Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chiptuning

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chiptuning

    Już chyba większość forumowych aut jeździ na moich chipach. Przyszedl czas na wykorzystanie swoich możliwości w szerszym zakresie, szczególnie że mam teraz konkretnego wspólnika.
    Chiptuning, ecotuning, dpf-y, egr-y pełny zakres co kto chce, jest hamownia jest sprzęt i robimy wszystkie samochody wszystkie marki, maszyny rolnicze, ciężarówki, łodzie wszystko co ma silnik.

    http://www.mrmotorsport.pl
    rsz_mrmotorsport-pl-kontra.png

  • #2
    Do M62 też robisz/robiłeś?

    Komentarz


    • #3
      Jeśli robi to bierz bo warto. Przynajmniej w M70 jest różnica na +
      ... all we know is, he's called the Stig.

      Komentarz


      • #4
        Do wszystkiego robie

        Komentarz


        • #5
          No ale coś więcej?
          Co to w rzeczywistości da?
          Tak jak reklamują chipy - wzrost osiągów a mniejsze spalanie?
          Jaki koszt?

          Komentarz


          • #6
            Grzegorz bierz kasę w kieszeń i na zlocie w chwila moment będziesz miał zrobione. I banan na twarzy jak wrócisz z jazdy testowej.
            ... all we know is, he's called the Stig.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
              Tak jak reklamują chipy - wzrost osiągów a mniejsze spalanie?
              Z tym mniejszym spalaniem to nie wiem, ale u mnie nie zauważyłem. Może dla tego że teraz noga jest cięższa.

              Komentarz


              • #8
                Czasami w szczególnych przypadkach spalanie może spaść, ale generalnie nie ma nic za darmo. Do M62 akurat robie bo mam tez taka ósemke.
                Inny samochód się robi Po zlocie będe miał finalną wersję.

                Komentarz


                • #9
                  Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Gregory Zobacz posta
                    Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają?
                    Gregor, właściciele E31 nie pytają "ile to kosztuje? " tylko "na kiedy będzie gotowe? " ;-)
                    Tak słyszałem
                    ... all we know is, he's called the Stig.

                    Komentarz


                    • #11
                      To się teraz nazywasz Mikkel Rasmussen ? Brzmi fajnie. Powodzenia w biznesie !
                      www.automobile-catalog.com
                      http://www.facebook.com/automobilecatalog

                      Komentarz


                      • #12
                        To mój przyjaciel działamy razem, ciężko ogarnąć wszystkie tematy samemu
                        Jeśli chodzi o koszty programu do ósemek w ramach klubu 800zł wszystkie modele 4.0 4.4 5.0 5.4, csi, alpiny.
                        Ta sama stawka dotyczy wszystkich pozostałych aut członków klubu. Wyjątkiem są sterowniki na zabezpieczonym mikrokontrolerze tricore tu cena dla klubowiczów wynosi 1000zl.
                        Usuwamy filtry cząstek stałych, wykodujemy sondy lambda i zawory egr. Usuwamy innobilisery. korekcje liczników (w ósemkach nie zrobie nikomu nie pytac), kodujemy kluczyki.
                        Najlepszy efekt programu przy wizycie osobistej w Gdańsku z testem na hamowni, ale jak ktoś chce to zrobię również wysyłkowo sterownik.
                        Ostatnio edytowany przez adam; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez darek325i Zobacz posta
                          Gregor, właściciele E31 nie pytają "ile to kosztuje? " tylko "na kiedy będzie gotowe? " ;-)
                          Tak słyszałem
                          Właściciel 8er mówi - Na kiedy będzie gotowe i dlaczego tak długo

                          Adam, taka wizyta u Ciebie to ile czasu by trwała - jeśli ktoś już grzebał w programie to zrobisz aby było lepiej ?

                          Komentarz


                          • #14
                            W benzynie dużo trudniej zrobić dobry program niż do diesla, ale nasze silniki mam już opracowane więc nie potrwa to dłużej niz 2-3h na miejscu.
                            Wklej wykres z hamowni

                            Komentarz


                            • #15
                              Już na zlocie się wszystkiego dowiedziałem jak chodzi o 8 i chiptuning ale zapomniałem zapytać jakie by mogły być skutki czipowania mojego Volvo? (tylko z czystej ciekawości bo to auto do ścigania nie jest i nie będzie) - silnik 2.5 turbo (benzyna, silnik B5254T2 o mocy 210KM) - czy przez to, że jest turbo to przyrost mocy byłby znacznie większy czy nie ma to wpływu?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X