Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[K] Radio Bavaria C business

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [K] Radio Bavaria C business

    Kupię Radio Bavaria C business. Może ktoś ma takie leżące na półce wymontowane ze swojego samochodu? Oczywiście w rozsądnych pieniądzach.
    Ja nie mogę patrzeć na ten wynalazek, który jest u mnie - Panasonic.

    Update: Prośba o info/propozycję innego radia BMW pasującego bez żadnych przeróbek zamiast C business (C professional?)

  • #2
    a szukałeś na ebayu?
    na pewno są do kupienia.Ale nie tanio niestety
    jakiś czas temu na allegro widziałem za ok 200zł i nie było ofert kupna.

    Komentarz


    • #3
      http://www.ebay.de/itm/BMW-Bavaria-C...4AAOSwnipWVh7o

      chyba jedyny bez bad pikseli

      Komentarz


      • #4
        http://allegro.pl/radio-bmw-bawaria-...905031589.html

        nie o to chodzi ?

        Komentarz


        • #5
          moim zdaniem 200 to nie jest wysoka cena.
          BMW Isetta 250. 1962
          BMW E20 2002 Turbo 1974
          BMW E9 3.0 CSL. 1973
          BMW E3 3.0 SI 1973
          BMW 2000 tii lux. 1971
          BMW E21 323i 1980
          BMW E26 M1 1980
          BMW E24 633 CSI 1982
          BMW E24 M6 1987
          BMW E30 M3 1990
          BMW E31 850 CSI 1994
          BMW E36 318IS 1995
          BMW E36 M3 3.2 1996
          Polski Fiat 125p 1972
          GAZ 69 1972

          Komentarz


          • #6
            Ale to chyba nie to radio, o które chodzi Ivanowi

            Komentarz


            • #7
              Najchętniej to takie http://www.ebay.de/itm/BMW-BAVARIA-C...QAAOSwYIhWkrHV
              albo takie bmw-business-cd-raw-12v.jpg

              Komentarz


              • #8
                żeby to pierwsze założyć trzeba pół auta rozbebeszyć bo jest indywidualna wiązka do niego. Andrzej takie miał i się pozbywał, nie wiem czy z sukcesem.

                najlepsze radio to i tak: http://i.ytimg.com/vi/MW-IoZKm_Tk/maxresdefault.jpg
                przypadkowo takie mam i nigdy się go nie pozbęde

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                  najlepsze radio to i tak: http://i.ytimg.com/vi/MW-IoZKm_Tk/maxresdefault.jpg
                  przypadkowo takie mam i nigdy się go nie pozbęde
                  A do tego Twojego nie trzeba pruć samochodu? Powinno podejść 'plug&play'?

                  Komentarz


                  • #10
                    tak, to jedyny jednoczęściowy becker, wszystkie pozostałe miały odzielną sekcję tunera w bagażniku i odtwarzacz kaset/sterownik w konsoli.

                    Komentarz


                    • #11
                      Do tego c business potrzebujesz wzmacniacza,też rzadko spotykanego.Chyba,że go masz. Pytanie czy chcesz takie radio jakie bylo w Twoim aucie na początku czy inne.Bo jak sam pisałeś, w specyfikacji miałeś właśnie tego c business,którego aukcję wysyłałem. .Miałem taki sam problem z tym samym radiem - i problem ze znalezieniem radia i problem ze wzmacniaczem.Nawet na ebayu tego konkretnego wzmacniacza nie mogłem znaleźć za bardzo.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ten zestaw trzyczęściowy nawet jak się gdzieś znajdzie do sprzedaży to będzie kosztował majątek. Jak chcesz słuchać muzyki to i tak musisz zmienić wszystkie głośniki bo te papierowe Nokie to straszna lipa na dzień dzisiejszy
                        Kup Becker Indianapolis dedykowanego do BMW
                        Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
                        ... all we know is, he's called the Stig.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez drake7 Zobacz posta
                          Do tego c business potrzebujesz wzmacniacza,też rzadko spotykanego.Chyba,że go masz. Pytanie czy chcesz takie radio jakie bylo w Twoim aucie na początku czy inne.Bo jak sam pisałeś, w specyfikacji miałeś właśnie tego c business,którego aukcję wysyłałem. .Miałem taki sam problem z tym samym radiem - i problem ze znalezieniem radia i problem ze wzmacniaczem.Nawet na ebayu tego konkretnego wzmacniacza nie mogłem znaleźć za bardzo.
                          Generalnie chciałbym włożyć możliwie najwyższy/najnowszy model dla którego nie trzeba zmieniać okablowania bo dla samego radia nie chce mi się rozwalać całego samochodu. Jeśli nic nie znajdę to zamontuję proponowane przez Ciebie radio - takie jakie powinienem mieć od początku. A to że jest kasetowe i nie mam zmieniarki CD jakoś mi nie przeszkadza. W sumie to i kasety też mogę sobie ponagrywać. Stary deck Technicsa nadal działa

                          Muszę tylko zweryfikować co mam w bagażniku po lewej stronie w głębi (za taką osłoną) bo może czai się tam jakiś wzmacniacz albo połówka radia. Jako ciekawostkę podam, że pierwszy właściciel wywalił oryginalne radio niecały miesiąc po zakupie samochodu. Ciekawe podejście.

                          Komentarz


                          • #14
                            Z perspektywy dzisiejszych czasòw to profanacja.W tej aukcji na ebay.de można zaproponować swoją cenę, ale to pewnie wiesz.Ciekawe, że przez ebay.pl nie można tego zrobić.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Iwan Reddevil Zobacz posta

                              Muszę tylko zweryfikować co mam w bagażniku po lewej stronie w głębi (za taką osłoną) bo może czai się tam jakiś wzmacniacz albo połówka radia.
                              Dokładnie tam to się znajduje
                              ... all we know is, he's called the Stig.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X