Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[K] Osłona dźwigni zmiany biegów 51168108948

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [K] Osłona dźwigni zmiany biegów 51168108948

    Jak w temacie. W moim ta osłona jest ukruszona pod przełącznikiem trybu pracy skrzyni. Wygląda teraz raczej nieciekawie. Jak ktoś ma taką osłonę zbędną to zapraszam na pw.

  • #2
    Tez szukałem, ale mnie Sławek podratował
    www.FirmaOrchidea.pl
    www.zajazdpodsosnami.pl
    http://i.imgur.com/9oQP8Wa.jpg

    Komentarz


    • #3
      Też tego szukam bo problem mam podobny.Mam sztukę z wersji usa ale to nie do końca to jest to bo liczby zaczynają się od 2 ki i też jest nie do końca taka jak być powinna.Coraz bardziej myślę czy dałoby się to wydrukować na drukarce 3d, albo jakoś dokleić brakujący element Nawet w aso nie da rady tego kupić.Była nówka sztuka na ebayu w lutym 2013 ale wtedy auta jeszcze nie miałem,eh. Pisałem do bmw w niemczech z pytaniem czy mają może gdzieś jakieś ostatnie sztuki albo czy mogą wyprodukować nową partię ale bez odzewu.

      Komentarz


      • #4
        Sebastian miał taką osłonę chciałem sam kupić ale ktoś był szybszy :-P

        Komentarz


        • #5
          Może rzeczywiście pomyśleć o produkowaniu tego kawałka plastiku? Bo to że ta osłona się zepsuje to tylko kwestia czasu.

          Komentarz


          • #6
            chyba Sławek coś drukował i chyba Robert. A może BMW na 100 lecie uruchomi małą produkcję wycofanych, ale niekiedy bardzo potrzebnych części. Ale to marzenia zapewne. Ciężko to kupić bo najczęściej to idzie do przekładek.

            Komentarz


            • #7
              Panowie znalazłem osłonę na e-bay kleieinzeigen używana ale stan 5+ a cena na 6 300 euro!!!

              Komentarz


              • #8
                A Robert chyba drukował element z osprzętu silnika z tego co pamiętam

                Komentarz


                • #9
                  słejzik, a jak tam Twoi sąsiedzi... żyją? Może oni mieli by tę osłonę?
                  http://www.engl-production.de/home.html

                  Raz z nimi zrobiłem deal'a. Następnego już nie, bo nie odpisali.
                  Było Mercedesa Wziąć.

                  Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                  http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                  Komentarz


                  • #10
                    oddałem swoją osłonę do człowieka na radzymińskiej 215 w Wawie. Miałem pourywane mocowania. Dokleił nowe zaczepy i jest git. Koszt 50 zł. Powiedział, że te ukruszenia pod przyciskiem też można zrobić i pokryć podobnym materiałem jak jest w ori, ale będzie widać pewną różnicę. Można też amerykańską wersję osłony przerobić na europejską poprzez wycięcie szerszego otworu na przycisk.Nie ma żadnego śladu po wycięciu.

                    Komentarz


                    • #11
                      Spawanie plastików - polecam. Robiłem uchwyty, progi i inne rzeczy. Polecam

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X