Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozpórkę na przednie kielichy poszukuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
    Hahaha, a czemu akurat 54?
    w którymś z tematów z dumą stwierdziłeś, że Twój pesel stanowi dwukrotność mojego

    Komentarz


    • #32
      Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
      W tym wieku to hasło do forum będę miał na karteczce w portfelu
      Darek w kompach jest opcja zapamiętywania hasła

      Komentarz


      • #33
        Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
        Darek w kompach jest opcja zapamiętywania hasła
        Wiem, wiem Sławek lecz co jakiś czas "czyszcze" kompa a wtedy wywala mi hasła.
        Paweł coś kojarzę ze mówiłem iż mógłbyś być moim synem jakby pierwszy raz mi wyszedł. haha
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #34
          Cena może być dostosowana do potrzeb klienta.
          Dariusz lubi jakość wiec będzie drogo +vat ...bo chleb to z podatkiem i takie tam
          Ostatnio edytowany przez Kamil RBW; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • #35
            a zdjęcia już niebawem, obecnie rozpórki się malują

            Komentarz


            • #36
              Zamieszczone przez Kamil RBW Zobacz posta
              Cena może być dostosowana do potrzeb klienta.
              Dariusz lubi jakość wiec będzie drogo +vat ...bo chleb to z podatkiem i takie tam
              Jeśli cena będzie odzwierciedlała jakość to nawet Vat mnie nie odstraszy
              Kamil zarejestrowales się jako fan E31 czy dla uszczypliwosci? Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy tak zaczynać znajomość.
              Ostatnio edytowany przez TheStig; [ARG:4 UNDEFINED].
              ... all we know is, he's called the Stig.

              Komentarz


              • #37
                Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                Jeśli cena będzie odzwierciedlała jakość to nawet Vat mnie nie odstraszy
                Kamil zarejestrowales się jako fan E31 czy dla uszczypliwosci? Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy tak zaczynać znajomość.
                uszczypliwy jestem z natury.
                a czy jeśli nie był bym fanem e31 to uważasz że "zmuszał" bym się do pracy przy tych autach?

                Rozumiem że zdanie " Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy tak zaczynać znajomość." ma mnie naprowadzić że Ty decydujesz kto tu będzie a kto nie...?
                drażniące tez jest Twoje odgórne założenie że jakość moich rozpórek będzie kiepska :-D

                Jestem tu nowy, ale wiele osób może potwierdzić że często robię coś po kosztach żeby przetrzeć szlaki albo wypromować coś nowego....
                nieustająca niewiara że ktoś coś może zrobić dla kogoś bezinteresownie po prostu mnie drażni

                Komentarz


                • #38
                  Zamieszczone przez Kamil RBW Zobacz posta
                  Rozumiem że zdanie " Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy tak zaczynać znajomość." ma mnie naprowadzić że Ty decydujesz kto tu będzie a kto nie...?
                  drażniące tez jest Twoje odgórne założenie że jakość moich rozpórek będzie kiepska :-D
                  Mylisz się, nie ja o tym decyduje a większość Moderatorów. I nie widzę nigdzie w moich wypowiedziach stwierdzenia że jakość rozpórek będzie kiepska. Za to dwie szczypanki pod moim adresem znalazłem (" i na informację co do grupy rabatowej", "Dariusz lubi jakość wiec będzie drogo +vat ...bo chleb to z podatkiem i takie tam")
                  Naprawdę nic do Ciebie nie mam więc nie rozumiem tego.
                  Pozdrawiam
                  ... all we know is, he's called the Stig.

                  Komentarz


                  • #39
                    Zamieszczone przez TheStig Zobacz posta
                    Mylisz się, nie ja o tym decyduje a większość Moderatorów. I nie widzę nigdzie w moich wypowiedziach stwierdzenia że jakość rozpórek będzie kiepska. Za to dwie szczypanki pod moim adresem znalazłem (" i na informację co do grupy rabatowej", "Dariusz lubi jakość wiec będzie drogo +vat ...bo chleb to z podatkiem i takie tam")
                    Naprawdę nic do Ciebie nie mam więc nie rozumiem tego.
                    Pozdrawiam
                    Cytował się nie będę bo to dziwnie wygląda
                    Dla mnie nie ma problemu, nie uważam żebym Cię obraził. więc jeśli czujesz się urażony to powiedz proszę.
                    Każdy ma swój charakter i wszyscy różnimy się od siebie, wiec normalnym jest że jedni dogadują się lepiej inni gorzej


                    Zdjęcia rozpórek niebawem
                    Myślę że jakość będzie OK.

                    Komentarz


                    • #40
                      Zamieszczone przez Kamil RBW Zobacz posta
                      Cytował się nie będę bo to dziwnie wygląda
                      Dla mnie nie ma problemu, nie uważam żebym Cię obraził. więc jeśli czujesz się urażony to powiedz proszę.
                      Każdy ma swój charakter i wszyscy różnimy się od siebie, wiec normalnym jest że jedni dogadują się lepiej inni gorzej


                      Zdjęcia rozpórek niebawem
                      Myślę że jakość będzie OK.
                      Nie obrażam się z byle powodu, stwierdzam tylko że takie "wpinki" nie wnoszą nic do dyskusji, a powodują raczej wzrost napięcia i rozmazują temat wątku.
                      Wracamy do rozpórek. Czekamy na zdjęcia. Jakość, kolor, cena komu pasuje zamówi i będzie miał banana na twarzy, a o to przecież chodzi.
                      ... all we know is, he's called the Stig.

                      Komentarz


                      • #41
                        Co do kolorów na pierwszy rzut idą czerwony, czarny, i srebro
                        jeśli chodzi o inne, możemy robić dowolny kolor proszkowy połysk, półmat, struktura, brokat co tylko trzeba
                        ostatnio zrobiliśmy rozpórki do e36 w kolorze różowym z brokatem

                        Komentarz


                        • #42
                          To ja bym prosił w kolorze calypso ;-)

                          Komentarz


                          • #43
                            Zamieszczone przez słejzik Zobacz posta
                            To ja bym prosił w kolorze calypso ;-)
                            To ja też proszę w calypso, jak dowiem się za ile i jak wyglądają.

                            Komentarz


                            • #44
                              A ja poprosze o wymazanie CALYPSO z palety kolorów na calym swiecie

                              Komentarz


                              • #45
                                Zamieszczone przez Fatandre Zobacz posta
                                A ja poprosze o wymazanie CALYPSO z palety kolorów na calym swiecie
                                Chcesz najładniejszy kolor zdaniem większości klientów kupujących E31 wymazać, chybaś szaleju się najadł, albo zazdrość Cię zżera

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X