Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mechanik do e31

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mechanik do e31

    Witam poszukuję tak jak w opisie, jakiegoś dobrego mechanikaelektromechanika najlepiej w województwie kujawsko-pomorskim, do zrobienia byłby (jeśli sam sobie nie poradzę):
    -elektryka szyby od strony kierowcy nie działa poprawnie
    -obadanie sytuacji co jest nie tak z ABS

  • #2
    Witam.

    Jest elektromechanik, który mi naprawił ABS w E31, ale w Lesznie woj. Wielkopolskie.
    Gość jest troszkę ekscentryczny, ale jest genialnym mechanikiem BMW i robi to z pasją.
    Mirosław Onuchowski tel: 608742761.
    W załączniku zdjęcie Mirka jak wymienia rozrząd w moim E31.
    Gość ma kilka laptopów z programami do diagnozy BMW.
    Jego najnowsza zabawka łączy się bezpośrednio z serverem BMW w Monachium za co płaci kilkadziesiąt Euro na godzinę.
    Wgrał mi do E39 M5 najnowszy soft silnika z 2016 roku i wydrukował całą dostępną historię napraw tego auta.
    Z E31 już się tak nie dało, bo Niemcy zarchiwizowali dane samochodów przed 2000r.

    Pompa ABS znajduje się pod lewą lampą (ogromny błąd projektowy Niemców!) woda ściekająca z maski leci prosto na pompę i od korozji
    ona się uszkadza. Mirek zdiagnozował laptopem błąd pompy wtórnej pompy ABS, ogarnął temat i teraz wszystko działa.
    Kazał mi zrobić daszek nad pompą, ale nie miałem weny twórczej i nadal woda na nią leci ...ale jeszcze działa.

    Pozdrawiam
    Marek Białasik
    P.S. Jak będziesz dzwonił do Mirka, to proszę powiedz mu, że masz nr ode mnie z forum E31.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Witam Czesc,mam problem i prosbe zarazem,przy rozgrzanym silniku w m70b50 850i zapala sie eml ,na poczatku wystarczy zgasic i odpalic ponownie ,ale po niedlugim czasie blad pojawia sie ponownie,a za ktoryms razem juz nie gasnie (oczywiscie auto wtedy traci moc) co moze byc przyczyna?

      Komentarz

      Pracuję...
      X