Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Listwy wewnętrzne - drewno - wzornik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Listwy wewnętrzne - drewno - wzornik

    Koledzy-wiem,że "temat" jest bardzo ciężki do zdobycia ale....ale pojawiło się światełko w tunelu Rozmawiałem z panem,który robi wzorniki,szkielety ,odlewy itp do różnych rzeczy i powiedział,że jak dostarczę coś na wzór to wykona takowe listwy.Nie śmię prosić osoby,które mają takie listwy u siebie ,żeby je zdjęły i wysłały na wzór (chociaż to najlepsza opcja) lecz wystarczy,żeby wziąć długi arkusz papieru,przyłożyć do listwy odrysować i wysłać do mnie .Ja zdejmę boczki i osłony dolne od siebie tak,żeby "rzemieślnik" miał jak dopasować krzywizny.Jak to wyjdzie dobrze to zakładam i będzie możliwość zrobienia i dla chętnych.Co do ceny-nic nie wiem,bo gość nie był w stanie na oko wycenic.

  • #2
    mówisz o listwach w drzwiach i konsoli w okolicach nóg ? nikt tego u nas nie ma to mega rzadkość ..

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie o tych listwach.O kurde a wydawało mi się,że u kogoś na foto widziałem.No to będę męczyć u mnie gościa,który ma takowe u siebie na Bawarce,która stoi już 5lat nie ruszana

      Komentarz


      • #4
        dawaj info co to za samochód

        Komentarz


        • #5
          5,4 z padniętym motorem.Klient ogólnie ciężki temat bo już trzy razy rozmawiałem z nim i niby chce sprzedać,niby nie-to sie zastanawia itp.A wozidło stoi.Ogólnie ciekawa -w środku czarne sporty no i wszystko w ciemnym drewnie.

          Komentarz


          • #6
            mówisz o tej granatowej z nowego targu co w serwisie mercedesa stoi ?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez TIRON Zobacz posta
              5,4 z padniętym motorem.Klient ogólnie ciężki temat bo już trzy razy rozmawiałem z nim i niby chce sprzedać,niby nie-to sie zastanawia itp.A wozidło stoi.Ogólnie ciekawa -w środku czarne sporty no i wszystko w ciemnym drewnie.
              Skąd ja to znam ??? Hmmm
              ... all we know is, he's called the Stig.

              Komentarz


              • #8
                Szkoda bo silnik 2-2,5tyś,przewody hamulcowe i kilka rzeczy (do 5tyś ) i samochód jeździł by i cieszył oko...a tak "gnije" .No nic zobaczę,czy chociaż pozwoli te miary zebrać

                Komentarz


                • #9
                  ale przecież ta z nowego targu nie ma listew w drewnie ...

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                    ale przecież ta z nowego targu nie ma listew w drewnie ...
                    A kto mówi,że ona jest z Nowego Targu .....
                    A tak woole to zaciekawiłeś mnie-jest jakaś jeszcze oprócz mojej w Nowym TArgu??

                    Komentarz


                    • #11
                      Ty tak napisałeś to co to za 5,4 jeśli nie ta z KNT? bo takich aut jest tylko garstka u nas.

                      Komentarz


                      • #12
                        Heh ale ja nigdzie nie pisałem,że ONA stoi w Nowym Targu .Facet kupił ją w salonie-prowadził sklepy z garniturami i takie tam.W sumie to sam nie wie co chce bo zostawił ją 3-4lata temu u zaprzyjaźnionego mechanika,żeby zrobić samochód.Jak się okazało,że silnik padniety i coś tam po drodze to zaniechał naprawy.Później kolega mówi mi,że samochód idzie do sprzedania.Rozmawiam z gościem a On mówi,że do sprzedania ale musi jeszcze przemyśleć i żeby dać mu dwa dni.I tak te "dwa dni" ciągną się już lata .W przyszłym tyg podjadę zagadać....

                        Komentarz


                        • #13
                          masz jakieś zdjęcie tego samochodu? w jakim jest kolorze i w jakiej miejscowości stoi ?

                          Komentarz


                          • #14
                            Fotek nie mam.Kolor czarny,stan-no cóż,stoi pod chmurką kilka lat to już chyba wystarczy. Zagadam w przyszłym tygodniu-zobaczymy,czy przemyślał temat.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                              mówisz o listwach w drzwiach i konsoli w okolicach nóg ? nikt tego u nas nie ma to mega rzadkość ..
                              Faktycznie rzadkość. Pierwszy raz to widzę i nie wiem czy to dobrze wygląda

                              ... all we know is, he's called the Stig.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X