Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedam BMW 850, 1992r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzedam BMW 850, 1992r

    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-8...tml#22308be7d9

  • #2
    Co się stało ze juz do sprzedaży?
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • #3
      W sumie kilka powodow. Problem z jazda na PL tablicach w LU. Liczylem na to ze jezdzac sporadycznie mi sie 'upiecze'. Jednak auto za bardzo rzuca sie w oczy. A jak juz zaplacilem akcyze w PL to bez sensu teraz znowu rejestrowac na miejscowe numery. Do tego ciezko znalezc mechanika do serwisowania. Takze zwiozlem auto do Polski, sprobuje sprzedac albo ewentualnie dopieszcze I bedzie jako auto urlopowe. Miesiac temu kupilem Nyse z 1975 do generalnego remontu. Takze zajecia bede mial przy niej na kolejny rok. No I w koncu mam na oku Mitsubishi 3000GT. Auto w LU od nowosci od pierwszego wlasciciela z ksiazka serwisowa itp... Ja ogolnie lubie jak cos sie dzieje

      Komentarz


      • #4
        A to w LU jest jakiś problem z jeżdżeniem na blachach PL?
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #5
          Prawo dopuszcza jazde na obcych blachach tutaj do max 6 mcy lub w uzasadnionych przypadkach do 12 od czasu zamieszkania. Potem trzeba przerejestrowac/ubezpieczyc i placic tutajsze podatki. Z tego co wiem to podobne przepisy sa tez w innych krajach. Kwestia szczescia. Mam znajomych od lat jezdzacych na obcych tablicach latami bez zadnej kontroli a mnie trzymali juz dwa razy.

          Komentarz


          • #6
            Podobna jest sytuacja w Niemczech choć co nie którzy podobno płacą tylko podatek drogowy i mogą jeździć na pl tablicach.Jednak na oczy nie widziałem takiego dokumentu.Ja jak miałem kontrole to nie miałem dużo do gadania przerejestrowac auto i tyle,ale to akurat kawał dziada się trafiło i się uwzioł.Miałem wcześniej parę kontrol i nic policja nie robiła z polskich tablic

            Komentarz


            • #7
              U mnie teraz obylo sie bez mandatu. Rozmowa na zasadzie ila ma koni, jaki silnik itp. Kwestia tylko ze numery juz w bazie sa.

              Komentarz

              Pracuję...
              X