Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Twoje ulubione zdjęcie na ścianie w pokoju !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Twoje ulubione zdjęcie na ścianie w pokoju !



    Pewnie nie jeden pasjonat motoryzacji chciałby mieć takie zdjęcie na ścianie w swoim pokoju lub garażu.

    Tak się składa, że mój szwagier Łukasz jest właścicielem drukarni wielkoformatowej.

    Jeśli posiadasz swoje ulubione zdjęcie w dobrej rozdzielczości i podasz dokładny wymiar ściany, to on wykona taką fototapetę dla Ciebie !

    Fototapeta wykonana ze specjalnego papieru pokrytego lateksem to koszt 36 zł za m2 przy powierzchni ściany powyzej 7 m2. Poniżej tego metrażu koszt wynosi 42 zł za m2.

    Przykładowo zdjęcie na ściane o długości 3,5 metra i wysokości 2,5 metra to koszt 320 zł.


    Jeśli ktoś z was jest zainteresowany to tutaj podaję kontakt do Łukasza:

    Max Reklama - Łukasz Kawa
    tel. (+4 889 335 250
    e-mail: [email protected]
    www: http://max-reklama.com/
    “Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
    ś.p. Ayrton Senna da Silva

  • #2
    Przyznaję, bardzo ciekawa propozycja.

    Komentarz


    • #3
      Propozycja kusząca, ale brakuje czegoś na tej ścianie, M8.

      Komentarz


      • #4
        Chcesz mieć zdjęcie M8, to znajdź takie w wysokiej rozdzielczości, a wydruk na tapete nie bedzie problemem
        “Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”
        ś.p. Ayrton Senna da Silva

        Komentarz

        Pracuję...
        X