Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mechanizm szyberdachu, osłona dźwigni automatu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mechanizm szyberdachu, osłona dźwigni automatu

    Poszukuję sprawnych części jak w temacie. Jeżeli ktoś posiada do zbycia, proszę o info.

  • #2
    Tę osłone spróbuj naprawić na radzymińskiej 215.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez drake7 Zobacz posta
      Tę osłone spróbuj naprawić na radzymińskiej 215.
      Dzięki, spróbuję. Pewnym problemem może być brak ułamanego elementu, ale zobaczymy.

      Komentarz


      • #4
        mam tak samo jak Ty ułamaną tę część, powiedział, że byłby w stanie to dorobić, ale napewno będzie jakiś ślad. Mówił, że byłby też w stanie tę część pokryć podobnym materiałem jak jest w ori. Zawsze jest jakieś ryzyko, ale gorzej być nie powinno.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez drake7 Zobacz posta
          mam tak samo jak Ty ułamaną tę część, powiedział, że byłby w stanie to dorobić, ale napewno będzie jakiś ślad. Mówił, że byłby też w stanie tę część pokryć podobnym materiałem jak jest w ori. Zawsze jest jakieś ryzyko, ale gorzej być nie powinno.
          Nie do końca się zgadzam - zawsze istnieje ryzyko ze coś pójdzie nie tak jak trzeba. Szkoda że nie ma jakiejś fotki z tego typu naprawy bo akurat ten plastik jest w dosyć eksponowanym miejscu i spartolona naprawa będzie od razu rzucać się w oczy.

          Komentarz


          • #6
            A propos szyberdachu, na początek tylna rynna odprowadzająca będzie super, jeżeli ktoś ma, proszę o kontakt!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Iwan Reddevil Zobacz posta
              Nie do końca się zgadzam - zawsze istnieje ryzyko ze coś pójdzie nie tak jak trzeba. Szkoda że nie ma jakiejś fotki z tego typu naprawy bo akurat ten plastik jest w dosyć eksponowanym miejscu i spartolona naprawa będzie od razu rzucać się w oczy.
              Dziura też się rzuca w oczy Jak wyjmę swoją osłonę z auta to oddam do naprawy i zobaczę jak wyjdzie.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez drake7 Zobacz posta
                Dziura też się rzuca w oczy Jak wyjmę swoją osłonę z auta to oddam do naprawy i zobaczę jak wyjdzie.
                Good luck. Wrzuć fotkę po naprawie.

                Komentarz


                • #9
                  Tak zrobię.

                  Komentarz


                  • #10
                    wrzucam foty sprzed i po naprawie
                    20160123_013832.jpg

                    20160525_132103.jpg
                    Załączone pliki

                    Komentarz


                    • #11
                      Pięknie wyszło!
                      Podziel się szczegółami. Pewnie robił to ktoś, kto nie jeden plastik spawał.
                      Było Mercedesa Wziąć.

                      Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                      http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                      Komentarz


                      • #12
                        Robota 50 zł.robilem jeszcze inne rzeczy i też było 50 zł.robiłem to na Radzymińskiej 215 w Warszawie. Myślę, że tego typu fachowcy mogą być pomocni także przy innych pouszkadzanych, a już prawie nieosiągalnych plastikach do naszych aut. Polecam.Gorzej napewno nie będzie I można sporo pieniędzy zaoszczędzić.Z tego co pamiętam ta osłona na skrzynię kosztowała kilka miesięcy temu w Niemczech 300 euro i po 3 dniach już nie było tego ogłoszenia.Można też szukać wersji amerykańskiej tej osłony.Różnica jest tylko w przycisku/ suwaku.Wystarczy tylko poszerzyć otwór na przycisk (od tyłu jest dokładnie oznaczone tdzie ciąć.Ten fachowiec to też mi robił.A musi się znać na robocie bo on kiedyś chyba modyfikował elementy nadwozi aut przy pomocy plastiku, czy coś w tym stylu.

                        Komentarz


                        • #13
                          Potwierdzam i polecam. Też tam spawam plastiki.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X