrze ogólnie ok, do doprowadzenia, ale z zewnątrz tragedia. Malowana była cała, z prawej strony drzwi i błotnik - na mierniku brakowało skali więc był na pewno poważny dzwon, nadkole tylne było nawet szpachlowane. Z oryginalnego lakieru to był tylko dach i lewy przedni błotnik. Silnik nie wiemy jak chodzi bo facet zgubił kluczyki jak twierdził "po pijaku". Trochę niepoważny, bo mi przez telefon powiedział, że tylko lewy tylny błotnik był robiony a tu ogólnie masa kasy w niego do włożenia - chociaż i tak bez sensu, uważam, że nadaje się tylko jako dawca części... Szukam dalej zatem... Jakbym czegoś nie dopowiedział to mnie uzupełnijcie proszę Maciek i Piotrek
              ogłoszenie już nieaktualne

              Komentarz


              • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                ogłoszenie już nieaktualne
                Sprzedana, czy gość się załamał po opinii chłopaków?
                ... all we know is, he's called the Stig.

                Komentarz


                • pewnie żal mu było sprzedawać i zostawił dla siebie jednak

                  Komentarz


                  • Tak to jest od handlarzy kupować.
                    E38 750iL
                    E38 740i
                    E38 730d Individual

                    E34 520i

                    E36 320i Convertible

                    Syrena 105L

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                      ogłoszenie już nieaktualne
                      moze jednak pochodzi z kradzieży ? brak dokumentów ,teraz brak kluczyka .
                      ... all we know is, he's called the Stig.

                      Komentarz


                      • ogólnie nie mam problemu, żeby kupować od handlarza, ale ten gość był z lekka dziwny, wydawało się jemu, że ma 850tkę to nikt na stan wizualny nie patrzy, bo i tak trzeba zrobić. Ale żeby cokolwiek zrobić najpierw trzeba mieć do tego bazę a tu jej ewidentnie brakowało. Nie mam też nic przeciwko samochodom powypadkowych lekkim oczywiście i jeżeli naprawa jest wykonana prawidłowo i w sposób rzetelny a nie tony szpachlu itd - takich napraw nie uznaję. Sam kiedyś handlowałem samochodami ale nigdy nie robiłem takich numerów, że coś było wykonane na odczepnego - nie znoszę tego. Odnoście tego faceta to sądzę, że ściągnął ogłoszenie, bo zdał sobie sprawę, że ma trupa na kołach i będzie trzeba jego sprzedać na części a kolejna sprawa to fakt, iż po E31 jeżdża raczej tacy maniacy jak my, mający odrobinę pojęcia o tych samochodach... Wkurza mnie tylko, że cała sobota zmarnowana... byłem po rozmowie ze sprzedającym nastawiony na kupno

                        Komentarz


                        • a i oczywiście sprzedający przed telefon powtarzał, że stan lakierniczy samochodu jest dobry, do polerki - na jego nieszczęście ja polerką się zajmuję i co nieco o lakierach wiem ;-) do polerki nadawał się tylko dach...

                          Komentarz


                          • Za jaką kwotę chciał Wam ten samochód sprzedać?
                            Proffesional car import from Japan, USA, Europe.

                            www.brp.com.pl
                            licensed partner of
                            www.KurumaTrader.com

                            Komentarz


                            • Ja przez telefon ustalilem początkowo 24000 a na miejscu powiedzieliśmy, że za ten stan można dać 12000 ale jako samochód na części... ale facet nie podjął tematu

                              Komentarz


                              • Chyba zależało mu na sprzedaży
                                24 plus 5 dokumenty to już z transportem 30k się robi
                                Proffesional car import from Japan, USA, Europe.

                                www.brp.com.pl
                                licensed partner of
                                www.KurumaTrader.com

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X