Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupie pakiet csi plus kilka innych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupie pakiet csi plus kilka innych

    Witam temat pewnie dość ciężki do realizacji ale zaryzykuję.Chętnie zakupie pakiet zewnętrzny csi,poszukuje również zacisków na przód 4 tłoczkowych oraz czujnika ABS ( w serwisie dość kosztowna sprawa ) kontakt 513314247

  • #2
    A miała być zachowana w oryginale.

    Komentarz


    • #3
      Dylemat

      No i właśnie to jest mój największy dylemat co do tego auta ale tak myślę że zmiana na tyle mało ingeruje w całość że zawsze można powrócić do orginału wiadomo vin nie oszukasz .Pisząc że kupię pakiet chodziło mi o kompletny czyli oba zderzaki progi i lusterka a nie zlepki które będę musiał dopasowywać do moich elementów , w innym wypadku się za to nie biorę orginały muszą zostać na regale

      Komentarz


      • #4
        Nakładki progowe sobie odpuść,bo są takie same w m-pakiecie jak zwykłe.Zderzak tylny też zostaje-kupuje się tylko dokładkę.Co do reszty to duuużo cierpliwości , allegro i można sobie uzbierać m-pakiet.
        BMW 850 CSi .... no prawie

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję za podpowiedź

          Komentarz


          • #6
            Na angielskim e-bay masz tył i przód ale za spore pieniądze ;-)

            Komentarz


            • #7
              Masz na myśli takie coś ?
              http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-e31-85...item4af07270e8
              W życiu nie kupiłbym żywicy za taką kasę,za mniejszą zresztą też nie
              BMW 850 CSi .... no prawie

              Komentarz


              • #8
                O innym ale za trzy razy tyle pieniędzy

                Komentarz


                • #9
                  Kolego przeszukałem ebay ale nie mogę znaleźć tych zderzaków gdybyś mógł prosił bym o jakiś link lub info gdzie to jest, pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Hej masz tu linki ale taniej cie wyjdzie zamówić w ASO.
                    http://m.ebay.com/itm/BMW-E31-8-Series-850csi-Genuine-Front-M-Technic-Bumper-Lower-Trim-Spoiler-NEW-/261750458655?nav=SEARCH

                    http://m.ebay.com/itm/BMW-E31-8-Series-850csi-Genuine-Rear-M-Technic-Bumper-Lower-Trim-Spoiler-NEW-/281733232625?nav=SEARCH

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki za info,dzisiaj rano dzwoniłem na Litwę mają wystawioną 840 w pakiecie rozbita na części ale niestety pakiet juz sprzedany .Nie wiem jak wygląda sprawa mocowań i innych plastików pod dokładkę z przodu ale znając życie gdybym chciał całość dokupić w serwisie 10 by pękła

                      Komentarz


                      • #12
                        Niezupełnie 10 Przód 2270, tył 740, lusterka 1900 to jakieś 4910 zł. Doliczając mocowania i dodatki to razem trochę ponad 6000zł.
                        Dlatego wcześniej pisałem o cierpliwości i przeszukiwaniu ogłoszeń.Mój komplet zbierałem co prawda ponad 2 lata,ale w serwisie kupiłem tylko tył i niektóre mocowania i finalnie wydałem niecałe 1600zł
                        BMW 850 CSi .... no prawie

                        Komentarz


                        • #13
                          To ogólnie nie ma tragedii uderzam do serwisu niech liczą rabatuja, zobaczymy co z tego wyjdzie

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X