Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bmw e31 840

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bmw e31 840

    Witam
    Niestety musze sprzedac moje oczko w glowie e31 840ci czarna z czarną skórą automat po renowacji .
    Lepiej chyba napisac co nie bylo robione bo bylo tego bardzo duzo :
    Nowy lakier ,zawieszenie wszystko nowe (amorki bilstein sprezyny kaw -55/30), nowe reflektory,chlodnice weze wodne, poduszki silnika i skrzyni , nowy oryginalny drazek środkowy, guma elastyczna walu , podsufitka i nowe obszycie skórą kierownicy lewarka i recznego , serwis silnika, pakiet csi oryginal , nowe nadkola ,nerki i wszystkie kratki przód nowe , zregenerowana pompa serwa, odma , uszczelki pod deklami , szyny szyberdachu, i mnóstwo mniejszych czesci jak spinki śrubki.
    Pracuje w aso Bmw wiec wszystko bylo robione porzadnie na nowych oryginalach lub najlepszych zamiennikach.
    Niestety sytuacja rodzinna zmusza mnie do sprzedaży wiem ze nie odzyskam wlozonych pieniedzy ale chcialbym wycenic samochod na 80 tys zl.
    Pozostaje do kontaktu jesli ktos bedzie zainteresowany. Zdjecia moge przeslac na email.
    Telefon do mnie 721679333
    Vin cc90535.
    Cena oczywiście do negocjacji.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 3 photos.
    Ostatnio edytowany przez Maciej; [ARG:4 UNDEFINED].

  • #2
    Maly update zrobiona profesjonalna polerka i położona powłoka ceramiczna firmy Fireball butterfly
    Koszt powłoki to 3 tys zł

    Komentarz


    • #3
      Witam
      Jesienna obniżka ceny samochod do zabrania za 70 tys na oryginalych felgach
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 6 photos.

        Komentarz


        • #5
          Na zdjęciach wygląda pięknie

          Komentarz

          Pracuję...
          X