Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BMW 840Ci E31 1994r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BMW 840Ci E31 1994r

    BMW 840Ci Auto z 1994r wyposażone w : ABS,ASC, 2 poduszki powietrzne, skórzana tapicerka, klimatyzacja, el. szyby i lusterka, el. szyberdach, podgrzewane i pompowane elektrycznie regulowane fotele z pamięcią trzech ustawień, el. regulowana kolumna kierownicy, tempomat. Zarejestrowane i ubezpieczone. Nie używane zimą . Sprzedaje na oryginalnych felgach Styling 8. Cena 33000 zł do negocjacji Wrocław tel 512181244

    Uploaded with ImageShack.com
    Uploaded with ImageShack.com
    Uploaded with ImageShack.com












  • #2
    oferta nadal aktualna

    Komentarz


    • #3
      Słyszałem że trochę jest tam do roboty ...

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Martino Zobacz posta
        Słyszałem że trochę jest tam do roboty ...
        Niestety w każdym jest "coś" do roboty. Im auto tańsze tym więcej, choć drogie egzemplarze też potrafią zaskoczyć. Najlepiej mieć przygotowane 2 kanapki. Pierwsza na zakup auta, drugą na remont.
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie, trudno żeby tak tania 840 jak moja była idealna. Ale teraz chyba im tańsze auto tym większej dziury w całym ludzie szukają. Tak naprawdę od czasu kiedy zdecydowałem że mogę ją sprzedać miałem tylko jednego poważnie zainteresowanego klienta. Reszta to oglądacze, fantaści i najciekawsza grupa wirtualni negocjatorzy ceny.
          Co do tych droższych to jakoś w stycznie miałem okazję oglądać piękną i bezwypadkową 850 która na miejscu okazała się piękna tylko w środku. Przy okazji wyszło że miała przytarty tylny błotnik i zderzak. A na moje oko była malowana chyba cała, i to raczej dość średnio skoro się na tym poznałem.

          Komentarz


          • #6
            Mała aktualizacja. Nowa cena 28 tyś zł

            Do kontaktu zapraszam tylko konkretnie zainteresowane kupnem osoby.

            Komentarz

            Pracuję...
            X