Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kupię e31

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zamieszczone przez maciala Zobacz posta
    A co ? Może się uda
    Co uda? Co uda? Nic się nie uda! Po prostu konto, karta i 3% premii ;-)
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • #17
      Tego ze zdjęcia za 60k, biorę od ręki.

      Komentarz


      • #18
        Zamieszczone przez maciala Zobacz posta
        To weź moją za 60k
        Tego ze zdjęcia za 60k biorę od ręki.

        Komentarz


        • #19
          klasykagatunku - pogadaj z kolegą o nicku "remotec" z naszego forum, zdaje się że ją oglądał.
          www.automobile-catalog.com
          http://www.facebook.com/automobilecatalog

          Komentarz


          • #20
            Zamieszczone przez PZ Zobacz posta
            klasykagatunku - pogadaj z kolegą o nicku "remotec" z naszego forum, zdaje się że ją oglądał.
            Jestem w kontakcie z człowiekiem z klasykagatunku.pl. Dla mnie ten srebrny odpada ze względu na kolor.
            Ma mieć jakiś ciekawy egzemplarz z Japonii-840 M individual. Powstało tylko 250 szt. na rynek japoński.

            A tak w ogóle, to namawia mnie na sl500...

            Komentarz


            • #21
              Kupuj e31 a nie jakas gwiazde.
              Mercedes ewentualnie na codzien, bo wlasnie zrobilem dwie rundy z Kazimierza do Swinioujscia i moge pochwalic Mercedesa. Byl to CLS z 2013 z silnikiem CDI. Naprawe zacnie sie prowadzi.
              Najpierw jechalem jako pasazer, a potem nawet jako kierowca.

              Komentarz


              • #22
                Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta
                Kupuj e31 a nie jakas gwiazde.
                Mercedes ewentualnie na codzien, bo wlasnie zrobilem dwie rundy z Kazimierza do Swinioujscia i moge pochwalic Mercedesa. Byl to CLS z 2013 z silnikiem CDI. Naprawe zacnie sie prowadzi.
                Najpierw jechalem jako pasazer, a potem nawet jako kierowca.
                Do jazdy na codzień mam f10-tke. To ma być mój dream car. Nie ukrywam, że 8 jest bardziej dream.
                Ale cholernie trudno znaleść coś ciekawego...

                Komentarz


                • #23
                  Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta
                  Kupuj e31 a nie jakas gwiazde.
                  Niech kupuje gwiazdę i do końca życia ogląda się z zachwytem za E31

                  Komentarz


                  • #24
                    pOsitiv, a skąd jesteś?

                    Komentarz


                    • #25
                      Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
                      pOsitiv, a skąd jesteś?

                      Okolice Poznania.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ciekawa jest każda ósemka!!! Ale nie oczekujmy od aut używanych zbyt wiele, one nigdy już nowe nie będą.

                        Positiv im więcej będziesz analizował tym bardziej będziesz się oddalał od zakupu. Dream car musi kosztować... Wybierz to co Ci pasuje i potem jakoś już pójdzie...
                        Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                        Komentarz


                        • #27
                          Zamieszczone przez kuchel Zobacz posta
                          Ciekawa jest każda ósemka!!! Ale nie oczekujmy od aut używanych zbyt wiele, one nigdy już nowe nie będą.

                          Positiv im więcej będziesz analizował tym bardziej będziesz się oddalał od zakupu. Dream car musi kosztować... Wybierz to co Ci pasuje i potem jakoś już pójdzie...
                          Zgadzam się, w zakupie nie można oczekiwać zbyt wiele...ale taki samochód może być jak nowy, jeśli przeprowadzimy kompleksową renowację. Tow wymaga zncznych środków czasowo-finansowych..

                          Komentarz


                          • #28
                            Zamieszczone przez Vinir Zobacz posta
                            Zgadzam się, w zakupie nie można oczekiwać zbyt wiele...ale taki samochód może być jak nowy, jeśli przeprowadzimy kompleksową renowację. Tow wymaga zncznych środków czasowo-finansowych..
                            A ja (jak zwykle) nie do końca się zgodzę bo szukałem jakiejkolwiek M60, po dłuższym czasie niepowodzeń gotowy byłem już kupić nawet byle jakie M70 od handlarza z komisu a w końcu zakup zdecydowanie przerósł oczekiwania i trafiłem na M62 z pakietem CSi z prywatnych rąk w stanie bez najmniejszego porównania do szrotów jakie oglądałem w PL. Może przypadek a może p0sitiv też trafi coś ciekawszego.
                            Dlatego raz jeszcze polecam szukać na zachodzie (chyba, że jakieś auto klubowe pójdzie pod młotek?) ale nie tylko za pomocą mobile czy autoscout24 ale na zdecydowanie mniejszych, nie tak popularnych portalach z ogłoszeniami np z krajów Beneluksu czy ze Skandynawii. Jak masz znajomych za granicą to też ich uruchom (ja bez pomocy znajomego holendra bym nie miał pojęcia gdzie szukać).
                            Ale mam przeczucie, że nie będziesz kolejnym gawędziarzem, który zaginie po paru tygodniach i pojawi się kolejne E31 w klubie - trzymam kciuki

                            Komentarz


                            • #29
                              Witam jestem poczatkujacym uzytkownikiem jak szukasz maanuala 850 to wiem gdzie jest do sprzedania z malym przebiegiem

                              Komentarz


                              • #30
                                Zamieszczone przez kris77 Zobacz posta
                                Witam jestem poczatkujacym uzytkownikiem jak szukasz maanuala 850 to wiem gdzie jest do sprzedania z malym przebiegiem
                                Ciągle szukam. Ale poza mobile czy autoscouta nie ma za bardzo pomysłu.
                                Jeśli macie jakieś propozycje to proszę podsyłajcie namiary.

                                Pozdrawiam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X