Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawa - regeneracja drążka kierowniczego / miecza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Warszawa - regeneracja drążka kierowniczego / miecza

    Panowie (i być może Panie),

    czy znane są Wam w Warszawie lub okolicach warsztaty, które potrafiłyby:
    1. Zregenerować drążek kierowniczy środkowy.
    2. Naprawić lub zregenerować miecz, zwany też włącznikiem krańcowym układu ogrzewania i wentylacji. W moim przypadku dmuchawa działa na zasadzie 0-1 bez ustawień pośrednich. Z tego co czytałem w Waszych postach, w e31 to właśnie on odpowiada za regulację nawiewu, a ten z e32 podobno nie pasuje.

    Pozdro

  • #2
    1. Regeneracja zawieszeń, Zielonka 22 7997698; 22 7818138. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i jestem zadowolony.
    2. Spróbuj go sam zreanimować. Czesto pod zalanymi elementami pojawiają sie "zimne luty".
    _________________
    renowacja | ochrona | detailing
    www.autodream.waw.pl

    - car detailing
    - serwis mechanika / elektryka
    - polskie menu, aktualizacja nawigacji

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
      Regeneracja zawieszeń, Zielonka 22 7997698; 22 7818138. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i jestem zadowolony.
      grabol, wielkie dzięki! Dzisiaj zupełnie niezależnie od Twojego wpisu dostałem gorące polecenie tego samego serwisu Na pewno udam się do nich.

      Komentarz


      • #4
        Ja też korzystałem z ich usług i również polecam.

        Komentarz


        • #5
          Auto odebrane po remoncie zawieszenia. Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Polecam!

          Komentarz


          • #6
            Witajcie,

            Jeżeli rozmawiacie o zakładzie u P. Błońskiego to również mogę go polecić jeśli chodzi o jakieś skomplikowane/nie seryjne regeneracje elementów zawieszenia.
            Wszystko terminowo i dobrze jakościowo.
            Proffesional car import from Japan, USA, Europe.

            www.brp.com.pl
            licensed partner of
            www.KurumaTrader.com

            Komentarz


            • #7
              A czy wiecie że drążek środkowy który podbijał internet na youtube tj. Andrzeja też był regenerowany u Pana w Zielonce?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                A czy wiecie że drążek środkowy który podbijał internet na youtube tj. Andrzeja też był regenerowany u Pana w Zielonce?
                O jakie podbijanie netu chodzi?

                Komentarz

                Pracuję...
                X