Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BMW 850i 90r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BMW 850i 90r

    Znajomy ma 850 automat z 90r którą może sprzedać za ok 18 tyś. zł. Auto po moich oględzinach wydaje się warta ratowania. Ma częściowy pakiet AC Schnitzera, tzn brak dokładki przód i lusterek. Jak widać tylna klapa jest do wymiany i do zrobienia dwa tylne błotniki. Konkretnie zainteresowanemu podam kontakt do właściciela.



  • #2
    Wiem gdzie jest przednia na sprzedaz

    Komentarz


    • #3
      Ladna, Jednak jakby co to ACS brakuje jeszcze spoilera na klapie i nie jestem pewien czy dobrze widze, ale chyba nie ma tez spojlera pomiedzy wydechami.

      Komentarz


      • #4
        Bo jak widać klape ktoś stjuningował . Spoiler między wydechy jest zdjęty ale właściciel go ma.

        Komentarz


        • #5
          kupno bmw 8

          czesc
          gdze to mozna zoabaczyc ?

          Zamieszczone przez remotec Zobacz posta
          Znajomy ma 850 automat z 90r którą może sprzedać za ok 18 tyś. zł. Auto po moich oględzinach wydaje się warta ratowania. Ma częściowy pakiet AC Schnitzera, tzn brak dokładki przód i lusterek. Jak widać tylna klapa jest do wymiany i do zrobienia dwa tylne błotniki. Konkretnie zainteresowanemu podam kontakt do właściciela.


          Komentarz


          • #6
            w okolicach Namysłowa

            Komentarz


            • #7
              Co w niej do roboty ?

              Komentarz


              • #8
                jakieś fotki wnętrza?

                Komentarz


                • #9
                  Kręcą mnie te felgi

                  Komentarz


                  • #10
                    te felgi mozna bylo ostatnio za tysiala wyszarpac na allegro albo tablicy.

                    Komentarz


                    • #11
                      jeśli ktoś jest konkretnie zainteresowany mogę podac na PW tel do właściciela auta , fotek wnętrza nie mam

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X